Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Rodina nezapomenutelného Radka Brzobohatého se úplně zbláznila. Nejenže vdova rozhazuje zděděný majetek s kolouškem, který ji prý miluje. Navíc syn Ondřej udělal něco, co by mu táta neodpustil. Je za tím Kuchařová?

23.06.2016
Rodina nezapomenutelného Radka Brzobohatého se úplně zbláznila. Nejenže vdova rozhazuje zděděný majetek s kolouškem, který ji prý miluje. Navíc syn Ondřej udělal něco, co by mu táta neodpustil. Je za tím Kuchařová?

Foto: archiv

Popisek: Radoslav Brzobohatý, manželka Hana a syn Ondřej - bývala to slavná rodina. Do budoucna z ní už ale nezbude ani to příjmení.

Nejbližší legendárního herce dělají všechno pro to, aby jeho jméno navždy upadlo v zapomnění. A navíc ještě vyvádějí, jako by přišli o rozum. S tím, co se děje v poslední době, by Radek Brzobohatý nejen nesouhlasil, ale nejspíš by to své vdově a synovi nikdy neodpustil. Má v tom prsty Táňa?

Ondřej Brzobohatý jakoby po boku nejkrásnější ženy světa roku 2006 Taťány Kuchařové přišel definitivně o rozum. Vzdal se totiž slavného příjmení a je z něj Ondřej Gregor. Měl prý k tomu velmi dobrý důvod – otcovo jméno mu údajně působilo v zahraničí problémy. V showbyznysu se ale šušká, že v tomto jeho kroku má především své štíhlé prstíky půvabná partnerka Taťána Kuchařová. Kosmopolitní kráska si totiž hodlá co nejdéle udržet těžce vybojovanou pozici jedné z nejžádanějších modelek světa a netají se tím, že vidí svoji budoucnost ve Spojených státech.

Pro Táňu i modré z nebe?

O neshodách populárního páru, pramenících právě z Ondřejových vazeb na domov, se již mluví delší dobu. Navíc se po Tánině boku necítil za oceánem ve své kůži, v očích jejích amerických přátel totiž rázem spadl z postu úspěšného hudebníka, který obsadil v České republice, na pouhý doplněk exkluzivní krásky, postávající na společenských akcích kdesi v koutě a oddaně čekající, až si pro něj dáma jeho srdce najde alespoň pár minut času. A navíc to příjmení! Při představování jakoby českému Brzobohatému čouhala za Velkou louží sláma z bot. Z toho se údajně zrodil nápad dát přednost matčinu příjmení za svobodna. Nečekaným rozhodnutím ale Ondřej pořádně naštval nejen kolegy slavného otce, ale překvapivě i mladé fanoušky své hudby. A řada z nich to považuje přímo za urážku památky herecké legendy.

Ondřej s Táňou na dovolené v USA

Ondřej s Táňou na dovolené v USA

Že by konečně zářil i v zahraničí?

„Přátelé, vzhledem k tomu, že většinu mé práce tvoří skládání hudby, které má coby profese velikou výhodu v tom, že jej lze provozovat kdekoliv a pro kohokoliv na světě, dlouhých deset let dozadu jsem si hrál s myšlenkou, že si pro takovou činnost v zahraničí vytvořím pseudonym. Vzhledem k tomu, že na příjmení "Brzobohatý" si vylamují zuby i čeští moderátoři, uvažoval jsem o jméně "Gregor", které patřilo mému dědečkovi z maminčiny strany a které je mnohem víc mezinárodní. Shodou okolností se dědeček jmenoval podobně jako já, Andrej. V poslední době se mé možnosti tvořit v zahraničí výrazně množí, a tak jsem se rozhodl k ráznému kroku. Ke svému jménu, na které jsem pyšný a věřím, že jsem za svou kariéru jeho čest ničím nepoškodil, si přidávám jméno další, Gregor. Moje celé jméno tedy zní Ondřej Brzobohatý Gregor. Ve své umělecké formě pro zahraničí Ondřej B. Gregor. Důvody k takovému rozhodnutí jsou postaveny nejen na pragmatickém základě mé umělecké kariéry, ale i na velké lásce k mým rodičům, jejichž obou dvou jmen budu hrdým nositelem. Děkuji za pochopení,“ snažil se uchlácholit rozzlobené davy na sociální síti. Jenže to moc nevyšlo.

Je to v…, píšou fanoušci

S pokusem uchlácholit davy Ondřej příliš neuspěl. „No jo, asi se bude ženit a Taťána bude Gregor, Brzobohatá jí nezní dost dobře,“ trefila se prý přímo do černého na sociální síti Binddy a zapravdu jí dala i Hasickajana: „Ježiš a co na tom kdo nechápe...? Ta jeho blonďatá barbína je Kuchařová, tak holt plánuje svatbu a určitě nechce zas takové české příjmení... Joooo, Taťána Gregor – to bude mít v Americe jinej zvuk než Brzobohatá... To by si asi připadala jak venkovanka... Nic jiného v tom není, schválně za jak dlouho se bude hovořit o svatbě.“ Slušně, nicméně tvrdě se do něj trefil mio jiné i Jardavozembouch: „V každém případě dal tátovi pěknou facku,“ konstatoval suše a Bum-bac-bac byl drsnější: „Bože, to je vůl, Brzobohatý je taková značka jako Gott.... asi nakonec udělal dobře, nebude dál dělat tátovi ostudu.“ Ještě ostřejší komentáře raději zveřejňovat nebudeme, jistě si je každý domyslí sám. Crush k nim jenom smutně dodal: „Takže už se asi žádný potenciálně slavný herec s příjmením Brzobohatý nenarodí. To je docela škoda.“

Hana Gregorová s mladým milencem - prý se bude kvůli ní rozvádět

Hana Gregorová s mladým milencem - prý se bude kvůli ní rozvádět

Druhá míza, nebo zlatokop?

To, co se nyní sype na hlavu Ondřejovy matky, slovenské herečky Hany Gregorové, raději rovnou vynecháme. Nad jejím počínáním totiž zůstává opravdu většině lidí rozum stát. Prý je to ale láska! Brzobohatého pověstnou vilu v Říčanech vyměnila za luxusní byt v centru Prahy a nastěhovala si do něj milence Ondřeje, který je o dva roky mladší než její stejnojmenný syn. Že je její miláček ženatý a má dvě malé děti, to jí ani trochu nevadí. Koneckonců před lety už jedno manželství rozbila, když kvůli ní Radek Brzobohatý opustil Jiřinu Bohdalovou. Její koloušek, jednatřicetiletý Ondřej Koptík, se po neúspěšném pokusu stát se Mužem roku stal obchodním zástupcem jednoho mobilního operátora a podle informací zaměstnance téže společnosti si přijde měsíčně zhruba na průměrný plat. Logicky se tudíž nabízí otázka, co miluje víc – zda paní Hanu, nebo její konto. Gregorová je ale zřejmě o svých ženských přednostech přesvědčená. Pro ‘primácký‘ TopStar magazín pouze dodala: „Když má chlap o čtyřicet let mladší ženu, tak ho všichni obdivují a je to úžasné. A když je to naopak, tak je to hrozné a každý se nad tím pozastavuje. Já si myslím, že ženy v mém věku mi velmi dobře rozumějí, o čem mluvím.“

Čtěte také:

Češi jí prý bránili v rozletu, zato Amerika jí leží u nohou. Naivní blondýna považuje harcování autobusem od jedné štace ke druhé za hvězdnou kariéru. Jenže nic není tak super, jak by se mohlo na první pohled zdát

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská