Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

ČSSD jako vzor tolerance? Poslankyně řekla svůj názor na adopce dětí homosexuály a je na odpis. Přitom to, co řekla nahlas, si myslí řada jiných politiků. Dojíždí celý svět na toleranci všeho zvráceného?

17.07.2016
ČSSD jako vzor tolerance? Poslankyně řekla svůj názor na adopce dětí homosexuály a je na odpis. Přitom to, co řekla nahlas, si myslí řada jiných politiků. Dojíždí celý svět na toleranci všeho zvráceného?

Foto: Hans Štembera

Popisek: Poslankyně ČSSD Pavlína Nytrová ve sněmovně

Ve stínu velmi dramatických událostí ve Francii a Turecku zůstává skandálek, který svými výroky vyvolala poslankyně ČSSD Pavlína Nytrová. Ta tento týden ve sněmovně vyjádřila obavu, že se homosexuálové budou snažit legalizovat sex s dětmi. Namísto aby se na toto téma vážně diskutovalo a nastal souboj argumentů, blonďatá poslankyně to pořádně schytala a musela na kobereček k samotnému šéfovi strany Sobotkovi.

Ten se oháněl tím, že jakékoliv íření netolerance a nenávisti vůči sexuálním minoritám je v rozporu s hodnotami a programem sociální demokracie. Zdá se, že v naší zemi začíná převládat velmi nebezpečný trend. Zatímco minority jsou extrémně chráněny, většinová, tedy ‘normální‘ společnost již nikoliv. Stojí za to připomenout nedávno skončený MFF v Karlových Varech, jehož se mimochodem premiér Sobotka také zúčastnil. A byli to překvapivě samotní kritici-muži, kteří upozornili, že zahajovací ceremoniál či nová znělka byly otevřeně sexistické až pornografické. A že v jednom z filmových hitů, promítaných na MFF, v Teorii tygra, jsou ženy a manželky zesměšňovány jako bytosti, tyranizující své protějšky! Tento plíživý trend je v české společnosti ale mnohem závažnější než údajná diskriminace homosexuálů, kteří tvoří zanedbatelné procento populace.

Tolerantní ministryně?

Ale to nikdo neřeší, ani jinak vždy urputná a bojovná sociálně demokratická ministryně Marksová. Ta hned Pavlínu Nytrovou vyzvala, ať opustí ČSSD a hledá si jinou stranu. Nytrová přitom upozornila pouze na možná rizika a argumentovala také řadou údajů, například faktem, že v homosexuální komunitě existuje vyšší promiskuita. A jakkoliv mohly být některé její výroky přepísknuté, podstatu toho, co žádá, to nijak nemění. Sama zdůraznila, že jejím cílem není homosexuální páry nijak diskriminovat, ale pouze odmítá, aby si mohly adoptovat děti. Je příznačné, že v našich médiích se nikdo nezabývá fakty, z nichž vycházela a která skutečně dokazují, že homosexuální jedinci mají větší sklony k promiskuitě a pohlavním chorobám a více trpí různými duševními poruchami, mimo jiné proto, že nejsou schopni se vyrovnat se svou sexuální orientací.

Je to nepřijatelné!

Názor, že by děti měly být vychovávány v tradičních rodinách, přitom zastává mnoho našich i světových politiků. Za posvátný model to považuje například i současný americký prezident Barack Obama. A adopce dětí homosexuálními páry se nelíbí ani jinak velmi tolerantnímu Karlu Schwarzenbergovi, který je přesvědčen, že dítě pro správný vývoj potřebuje otce i matku. Jeho kolegyně Jitka Chalánková dokonce otevřeně říká, že adopce dětí homosexuálními páry je nepřijatelná. Poslanec Úsvitu Karel Fidler je navíc znepokojen tím, jaký prostor u nás v současné době dostává homosexualita, a dodává: „Avšak její prosazování nad odpovídající rámec jejího rozsahu je pro mne nepřijatelné stejně jako její propagace a oslavování.“

Dojedeme na zvrácenost?

Z výzkumů, které byly realizovány u nás, vyplývá, že pouze přibližně jedna třetina národa by souhlasila s tím, aby mohly homosexuální páry adoptovat děti. V současné době v Česku koluje petice proti adopci dětí registrovanými páry, zároveň podporující Pavlínu Nytrovou. V této petici se mimo jiné uvádí, že celá Evropa i USA dojíždí na bezbřehou toleranci všeho možného zvráceného a totální rozklad morálky. Zároveň varuje před stále agresivnější evropskou homosexuální, bisexuální a transsexuální lobby, která má obrovskou politickou a ekonomickou moc.

Čtěte také:

Dvě minuty před Prahou, benzínka. A na ní 40 Rumunů mířících do Británie. My byli u toho, co předvedli na parkovišti

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adéla Hofmanová