Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Prošedivělé háro ´pepř a sůl´ mu uprchlo z čela na vršek hlavy, na pytlích pod očima by se mohl zhoupnout. Přesto je Palo Habera sexy jak blázen. Co o sobě prozradil a proč mluvil o smrti?

11.03.2016
Prošedivělé háro ´pepř a sůl´ mu uprchlo z čela na vršek hlavy, na pytlích pod očima by se mohl zhoupnout. Přesto je Palo Habera sexy jak blázen. Co o sobě prozradil a proč mluvil o smrti?

Foto: TV Prima

Popisek: Pavol Habera u Krause

Ta Peštová má ale kliku… V dalším díle Show Jana Krause ve středu 9. března se jako hlavní host představil zpěvák Pavol Habera, o němž se dá říci, že je opravdu česko – slovenský muzikant (a profesionální porotce v posledních letech), žije v Praze, pracuje v Česku i na Slovensku, ale hovoří pořád pěknou, zpěvavou slovenštinou…

Prvním, kdo usedl tváří v tvář svému hostiteli Janu Krausovi, je (česko)slovenský hudebník Pavol Habera, frontman skupiny Team, která se těší velké popularitě již pěknou řádku let i u nás a která se aktuálně chystá na „další“ poslední turné. „Naši diváci vědí, že je nevodíme za nos; pro některé členy kapely to bylo opravdu poslední…“ připomněl zpěvák s vážnou tváří odchod jejich bubeníka, čímž navodil lehce morbidní téma: „Je to trochu černý humor, ale jsme už v takovém věku. Je to už celá řada lidí, které jsem osobně znal nebo se kterými jsem se někdy potkal, co zemřeli. To jsem dosud neměl. Dosud to bylo jen takové neosobní, že zemřel ten a ten a ten…“ Nutno dodat, že Habera má pořád skvělou figuru, i když jeho ikonické nohy, vysvalené z volejbalu, jak prozradil, předvedl Jan Kraus jen na fotce z osmdesátek, kde byl Habera ve svých slavných ultra krátkých šortkách. 

Oni znají, ty vole, jen ty kydy z televize 

Na to moderátor cynicky opáčil, že vlastně každý díl této show může být poslední a pak už se oba pánové raději přesunuli ke vzpomínce na to, jak spolu působili jako kolegové-porotci v talentové televizní soutěži. „Já jsem se tě asi po čtvrtém dílu natáčení zeptal, jestli bychom si nemohli tykat. A ty jsi říkal – ještě ne!“ dramaticky Krause paroduje Pavol Habera, který si s ním právě potykal, a předává mu jako dárek triko s tím, že na zahradu bude dobré: „Toto je nástřel. To ještě není tak kvalitní triko, jak bych si představoval, že bude. Je to v podstatě šmejd, ale to, co je na něm natištěné, to už je hotové a to tam bude. Proto říkám, že je jen na zahradu. Až bude to lepší, do společnosti, tak ho pošlu.“ Trika se budou dělat k příležitosti již zmiňovaného turné. „My máme takový cyklus, že vždy po čtyřech letech děláme velké koncerty. Máme štěstí, že si naše publikum až nyní uvědomuje, co všechno umíme… To jsou ti puberťáci, co na nás chodili v té hysterii před třiceti lety,“ říká hudebník a pokračuje: „Ale chodí na nás ze zvědavosti i současní puberťáci, kteří mě znají jako přísného porotce z hudebních soutěží, ale jinak asi dosud vůbec netušili, co zpívám. A většinou to zabere a oni už nám zůstanou věrní.“ 

Jedno dítě si přidal, na jedno zapomněl 

Při zmínce o puberťácích se řeč stočí i na to, kolik dětí a v jakém věku Pavol Habera má: „Nejstarší syn je dcera, Zuzka má už třicet, pak Janík, tomu je dvacet a žije v Itálii, a Elišce je třináct,“ popsal Palo, který má za ženu modelku Danielu Peštovou, s níž má dvě děti, zmíněnou Elišku (jmenuje se Ella Joy Anna) a Paula Henryho, o němž se zmínit zapomněl. Zato ten Janík, o kterém mluvil, je vyženěný, jmenuje se správně Jannick a je to syn Peštové – Habera ho ale spolu s ní vychovával od jeho čtyř let… Téma děti oba pány opět vrátilo ke stárnutí jich samotných. Moderátor Jan Kraus si ani při této příležitosti neodpustil lehce kousavou narážku na období, kdy chodíval zpěvák ve velmi krátkých džínových kraťasech, a když pak začal hostovi zvonit telefon a on se ve zmatku přeřekl, že mu volá jeho gynekolog, propukl v neudržitelný smích celý sál. Na závěr se diváci dočkali Palova malého hudebního vystoupení, zcela netypicky na akustickou kytaru, zato ale s neuvěřitelným doprovodem diváků, kteří se okamžitě chytili a vytvořili stohlavý sbor.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace