Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Je to násilnické prase. Zbil mě, až jsem měla otřes mozku, konečně prozradila bývalá slavná moderátorka, kterou třetí manžel týral. Proč ale až teď, pět let po rozvodu?

24.03.2016
Je to násilnické prase. Zbil mě, až jsem měla otřes mozku, konečně prozradila bývalá slavná moderátorka, kterou třetí manžel týral. Proč ale až teď, pět let po rozvodu?

Autor: Youtube

Popisek: Mirka Čejková

Až teď je Mirka Čejková schopná mluvit o největším omylu svého života, o manželství s podvodníkem a kriminálníkem Markem Vítem, který ji psychicky i fyzicky týral. Manželství skončilo před pěti lety, jizvy na duší se ale hojí dlouho. Krach manželství ale přivedl Mirku k nové profesi, sama teď pomáhá lidem jako osobní koučka a věří, že podobný omyl už sama nikdy nezopakuje.

Moderátorka bez obalu prohlásila, že Vít ji bil. „Je to násilnické prase. Ano, mám tuto zkušenost a byl to důvod, proč jsem od něj utekla. Je to zbabělec, který je schopný zkopat ženskou, ale když by na něj udělal bububu chlap, tak se prostě počůrá. Je to skutečné prase a je to hrozné,“ tvrdí bez obalu Čejková.

Byla jsem uzlíček nervů, říká Čejková

„Všechno, co jsem dělala, jsem dělala tak, abych snižovala riziko. A bylo mi jedno, jestli se snažím vyhnout scénám, zmlácení nebo veřejné ostudě. Vystresovaná, bála jsem se lidí, i normální práce mě stála strašné úsilí. Byla jsem uzlíček nervů, vyjížděla jsem na děti. Necítila jsem se bezpečně. Přijížděla jsem domů, viděla jeho auto a začala se klepat,“ vzpomíná Mirka Čejková (54) v magazínu iDnes.cz.

Spadla jsem ze šestého schodu

„Po posledním útoku jsem byla měsíc v neschopnosti, záchranka přijela s policií. A pak ještě jednou poté, co se vrátil z vězení a zbil mě tak, že mě z toho ještě tři dny bolela hlava. Dostala jsem strach, že mi udělal něco vážného, a zavolala svému známému doktorovi. Řekla jsem, že jsem takzvaně spadla ze šestého schodu, ale nechci, aby se to vědělo veřejně, jestli by mi nemohl zařídit vyšetření mimo pracovní dobu. Nechal mi udělat cétéčko, nic mi nenašli, měla jsem jen otřes mozku.“

Spirála násilí se roztáčí

Proč celou věc hned neoznámila policii? „Stalo se to poprvé, byla jsem z toho hodně vyděšená. Ono to graduje. Začne to malou fackou. Pak velká facka. Pořád si říkáte, kvůli facce přece nebudu rozbíjet manželství. Nevíte, že se intenzita útoků bude jen stupňovat. Napadne vás, strašně se omlouvá, chová se dobře a vy zas normálně fungujete. Jenže pak přijde další konflikt, o něco horší. Zase omluvy, slušné chování - a takhle pořád dokola, jen se ty intervaly zkracují a síla útoků roste. Neuvědomovala jsem si, že jsem mu tím, že jsem to neřešila, dala zelenou. Přestal mít problém s tím, že mě bije,“ vysvětlila.

Mirka Čejková dnes

Mirka Čejková dnes - nová image a nová profese

Vyhrožoval, že ji zničí

Moderátorka ale stále nezvládala svému okolí přiznat, co se děje, násilí brala jako vlastní selhání. Uzavřela se do práce, nikam nechodila, bála se manžela, který vyhrožoval, že z ní udělá před lidmi psychopatku, že jí zničí kariéru. Nedokázala si představit, že zavolá na policii a řekne, že jí manžel bije. Byla na dně. Pak jí ale došlo, že musí něco udělat, než bude pozdě. Kontaktovala policii, odstěhovala a rozvedla. Od té doby uplynulo pět let.

Manažer Barcelony, kterého nikdo nezná

Pět let se neviděli, prý jí ale stále komplikuje život. Dozvěděla se, že ji má chtít připravit přes jakési směnky o majetek, tak varovala své právníky. Vít momentálně tvrdí, že pracuje jako manažer fotbalové Barcelony a mnoho celebrit, včetně Lucie Borhyové nebo Martina Dejdara mu to věří, jezdí za ním a myslí si, že pro Barcelonu pracuje coby velké zvíře. Mirčin ex má prý ve skutečnosti domluvu v jakémsi barcelonském hotelu, kterému doporučuje hosty a pak v něm může bydlet zadarmo. „Sama jsem byla u toho, když někomu slíbil lístky na utkání FC Barcelona, jako že je teda ten jejich velký manažer, a pak ty lístky kupoval od překupníka na ulici. Dokonce už existuje papír, v němž se vedení Barcelony vyjadřuje k tomu, že ho nezná, že si to celé vymyslel a nikdy v životě pro ně nedělal,“ řekla Čejková Sedmičce.

Prý to bylo naopak, říká Marek Vít

Mirka Čejková v sobě nakonec našla sílu od násilníka utéct. Dokonce se začala věnovat psychologii a dnes působí jako osobní koučka a sama pomáhá lidem srovnat si životy. Ale pozor, Marek Vít má tu drzost, že se k jejich manželství vyjádřil také – nebudete věřit vlastním očím: „Existují i týraní muži," napsala Vítova advokátka Klára Samková magazínu iDnes.cz. Jedním takovým je prý i její klient Marek Vít. „Taky si do mě bouchla, když měla ty své záchvaty, ale nebudu ze sebe dělat chudáka. Někdy jsem měl i strach, že mě v noci píchne. Všechno způsobovaly její výkyvy nálad. Ráno nás obvykle všechny milovala, jak jsme skvělí a večer přišla a jen křičela, nadávala, ponižovala, urážela. Pak se omlouvala, přišla na řadu flaška, pak sex a ráno bylo zas všechno v pořádku,“ nastiňuje svůj pohled na věc Marek Vít. Komu věříte spíš? Mirce nebo bývalému kriminálníkovi, kterého si moderátorka ostatně brala ve vězení?

Vložil: Lucie Kolouchová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace