Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Ve 40 začala pracovat v bordelu. Pak zjistila, že sex je její poslání

25.05.2013
Ve 40 začala pracovat v bordelu. Pak zjistila, že sex je její poslání

Autor: Profimedia.cz

Popisek: Nejdřív hledala jen zdroj peněz, pak našla sebe

PŘÍBĚH Těžká životní krize, milionové dluhy z nevydařeného podnikání, rozchod s dlouholetým partnerem i vlastní dcerou. To všechno dovedlo dnes 42letou Vladanu Kristenu Augstenovou k tomu, čemu se celý život bránila. Stala se prostitutkou. Nyní tvrdí, že se všechno stalo tak, jak mělo, a že práce s lidskou sexualitou jí byla souzená. Objevila totiž tantru, východní nauku o sexuálních energiích. Díky ní je šťastná jako nikdy předtím.

Vladana pracuje v jednom z nejluxusnějších erotických klubů v Praze a ve svém oboru je jednou z nejúspěšnějších. To přesto, že žádný z jejích klientů nedosáhne za své peníze vyvrcholení a ona sama drží už 7 měsíců celibát. Ne, to není protimluv. To je podstata tantrického pojetí sexu, ve kterém je mužské vyvrcholení nežádoucí. Sexuální energie, kterou tím muž vypustí, je totiž mnohem prospěšnější, když se rozpustí do celého těla. Tvrdí to alespoň žena, která během posledního roku a půl souložila odhadem se 360 muži, ovšem postupem času se naučila dívat se na sex i na život zcela jinýma očima.

„Jednou, když jsem na tom byla hodně špatně, jela jsem s tatínkem někam autem a nějak jsem si stěžovala, že nevím co dál. On pak řekl větu, která mě k tomu všemu nakopla: Nakonec ti nezbude nic jinýho, než jít šlapat.“ A Vladana skutečně šla. Chtěla sama sebe potrestat za svůj neúspěch, chtěla doslova spáchat společenskou sebevraždu. Jenže místo toho našla smysl života.

Byla jsem na sexu závislá

Ve čtyřiceti letech si přes inzerát ke své stávající práci v supermarketu našla místo tanečnice v nočním klubu, pak začala chodit s klienty na pokoj a nakonec sama v sobě objevila závislost na sexu. Zároveň se ale o sex a prostituci začala doslova vědecky zajímat. Studovala historii nejstaršího řemesla i nejrůznější detaily o lidském sexu. Až narazila na tantru. Styl života, ve kterém se všechno točí kolem sexuálních energií. Měsíčně byla schopná vydělat i sto tisíc korun a veškeré své peníze v té době dělila jen do dvou směrů. Splácela staré dluhy a investovala do nejrůznějších tantrických kurzů a školení.

Její život se začal před očima měnit. Z prostitutky se stala tantrická masérka a léčitelka sexem. „Najednou přišlo to, na co jsem celej život čekala, jen jsem to do té doby oddalovala. Bylo to oproštění se úplně od všeho. Léčila jsem sama sebe i své klienty. Věděla jsem, že můj obor bude prostituce a léčitelství sexuální energie,“ říká Vladana a vysvětluje, že uvolnění těchto energií pomáhá fyzickému i psychickému zdraví celého těla.

Dechová cvičení místo ejakuace

„Na to neexistuje žádnej prášek. Tomu pomůžete jedině tím, že se vás dotýká druhej člověk a povolí vám to. Musí tam bejt sexuální rezonance, musí tam být vzrušení, ale když dojde k vyvrcholení všechna energie se ztratí. Proto já lidi učím, jak dechovejma cvičeníma vzrušení rozdýchat a nechat plynout svoji vzácnou sexuální energii celým tělem a zbavit se tak nejrůznějších traumat, deviací, závislostí nebo bloků.“

Vladana odsuzuje dnešní konzumní pohled na sex, který je zaměřený jen na výkon a ne na samotný prožitek. Své si myslí i o pornografii, která přirozenou sexualitu ničí a způsobuje závislost. Klasická prostituce je však podle ní posvátné a společensky nesmírně důležité povolání, které by se mělo zlegalizovat.

Osvobození a uzdravení celibátem

Ona sama ovšem posledních sedm měsíců dodržuje celibát od klasického sexu. „Člověk, kterej se dobrovolně vzdá sexu, očistí svoje tělo. Protože v tu chvíli nikdo vaši sexuální energii neovlivňuje a vy máte možnost se vnitřně uzdravit a dostat se do rovnováhy. Pak můžete doopravdy milovat bez majetnictví s maximálním možným vzrušením a bez ejakuace,“ dodává.

Vladana se po necelých dvou letech od chvíle, kdy se rozhodla stát prostitutkou, ocitla místo v očekávaném morálním bahně duševně mnohem výš než byla dříve. Splatila velkou část svých dluhů a usmířila se se svojí dcerou. Především se ale nyní, jako prostitutka, cítí skutečně užitečná.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: redaktor KL1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace