Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Je obtloustlý, obrýlený a divně se obléká. Přesto se kvůli němu perou dvě seriálové krásky. S jednou má dceru a s druhou spí… A hned je o jednu soukromou hereckou válku víc

25.06.2016
Je obtloustlý, obrýlený a divně se obléká. Přesto se kvůli němu perou dvě seriálové krásky. S jednou má dceru a s druhou spí… A hned je o jednu soukromou hereckou válku víc

Foto: Facebook

Popisek: David Drábek, idol žen

O koho že se to perou dvě seriálové krásky? Proč po něm vyjely obě? Herečky Jana Bernášková a Henrieta Hornáčková mají sakra napjaté vztahy. Může za to David Drábek. Že ho neznáte? Je ředitelem jednoho z největších českých divadel. A s jednou z výše jmenovaných má dceru a s druhou spí.

Když se potkají Jana Bernášková a Henrieta Hornáčková, dělají prý, že se nevidí. A není divu. S Janou Bernáškovou, známou ze seriálu Vyprávěj, žil David Drábek dlouho. Má s ní dceru Justýnu, které je dnes devět let. Bernášková s režisérem a ředitelem Klicperova divadla v Hradci Králové žila šest let, čtyři  roky po narození dcery se ale rozešli. A rozchod to byl více než dramatický. Ti dva se nedokázali shodnout na východě malé Justýnky, Jana ji chtěla mít ve své péči, David Drábek zase prosazoval střídavou. A dítě se z toho složilo. „Byl to pro ni strašný chaos a psychicky se z toho našeho rozchodu úplně sesypala. Z andílka se stalo najednou nezvladatelné dítě. Museli jsme tedy vyhledat dětskou psycholožku. Ta nám radila, že dítě potřebuje mít v životě řád, a tak jsem Justýnku chtěla jen do své péče, ale to nevyhovovalo Davidovi. Odtud začaly naše problémy, které skončily až u soudu," svěřila se serveru žena-in.cz Bernášková.

David Drábek s dcerou a expartnerkou Janou Bernáškovou z Ulice

Nová partnerka dceru špatně snáší

Nakonec se naštěstí dohodli, dcera žije s matkou a David Drábek si ji půjčuje, vztah rodičů je soudě dle sociálních sítí momentálně více než přátelský. To asi ale špatně nese současná Drábkova partnerka, mladá herečka Henrieta Hornáčková, známá ze seriálu Cesty domů. Henrietu si ale Drábek na rozdíl od Bernáškové i vzal. Je teď Henrieta Drábek Hornáčková. To jí asi dává pocit, že může mluvit i do vztahu svého muže s bývalou přítelkyní a dcerou.

Romantika s novou ženou

Je jí na obtíž

Hornáčková prý na začátku vztahu s Drábkem celkem neomaleně prohlásila, že je jí jeho dcera z předchozího vztahu dost na obtíž: „Poradila bych ženám, ať do takového vztahu, pokud se ještě můžou rozhodnout, nejdou, protože je to velice náročné. Náš vztah s Davidem je sice výborný, ale jeho dítě vždycky bude ve vztahu tak nějak s vámi, vždycky to bude jiné, než kdyby byla jen vaše rodina,“ řekla Hornáčková rýpavě v minulosti.

Proč je Hornáčková bezdětná?

Což se Bernáškové samozřejmě dotklo a tak, když se obě dámy potkaly na jedné akci, předváděly scénku jak z němého filmu, neustále se ignorovaly a dělaly, že jedna druhou nevidí, a to i přes to, že se dobře znají! Hornáčková žije s Drábkem už tři roky, ale děti spolu nemají.

Nejkrásnější je jadnoznačně dcera Justýna

Justýna především

David Drábek zdá se, svou současnou i bývalou babu neřeší a stará se o Justýnu. Té je teď devět a je tou správnou parťačkou. „Rodičovství bylo jeden z mých velkých snů. Stal jsem se mnohem dříve dobrým otcem než dobrým partnerem,“ říká Drábek v rozhovoru pro Divadelní noviny. „Nechci své dítě prošvihnout, chci si ho užít.“ A zdá se, že si Justýnu navzdory její nevlastní matce opravdu užívá, naposledy byli spolu viděni na Bernsteinově Mši, Justýna prý totiž miluje Vojtu Dyka. Henrietu sebou pro jistotu nevzali. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Dáša Vrchotová