Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Ve 40 začala pracovat v bordelu. Pak zjistila, že sex je její poslání

25.05.2013
Ve 40 začala pracovat v bordelu. Pak zjistila, že sex je její poslání

Foto: Profimedia.cz

Popisek: Nejdřív hledala jen zdroj peněz, pak našla sebe

PŘÍBĚH Těžká životní krize, milionové dluhy z nevydařeného podnikání, rozchod s dlouholetým partnerem i vlastní dcerou. To všechno dovedlo dnes 42letou Vladanu Kristenu Augstenovou k tomu, čemu se celý život bránila. Stala se prostitutkou. Nyní tvrdí, že se všechno stalo tak, jak mělo, a že práce s lidskou sexualitou jí byla souzená. Objevila totiž tantru, východní nauku o sexuálních energiích. Díky ní je šťastná jako nikdy předtím.

Vladana pracuje v jednom z nejluxusnějších erotických klubů v Praze a ve svém oboru je jednou z nejúspěšnějších. To přesto, že žádný z jejích klientů nedosáhne za své peníze vyvrcholení a ona sama drží už 7 měsíců celibát. Ne, to není protimluv. To je podstata tantrického pojetí sexu, ve kterém je mužské vyvrcholení nežádoucí. Sexuální energie, kterou tím muž vypustí, je totiž mnohem prospěšnější, když se rozpustí do celého těla. Tvrdí to alespoň žena, která během posledního roku a půl souložila odhadem se 360 muži, ovšem postupem času se naučila dívat se na sex i na život zcela jinýma očima.

„Jednou, když jsem na tom byla hodně špatně, jela jsem s tatínkem někam autem a nějak jsem si stěžovala, že nevím co dál. On pak řekl větu, která mě k tomu všemu nakopla: Nakonec ti nezbude nic jinýho, než jít šlapat.“ A Vladana skutečně šla. Chtěla sama sebe potrestat za svůj neúspěch, chtěla doslova spáchat společenskou sebevraždu. Jenže místo toho našla smysl života.

Byla jsem na sexu závislá

Ve čtyřiceti letech si přes inzerát ke své stávající práci v supermarketu našla místo tanečnice v nočním klubu, pak začala chodit s klienty na pokoj a nakonec sama v sobě objevila závislost na sexu. Zároveň se ale o sex a prostituci začala doslova vědecky zajímat. Studovala historii nejstaršího řemesla i nejrůznější detaily o lidském sexu. Až narazila na tantru. Styl života, ve kterém se všechno točí kolem sexuálních energií. Měsíčně byla schopná vydělat i sto tisíc korun a veškeré své peníze v té době dělila jen do dvou směrů. Splácela staré dluhy a investovala do nejrůznějších tantrických kurzů a školení.

Její život se začal před očima měnit. Z prostitutky se stala tantrická masérka a léčitelka sexem. „Najednou přišlo to, na co jsem celej život čekala, jen jsem to do té doby oddalovala. Bylo to oproštění se úplně od všeho. Léčila jsem sama sebe i své klienty. Věděla jsem, že můj obor bude prostituce a léčitelství sexuální energie,“ říká Vladana a vysvětluje, že uvolnění těchto energií pomáhá fyzickému i psychickému zdraví celého těla.

Dechová cvičení místo ejakuace

„Na to neexistuje žádnej prášek. Tomu pomůžete jedině tím, že se vás dotýká druhej člověk a povolí vám to. Musí tam bejt sexuální rezonance, musí tam být vzrušení, ale když dojde k vyvrcholení všechna energie se ztratí. Proto já lidi učím, jak dechovejma cvičeníma vzrušení rozdýchat a nechat plynout svoji vzácnou sexuální energii celým tělem a zbavit se tak nejrůznějších traumat, deviací, závislostí nebo bloků.“

Vladana odsuzuje dnešní konzumní pohled na sex, který je zaměřený jen na výkon a ne na samotný prožitek. Své si myslí i o pornografii, která přirozenou sexualitu ničí a způsobuje závislost. Klasická prostituce je však podle ní posvátné a společensky nesmírně důležité povolání, které by se mělo zlegalizovat.

Osvobození a uzdravení celibátem

Ona sama ovšem posledních sedm měsíců dodržuje celibát od klasického sexu. „Člověk, kterej se dobrovolně vzdá sexu, očistí svoje tělo. Protože v tu chvíli nikdo vaši sexuální energii neovlivňuje a vy máte možnost se vnitřně uzdravit a dostat se do rovnováhy. Pak můžete doopravdy milovat bez majetnictví s maximálním možným vzrušením a bez ejakuace,“ dodává.

Vladana se po necelých dvou letech od chvíle, kdy se rozhodla stát prostitutkou, ocitla místo v očekávaném morálním bahně duševně mnohem výš než byla dříve. Splatila velkou část svých dluhů a usmířila se se svojí dcerou. Především se ale nyní, jako prostitutka, cítí skutečně užitečná.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: redaktor KL1

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace