Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Odpojili mu elektřinu, protože zapomněl zaplatit, vytekl mrazák a chcíply rybičky… Nemaká na zahradě, zato umí vykostit kuře. Kam a proč utíká Jakub Prachař před ´šílenou manželkou´ Agátou Hanychovou?

22.04.2016
Odpojili mu elektřinu, protože zapomněl zaplatit, vytekl mrazák a chcíply rybičky… Nemaká na zahradě, zato umí vykostit kuře. Kam a proč utíká Jakub Prachař před ´šílenou manželkou´ Agátou Hanychovou?

Foto: Show Jana Krause

Popisek: Jakub Prachař

Vnuk legendárního Trautenberka Ilji Prachaře a syn herce Národního divadla Davida Prachaře je talent na leccos, pozornost ale nejvíc budí jeho manželství s modelkou Agátou Hanychovou.

Jakub Prachař je jablkem, které nepadlo daleko od stromu, ale chutná po svém. Herec, moderátor, muzikant, recesista, spoluzakladatel kapely Nightwork. „Divadlo jsem si nechal, abych si mohl dekontaminovat duši," říká mladý muž s hereckými geny sahajícími přes Trautenberka až k praprapradědečkovi. Hvězda úspěšného seriálu Ohnivý kuře byla hostem Show Jana Krause. Hraje na bicí a na kytaru v kapele Nightwork, má smysl pro humor i pro recesi. Za tu jsme ostatně všichni dost dlouho považovali jeho sňatek s modelkou Agátou Hanychovou, nyní už Prachařovou, která se za něho provdala na jaře 2013. No, jsou spolu už tři roky a právě si v Praze staví barák.

Jak vykostit Ohnivý kuře?

Díky seriálu Ohnivý kuře jde známý bouřlivák Prachař, zdá se, do sebe. Naučil se kvůli roli dokonce vařit. „To je pravda,“ potvrzuje Jakub, „naučil jsem se například to, jak udělat kuřecí prso, aby nebylo vyschlý. Taky bych doporučoval naučit se vykostit kuře. To je hodně ekonomický. Ze skeletu uděláte vývar, zůstanou vám stehenní řízky, které jsou prorostlejší, ale dá se to. A pozor, důležitá je kůže! Dáte to narychlo na pánev, s trošičkou oleje, na sto sedmdesát stupňů 4 minuty a je to hotový…“ To musí být pařmenka Agáta nadšená. Navíc asi i díky vaření Jakub slušně přibírá na váze, snad neskončí jako jeho předek Trautenberk...

Hádají se kvůli stropům

A jaká je genderová vyváženost v Prachařovic manželství? „Já jsem například včera zapomněl zaplatit elektřinu, takže když jsem odjížděl z domova, hledal jsem baterkou potmě oblečení. A to se mi stalo již podruhý. Vytekl nám mrazák a pochcípaly rybičky. Takže jsem teď takový znevýhodněný, protože jsem dvakrát naprosto selhal,“ odpovídá vyhýbavě herec a svěřuje se, že právě staví se svou ženou dům, že ho to baví, ale zároveň je to mezi nimi určitá třecí plocha. Třeba kvůli stropům.

Je to bordelář, říká Agáta

Agáta se ale brání. „Jeho práce si vážím a obdivuju ji. Vyčíst mu můžu jen to, že je bordelář a že nechce moc dělat na zahradě, ale to je jiná kritika.“ A jaký je tedy jejich nepravděpodobný vztah? Jakub k tomu říká, že „nejdřív je všechno vynikající, pak je to míň vynikající, pak je to zase vynikající. Náš vztah je stejně jako jiný vztah taková sinusoida. Já vztah mezi mužem a ženou nijak neidealizuji. Jsou to dvě neslučitelný veličiny, který na základě kompromisů mohou docílit částečné shody, která ovšem může a nemusí znamenat štěstí,“ dodává.

Zdrhá na ryby

Úplně v pohodě ale asi nebude. Před Agátou poměrně často mizí. Víme kam. „Chodím na ryby. Ale i tohle už zjemnilo. V rybářstvích už jsou taky hipsteři, hezký lidi, co mají rádi přírodu, venku parkujou ty barevný kola a říkají vám, jak nejlíp na pstruha. Koupíte vyhřívanou sedačku a najednou to máte u vody pohodlnější než doma. Alespoň že je občas déšť a zima. To je snad jediný, čemu se dá čelit. Jo a taky prý neberou tak jako dřív.“ Ono víc věcí není jako dřív, co, Jakube?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

 

Vložil: Lucie Kolouchová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace