Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Striptérka v róbě za 130 tisíc po boku Jágra, který má holky jen na to jedno. A hned je tu skandálek: Luxus za mega, nebo levnota za desítku? Šary Vary, Bartoškovy bary, i s Babišem, Kikinou a… TÝDEN V OBRAZECH

11.07.2016
Striptérka v róbě za 130 tisíc po boku Jágra, který má holky jen na to jedno. A hned je tu skandálek: Luxus za mega, nebo levnota za desítku? Šary Vary, Bartoškovy bary, i s Babišem, Kikinou a… TÝDEN V OBRAZECH

Foto: KVIFF

Popisek: Jágr dorazil do Varů s... přítelkyní

Pondělí 11. července kolem desáté dopoledne. Vedro k zalknutí, bouřky prý dorazí odpoledne… Proboha, lidi, nebuďte hloupí a za 130 tisíc si pořiďte róby Dior, Gucci, Gabbana, nabádá stylista Filip Vaněk na konto róby Jágrovy přítelkyně. Mno, protože pro dolních deset milionů je deset tisíc za šaty až až, zato rády okukujeme ty za sto mega, přihodím pár foteček z právě skončeného karlovarského festivalu; též elegantní župan Jiřiny Bohdalové totiž stojí za shlédnutí… A další a další.

Neporušujme tradici - první fotka je o počasí. Čajzla jsem ji z Facebooku Petra Šnajdra, jednak výborně fotí, druhak neprotestuje, možná o tom ani neví:-) Požehnané léto.

Válka o šaty

Tak napřed toho Jágra, že. Jistě již celý národ zjistil, že jeho současná přítelkyně, které je kolem dvacítky, ostatně jako všem Jágrovým girls (typický seriálový monogamista), se přiživovala jako striptérka. Jardovi to, zdá se, nevadí. Naopak – poprvé ji na veřejnosti vyvenčil právě na karlovarském festivalu. Což probíhalo tak, že se s ní nechal vyfotit při příjezdu a na červeném koberci. Pak, jak snímky dokládají, zmizel do útrob Puppu, kde si užíval čistě pánské společnosti. Takže tím je vysvětlen titulek: Jágr má holky na reprezentaci. K čemu ještě, to ať si každý představí, jak uzná za vhodné. Skutečný partnerský vztah náš nejlepší hokejista prostě neumí, nakonec, není divu. Nikdy se ještě sám o sebe nestaral, má klub, má maminku, má agenta. A zjevně se lépe cítí mezi chlapy… A co se týče toho skandálu se šaty Kopřivové, nejlépe je, myslím, nechat mluvit aktéry té hádky. Na Facebooku si vyměnili pár názorů… Pro nás, dolních deset milionů, je to docela zábavné a k tomu poučné, přečíst si, jak to u high society chodí.

To jsem udělala terno, že jo? Tedy, možná si slečna Veronika v duchu říká něco jiného...

 

„Šaty poner za 130 000? Proboha lidé, nebuďte hloupí a za 130 tisíc si pořiďte róby Dior, Gucci, Fendi, Oscar De La Renta, Elie Saab, Gabbana. Skutečná jména, skutečné značky, skutečné luxusní látky a zpracování a prestiž," napsal stylista Filip Vaněk na svůj Facebook. Důvodem, proč se Vaněk naštval, je fakt, že právě tyto šaty ohodnotili v Blesku na 130 tisíc korun. Jemu se právě poměr kvalita, cena a zpracování zdálo v obrovském nepoměru. Status známého kritika módy, ale hlavně stylisty, kterého si platí manželky politiků, bohaté podnikatelky a celebrity, se začal šířit internetem a šoubyznisem jako namydlený Blesk. 

Tak to je ono: Róba za 130 tisíc, nebo levnota za desítku? Mně se líbí, ale na vlastní oči jsem ty šaty neviděla, natožpak abych si je mohla ošahat - taky je pro vás tak důležitý na omak přátelský materiál?

„Fungujeme rok a půl, začali jsme z absolutní nuly, aniž by nám kdokoliv s něčím pomohl. Jsem na nás pyšná a ty šaty byly dobré. To, že to nedokážeš ustát je tvůj problém. Ano beru - tisíc chutí, tisíc názorů. Ale pokud se ti ty šaty nelíbily, tvůj názor respektujeme. Nechápu, jak můžeš hodnotit kvalitu šatů, aniž by si ty šaty někdy viděl naživo, " napsala Vaňkovi autorka Kopřivové róby Nikol Ponerová. Český módní guru si však stál za svým a poslal její jasný vzkaz. „Nikol, já jsem vaše šaty viděl živě několikrát. Vaše jméno, použitý materiál, zpracování, investice do reklamy a použití celebrity k prezentaci mají hodnotu 10 tisíc," konstatoval suše Vaněk. A dodal: „Upřímně a otevřeně říkám, že Blesk není médium, které by mohlo a mělo hodnotit módu a styl. Blesk je médium pro nižší příjmové cílové skupiny s bulvárním zaměřením.“ Příspěvek, který vzápětí napadla módní redaktorka Františka z Blesku, zakončil skromně: „Prostě se tu lidé zlobí za to, že říkám nahlas, co si myslím a ještě k tomu mám pravdu; a ano, nejsem skromný a díky bohu za to.“

„Filip Vaněk, vzpamatuj se. Na jednu stranu oblékáš klienty - o významu slova celebrita nehodlám diskutovat, a na druhou stranu píšeš módní kritiku na totál bulvární, dosti nekvalitní server... Fakt no comment, tahle diskuze je fakt dobrej bizar,“ okomentovala to Františka Těšínská.

„Tak musím teda uvést na pravou míru ´všichni mi slavní klienti u světových značek nakupují běžné oblečení, kabelky, šperky na denní nošení, které jim vybírám. Jelikož patří do kategorie celebrity A, mohu jim na významné akce, schválené předem značkou, objednat róbu  - takzvaný vzorek, určený k prezentaci, který dorazí kurýrní službou z centrály módního domu. Bez nákupu u dané značky by to nešlo. Výběr celebrity a dané situace s červeným kobercem podléhá schválení značky. Pak jsou celebrity AAA, které si většinu oblečení i na tyto akce kupují, přestože je použijí pouze jednou,“ vysvětlil, co vlastně dělá takový stylista, Filip Vaněk.

 


A jak už jsem psala, Jarda bez doprovodu, s prezidentem Bartoškou, šéfem ČEZu... Na rozdíl od koženého úsměvu, který oblékl spolu se smokingem, se zjevně výborně baví.

 

Čeho si bulvár (zatím) nevšiml 

 

Tak tohle bude o prezidentovi. Tedy Jiřím Bartoškovi. A ten megaskandál (v titulku ho zastupují tři tečky) odtajním až na konci. Tenhle snímek moc koment nepotřebuje. Bartoška Babiše přesvědčil, Thermal se prodávat nebude.

 


Máte všechno, holky?

 


Prezident a Kikina, známá přezdívka Václava Klause... Napřed jsem si myslela, že nedorazil, pak jsem ho ve fotogalerii (mimochodem, mimořádně kvalitní - tak pěkné fotky se hned tak nevidí) objevila. Nezklamal. 

 


A je to tady! Bulvární titulek navrhuji zhruba tento: „Hrozí mu smrt! Prodělal rakovinu, přesto se svého zlozvyku nevzdal. Proč slavný herec riskuje život?“ No, pane prezidente, já vás z hloubi duše plic chápu, taky jsem vášnivý kuřák. A tak jen čekám, kdo a kdy tuhle fotku objeví také... A patřičně otitulkuje.

 

Místo golfu se letos hrál ve Varech lidový fotbal. Jan Koller, Vojta Dyk a Matěj Hádek proti týmu Roma.

 

 

„Chtěl bych mít film v soutěži a dostat za něj Křišťálový glóbus,“ uvedl enfant terrible českého filmu Jan Němec v Karlových Varech, když si v roce 2006 přebíral cenu za přínos světové kinematografii. Minimálně první půlka se mu letos vyplnila, ačkoliv sám Němec se premiéry své novinky Vlk z Královských Vinohrad bohužel nedožil, zemřel letos v březnu. Do Hlavní soutěže mu tak pomohli posmutnělou komedii inspirovanou jeho vlastním životem dovést mladí talenti z FAMU, Tomáš Klein, Tomáš Michálek a Jakub Felcman. „Bylo těžké uhlídat tvar filmu, abychom ho nepřikrášlovali. Každý den naše tvůrčí skupina debatovala, jestli by nás Jan Němec mrskal,“ vyprávěl na tiskové konferenci Tomáš Michálek. Vlk i díky jejich snaze zůstal „janněmcovským“ filmem. Co přesně toto adjektivum znamená? „Jít na dřeň, zkusit něco nového, kašlat na to, co se sluší a patří,“ popsal Němcův styl Michálek. „Líbilo se mi, že se nepodělal a šel tvořit, ale zároveň se taky bál, jak to dopadne,“ doplnil ho Klein. Do rolí svého alter ega režisér obsadil Karla Rodena a Jiřího Mádla, prý proto, aby na jeho film přišlo „700 tisíc diváků minimálně“. „Já byl rozhodnutý do toho nejít, ale Jan Němec mě ukecal. Neměl jsem ale scénář a ze začátku jsem trpěl. Než jsem si řekl, že si to musím užít - a ono to šlo,“ popisoval neobvyklou spolupráci Jiří Mádl. 

 

 

Na festivalu se motali i politici, za všechny náš ´oblíbený´premiér.

 

Na závěrečném galavečeru dostala cenu Jiřina Bohdalová, čímž jsme zpět u módy. Mně osobně tato róba Osmanyho Laffity neodolatelně připomíná župánek luxusní bordel mamá, chybí jen takové ty pantoflíčky s labutěnkou. Tedy s veškerým respektem k herečce...

 


A nejlepší fotka letos vůbec - neznámý hipster na balkóně hotelu Thermal.

 


Anna Vančová

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

 

 

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace