Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Nechtěl zaplatit útratu v restauraci a dal pěstí servírce; k útoku se přihlásil Islámský stát. Džihádisté jsou materiál pro Chocholouška a zbičovaný politik definitivně popřel Plzáka. TÝDEN V OBRAZECH

20.07.2016
Nechtěl zaplatit útratu v restauraci a dal pěstí servírce; k útoku se přihlásil Islámský stát. Džihádisté jsou materiál pro Chocholouška a zbičovaný politik definitivně popřel Plzáka. TÝDEN V OBRAZECH

Foto: Youtube, repro

Popisek: Islámský stát: Zavřít, nadopovat, připoutat k posteli

Středa 20. 7. kolem desáté dopoledne. Počasí je fajn, příjemně letní, přitom se (zatím) netopíme ve vlastním potu. Asi není sporu, o čem byl minulý týden. Brutální masakr v Nice a turecký armádní puč. Nechci zlehčovat francouzskou tragédii, ale mám značné pochybnosti o tom, jak moc věřící muslim dotyčný byl i jaké měl spojení s Islámským státem (IS, někdo píše ISIS, Arabové téhle bandě vrahounů a hrdlořezů říkají DAEŠ)… A jak jsem přišla na tu napadenou servírku? Z policejní svodky: „Ve středu večer zastavila strážníky z Prahy 2 v ulici Vyšehradská mladá žena, která jim oznámila, že je servírkou v jedné z restaurací a byla napadena agresivním hostem pěstí do tváře. Strážníkům dále vypověděla, že ji muž fyzicky napadl poté, co mu odmítla prodat další alkohol, protože nechtěl zaplatit útratu. Při odchodu z provozovny navíc rozbil skleněné výplně dvou oken. Napadená žena spolu se svědky strážníkům označila muže, který se snažil z místa rychle odejít. Strážníci ho dostihli a vyzvali ho k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. Muž však pro své jednání vysvětlení neměl.“ Mimochodem, zbožňuju exaktní jazyk policejních protokolů.

Tenhle způsob léta zdá se nám báječný…

 

Svěrací kazajku a koňskou dávku haloperidolu

Haloperidol je v českých blázincích oblíbené antipsychotikum… Bratranec Bouhlelovy ženy Walid Hamou tvrdí, že Bouhlel nebyl věřící, protože vůbec nedodržoval pilíře islámu. „Nebyl věřící. Nechodil do mešity, nemodlil se a neslavil ramadán. Pil alkohol, jedl vepřové maso a bral drogy. To všechno je v islámu zakázané,“ řekl Hamou… Jak asi každý ví, jednatřicetiletý Mohamed Lahouaiej Bouhlel ve čtvrtek pozdě večer překonal bezpečnostní bariéru a s 19tunovým kamionem najel na pobřežní promenádě v Nice do pěší zóny, kde lidé oslavovali pád Bastily. V tuto chvíli je 84 mrtvých a dalších 300 lidí zraněno. Mohamed Lahouaiej Bouhlel byl na místě policisty zastřelen. Později vyšlo najevo, že onen Mohamed byl bisexuál a udržoval dlouholetý poměr s třiasedmdesátiletým důchodcem, kterého má francouzská policie ve vazbě. Takže tento ´vzorný věřící´, který mlátil svou ženu, až jí došla trpělivost a podala žádost o rozvod (tu už policie propustila), si to vyřídil s námi nevěřícími psy. Třetina jeho obětí byli ale muslimové, mimochodem. Také máte dojem, že Bouhlel byl ze všeho nejspíše totálně frustrovaný mladý muž, kterému se asi dělalo špatně ze sebe samého, protože žil jako dobytek? Ať už z hlediska muslimské víry, či obyčejné evropské slušnosti… A místo aby se šel oběsit do rybníka, vzpomněl si z ničehož nic na džihád; jen by mne zajímalo, zda podle imámů tímto bestiálním činem smazal své předchozí hříchy proti Koránu a v ráji si to právě rozdává s těmi 72 huriskami, což jsou panny, jimž se po každém pohlavním styku obnoví panenská blána a nemají kromě vlasů žádné chlupy (na čemž se shoduje Korán i další muslimské svaté texty)…

Každý masakr či jiná tragická událost získá dříve či později svoji ikonickou fotku… Tohle je ta z Nice

Francouzští vyšetřovatelé zatím nemají žádné důkazy, které by potvrzovaly možné napojení útočníka z Nice na radikální hnutí Islámský stát. Nicméně, v sobotu se IS ke čtvrtečnímu útoku přihlásil a jeho pachatele prohlásil za svého vojáka. „Jde o útok, k němuž se přihlásil Islámský stát. Nyní musíme zjistit, jaká je souvislost mezi pachatelem toho ohavného útoku a teroristickými sítěmi. Takovou souvislost zatím vyšetřování nezjistilo,“ řekl francouzský ministr vnitra Bernard Cazeneuve. Mají to dobrý, v IS, mohou se přihlásit k jakémukoliv odpornému činu, který spáchal tak zvaný muslim, dotyčný to obvykle nepřežije, takže protestovat sotva může. Z tohoto hlediska by jim druhdy Brigate rosse mohly závidět.

 

Ještě že Turecko není členem EU, to by nějaký puč provedený tanky bez přísných emisních kontrol nepřipadal v úvahu, poznamenal na Twitteru publicista Miloš Čermák. Ad ten nepovedený údajný puč: Čím dál více to vypadá jako zapálení Říšského sněmu, ergo že si ho Erdogan připravil sám, aby se mohl zbavit názorových oponentů. Posledním jeho hitem je vyhazov 15 tisíc učitelů, prý napojených na pučisty. To jsou čistky neředěným Savem.

 

Poslední dnešní politika. Brněnský zastupitel se nechal zbičovat v ukrajinském hambinci. A místo, aby  se držel Plzákova ´zatloukat, zatloukat, zatloukat´, udělal to opačně, vše ihned přiznal. Takže národ vzal na vědomí, že je tak zvaný subík a je po skandálu. Bravo, Matěj Hollan! 

 

A k České televizi, nestrannému, profesionálnímu, veřejnoprávnímu médiu

 

 

Tenhle fešák je programový ředitel ČT Milan Fridrich. Vypadá jak blonďaté kudrnaté prasátko. S chotí, patrně. A patří k české národní elitě, jak sám přiznal. Viz dále...

 


Pánbu nás ochraňuj před takovou elitou, chce se mi říci.

 

 

Donutil, Bohdalka, Donutil, Bohdalka, Donutil, Bohdalka... A pro změnu Bohdalka a Donutil. Toho Bohdá nebude, aby mě Donutili se na tohle dívat. Poznamenal si na FB šéfeditor Parlamentních listů.cz Jarda Polanský… Oba jmenovaní byli ve Varech. A Jiřina Bohdalová se vinula okolo ředitele ČT, bodejť by také ne, že.

 

Celebrity. Co právě dělají?

 

Rychlý senior olysává, ale nechce si to přiznat. Ondřej Rychlý junior už také hraje v divadle a pyšní se (zatím) hustou hřívou. Genetika je sviňa, mladej!

 

 

Jarda se pro změnu fotí. S kýmkoli, kdo jde kolem... A nechává si zase narůst háro, asi.

 

Víte, že ČR má nejkrásnějšího muže planety? Na mezinárodní soutěži mužské krásy Mister Global 2016 v thajském Čiang Mai vyhrál Tomáš Martinka. Rodilý šestadvacetiletý Mostečan na světovou soutěž postoupil díky své účasti v české soutěži Muž roku 2015, kde skončil na druhém místě. A tohle je tedy ten super ultra mega fešák.

 

Nesmí chybět kultůra

 

O víkendu se konal hodně drahý (lupen za 2 490,-) festival Colours of Ostrava a úplně zadarmo Magorovo Vydří.

 


Dole hraje senior, junior zeshora přehlíží bojiště.

 

A o životě, vesmíru a vůbec 

 

 

Našla jsem na FB. Komentář asi netřeba...

 


Očividný důkaz, že my na Smíchově žereme psy... „Chcípněte vy bando vlastizrádnejch hoven!“ Tomáš Havel v mailu, který poslal na naši redakční adresu. Je vidět, že nás čtenáři, hlavně někteří, přímo milují.  Tak zas příští týden.

 

Anna Vančová

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

 

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace