Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Známé herečky, co si říkají Sedmilhářky, se vdaly za identická dvojčata – bratry Čechákovy. Berenika toho svého přebrala Táně Vilhelmové a je z ní macecha. Co práskly o tomhle šoubizovém propletenci?

04.06.2016
Známé herečky, co si říkají Sedmilhářky, se vdaly za identická dvojčata – bratry Čechákovy. Berenika toho svého přebrala Táně Vilhelmové a je z ní macecha. Co práskly o tomhle šoubizovém propletenci?

Foto: Show Jana Krause

Popisek: Kohoutrová a Šoposká v Show Jana Krause

Tyhle dvě dámy se nezdají. Hrají, točí a taky píšou blog s názvem Sedmilhářky. Teď dokonce své výplody vydaly knižně. A mají toho společného víc než jen knihu. Vdaly se totiž za dvojčata. Dokonce za jednovaječná dvojčata, Petra a Pavla Čechákovi. Berenika toho svého, producenta Pavla, přebrala Táně Vilhelmové. O tom všem mluvily v Show Jana Krause.

Marika, známá ze seriálu První republika, si zas vzala Pavla, zvukaře, a dokonce už s ním má i dítě, syna Benedikta. „Potkala jsem skvělého muže, se kterým chci být až do smrti. Tak na co bych čekala," říká se smíchem v hlase herečka v rozhovoru pro Blesk. S manželem Petrem před svatbou randila tři roky, pak ji v Indii požádal o ruku, tak se v roce 2013 vzali.  A letos přišel syn. „Můj manžel se o mě perfektně stará, tak máme krásný vztah a doufám, že to tak bude dělat i nadále," tvrdí krásná herečka. 

Děti mi říkají macecho

To smyslná zrzka Berenika, dcera Havlovy milenky, spisovatelky Ireny Obermannové, známá z filmu Muži v naději, vlastní děti nemá. Zatím žila tak naplno, že by to ani nestihla, odmala zpívá a hraje, má slušně rozjetou kariéru zpěvačky. Vyvdala ovšem kluky svého muže Pavla a Táni Vilhelmové. Malí Čecháci jí prý dávají pěkné kapky. „Fakt mi říkají macecha. Tedy když chtějí provokovat,“ přiznává.

Bratři Čechákové s manželkami

  Bratři Čechákové s manželkami

Chtěla bych být kámoška
A tak je musí vychovávat, přece jen jsou jen o pár let mladší než ona, tady je čtrnáctiletý věkový rozdíl mezi ní a Pavlem znát dost. „No bohužel občas člověk musí zvýšit hlas a ukázat, že není kámoš ze školy, na kterého může dítě pokřikovat a házet po něm křídou. To mě štve. Fakt bych chtěla být jenom kámoška. Ale kluci spějí do puberty a holt se to občas bez nějakého vychovávání neobejde,“ říká nešťastně pětadvacetiletá Berenika o výchově jedenáctiletého Františka a osmiletého Cyrila. 

Já se sebemrskám, Marika je za mamku

Společně tráví holky Sedmilhářky hodně času a nejen proto, že jejich muži jsou bratři. Mají spolu totiž blog. „Teď jsme měly malou pauzu, ale chystáme se zase psát,“ upřesňují autorky, jejichž blog je psaný formou dopisů, které adresuje jedna druhé. „Já se sebemrskám a používám sprostý slova,“ říká v pořadu Show Jana Krause o svém stylu psaní Berenika, zatímco Marika je na opačném pólu: „Já mám na starosti takovou tu slušnější, mateřskou část blogu.“ 

Milujeme Chytilovou

Témata blogů prý vycházejí především z jejich bohatého soukromého života, takže čtenáři, kteří by očekávali nějaké střípky ze světa šoubyznysu, by mohli být zklamaní.  A proč vlastně sedmilhářky? „Milujeme film Věry Chytilové Sedmikrásky a tím je to vlastně inspirované,“ vysvětluje Marika a Berenika ji doplňuje: „Ony tam ty holky tak krásně zloběj, ale zároveň to myslej hezky… a to se nám líbí.“ 

Nepletou se jim manželé? „To vám tak řekneme,“ směje se Marika potutelně. A jak vlastně došlo k tomu, že kamarádky mají za muže dvojčata? Prý jednoduše.  „Já jsem si našla kluka a Berenika mi ho záviděla, tak jsem jí řekla, aby si našla kopii a ona to udělala,“ objasňuje Marika. Ještě že měl  Petr dvojče, jinak by asi bylo po kamarádství...

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na . 

Vložil: Lucie Kolouchová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace