Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

V neděli občas něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

MFF Karlovy Vary 2021

MFF Karlovy Vary 2021

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i všechno kolem

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Namakaný sporťák Hrdlička, „národní zlosyn, co opustil Borhyovou“: S jednou ženou se líbá pořád, jejích fotek má plný Facebook. Co o něm napsal časopis pro gaye a proč ho fotí nahoře bez?

27.02.2016
Namakaný sporťák Hrdlička, „národní zlosyn, co opustil Borhyovou“: S jednou ženou se líbá pořád, jejích fotek má plný Facebook. Co o něm napsal časopis pro gaye a proč ho fotí nahoře bez?

Foto: Facebook

Popisek: Michal Hrdlička se svým trenérem při focení pro Exkluziv, kterého se zhostil fotograf Adlt, jenž obvykle fotí namakaná těla.

FOTO „Řadový sporťák Novy Michal Hrdlička se díky vztahu s o 10 let starší Lucií Borhyovou stal celebritou. Vztah s velmi slavnou ženou mu ale dlouho nevydržel a on matku své dcery opustil dříve, než si stihli říct ano na dlouho plánované a předem avizované veselce. Mladý metrosexuál pak léčil bolest z rozchodu po barech a sociální síť zásoboval dojemnými snímky s malou Lindou. Teď už o těžkém období svého života promluvil.“ Tak to je typicky bulvární zhodnocení vztahu a jeho konce, který krmí média již drahně měsíců. Také si přiložíme prkýnko…

Takže nejprve ta Novinka s velkým N, jak sporťák promluvil o ukončeném vztahu s matkou své dcerky Lucií Borhyovou v časopisu Exkluziv. Takže, neřekl prakticky vůbec nic. Jan zopakoval, co již bezprostředně po krachu vztahu uveřejnil na svém Facebooku, což už se omlelo xkrát. Podle Michala se rozchod nekonal po žádné hádce, ale jednalo se logické vyústění situace. Prostě to prý dál nešlo, byť v tom ani z jedné strany nebyl nikdo jiný. Stejně jako Lucie ale sporťák časopisu Exkluziv neřekl, v čem byl ve skutečnosti problém. „Je pravda, že jsme na to šli docela rychle a vzhledem k vývoji vztahu se ukázalo, že to správné asi nebylo,“ řekl jen poněkud vyhýbavě Hrdlička, který nicméně poukázal na to, že ze vtahu vzešlo přece něco úžasného – jejich dcera Linda. Informace přinesl kdo jiný, než Blesk…

Žena jeho života - Linda

 

 

S Lindou, ale tak, aby nebyl vidět její čumáček...

Hrdlička přiznal, že ze začátku nebylo jednoduché se s Lucií na péči o Lindu domluvit. „Ono to nikdy není jednoduché, obzvlášť když jste krátce po rozchodu a emoce jsou na obou stranách. Nakonec jsme se ale dohodli,“ tvrdí Michal. K soudu, který se měl kvůli malé Lindě konat, prý nakonec nedošlo, díky dohodě s Lucií prý nebyl potřeba.

 

Ani Lucie, ani Michal na fotkách nikdy neukazují tvář malé Lindy. Hrdlička přiznává, že jde o dohodu s matkou jeho dcery, ale zároveň naznačuje, že kdyby to bylo na něm, tak by svou dceru veřejně ukazoval rád. „Já to respektuju, i když na to nemám vyhraněný názor. Ve světě se podoba dětí slavných rodičů ukazuje,“ poznamenal Hrdlička. „Na druhou stranu chápu, že dítě má rozhodnout samo, jestli chce být vidět, nebo ne. Zatím o tom malá nemá ani páru, ale kdo ví, třeba ji to bude obtěžovat,“ tvrdí Hrdlička, který následně v rozhovoru pro Exkluziv naznačil, že on sám slávou trochu trpí. „Sice jsem vždycky chtěl něco dokázat, být známý a vyčuhovat z davu, jenže když se mi to podařilo, tak se mi to zase nelíbí,“ uzavřel sporťák, který má podle svých slov zcela poničený mediální obraz… 

Je Michal ve skutečnosti gay? Možná ano, možná ne, jako každý chlap 

Proč? To je jednoduché, sice nevíme jistě ani to, že se rozešli z popudu Michala, ale mediální zkratka funguje. On je mimořádně hezký, mladší a méně známý, tak musí být nutně také padouch a Lucii určitě podváděl. Proč by se jinak rozešli, že? Překvapivé na tom je, že ještě nikdo nevytáhl kartu homosexuality. Přitom by proto hovořila spousta věcí. Je metrouš jako poleno. Není známá žádná jeho přítelkyně, nepočítáme-li fotku z auta, kde je spolu s kolegyní Puhajkovou a dalším kolegou… Rád se fotí v posilovně, to už je úplná závislost. Ani on, ani Lucie neprozradili důvod jejich rozchodu… Zároveň to ale nemusí vůbec nic znamenat. 

Časopis pro gaye LUI magazine se o něm jednou zmínil. V článku s názvem ´Dva sexy sportovní moderátoři, které bychom nejraději viděli teplé: Michal Hrdlička a Jan Smetana´. A poznamenal: „Ke smůle všech gayů - oba zadaní a oba heteráci.“ To bylo v době, kdy „Michal s Lucií jsou označováni jako nejkrásnější pár Česka. Oba velmi sympatičtí, oba populární moderátoři a oba nejspíš i sexuální symboly většiny českých mužů a žen. V médiích jsou často označováni jako česká verze Barbie a Kena.“

 

Ken rád předvádí vypracované tělo

No ty ses mě hochu nikdy nelíbil a Lucka se k tobě ani nehodí! 

Co se týče jeho mediálního obrazu, tak ten udržují aktuální v první řadě média. Podívejte jen na pár titulků:

Nechutné parazitování! Michal Hrdlička (26) má snad hroší kůži: Tohle bys mu měla, Lucko, rozhodně zatrhnout!

Borhyová a Hrdlička: Jejich rozchod měsíc po měsíci! Faleš, lži, manévry!

Zděšená Lucie Borhyová konečně prozřela: Jsem úplně v šoku, s kým jsem to žila!

Nová fakta o rozchodu Borhyové a Hrdličky: Trpěla dlouhé měsíce!

Hrdlička po rozchodu s Borhyovou: Vymazal ji ze života. A teď i z firmy! 

Borhyová se rozešla s mladším kolegou. Hrdlička ji prý podváděl 

Důvod definitivního rozchodu Borhyové: Víme, s kým ji Hrdlička zradil!

 

 Inkriminované foto a údajný důvod zrady... Ehm...

I diskuze na jeho facebookových stránkách se vedou v tomto duchu: „Přesně,  používáte dcerku jako dojemnou zástěrku vaší nezodpovědnosti. Lucka vás měla odpálkovat hned, jak vás potkala. Kdo opustí ženu, která mu dá dítě, bude utíkat vždycky. Lituji vás a Lucii držím palce, ať najde brzo někoho, kdo umí dát lásku jí i jejím dětem,“ napsala Zdena Nováková. Vlasta Balková má jiný názor: „Co mohla očekávat od mladého chocholouška, vždy chtěla být na Nově jen jednička. Boží mlýny melou...“ Lenka Hrazdírová to shrnula: „No ty ses mě hochu nikdy nelíbil a Lucka se k tobě ani nehodí.“ 

To Johnny Sedlák si nebral servítky: „Ty jsi takováá pííča michale kokot nic jinýho nejsi a do držky ti dát buzno.“ Našli se ale i lidoví psychologové: „Klíčem ke šťastnému životu není mladý hezounek, který ještě neví, jak naložit se svým životem, natož pak s rodinou:-) Velká naivita myslet si něco jiného... Naivita Lucie,“ píše Marcela Pajorková.  „Hned na úvod: nejsem fanda ani jednoho z nich, ale ty nenávistný komentáře ohledně pana Hrdličky jsou fakt dost divný. Copak jste vážně všichni věřili tomu, že spolu vydrží? Opravdu?? On atraktivní mladý kluk, který miluje sport, a Lucie - žena, která byla o tolik starší a ještě bohužel vypadala vedle něj jako jeho mamka a zřetelně zájem o sport nula..... Neříkám, že paní Borhyová není hezká, ale ti dva byli viditelně jinde už od začátku,“ zhodnotil Teddy Žížalka. Inu, hlas lidu, hlas boží. 

Metrosexuál gentleman? 

Na závěr ocitujme jediné, co je opravdu k dispozici, a to vyjádření Michala k rozchodu s Lucií, které publikoval na své facebookové zdi. A nutno dodat, že slib dodržel… „Děkuji každému za milé zprávy a podporu. Vážím si toho. 

Vztah s maminkou mé dcery mě o bulváru naučil hodně. Ale až když vyšlo najevo, že už spolu nejsme, vidím, co dokáže doopravdy. Vím, že je zbytečné cokoliv vysvětlovat, role jsou zjevně rozděleny a vznikají tak konstrukce, které už komentovat je pod úroveň. Ale - dá-li díky tomu zejména oběma holkám a Lucčinu synovi Lucasovi pokoj jediný novinář - budiž...

 

K této fotce Michal poznamenal i „technické parametry“: Bundička malé Lindy je prý sice z HaM, ale je vytuněná. Předpokládáme, že ten monstrózní kožíšek tam původně nebyl.

Nebudu poskytovat jakákoliv další vyjádření. Nebudu kydat hnůj a prát špinavé prádlo. Za mě snad jen toto: Rozchod s Lucií není bleskem z čistého nebe, stejně jako náš vztah neprošel krizí až teď. Opakovaně jsem se do něj vracel, ale činit tak vlastně jen a pouze kvůli naší malé princezně prostě nemělo cenu a tak jsem z vlastní vůle zvolil definitivu. Přestali jsme si rozumět a zjistili, že naše povahy dohromady nepůjdou. Víc za tím není i kdyby se bulvár zbláznil, ale to vem čert. 

Nejdůležitější je teď klid naší dcerky, které potřebujeme být dále přítomnými mámou a tátou. To je pro nás s Lucií zásadní a osobně nevím o ničem, na čem by mi záleželo víc.

 

A ještě jeden snímek z focení setu pro Exkluziv... Mimochodem, všichni jsou hotovi z Michalova pekáče buchet. Tak si to taky užijte, dámy a pánové.

Žádat média o klid asi nemá cenu, asi fakt jen dělají, co musí. Tak snad poprosím o trochu ohleduplnosti směrem k naší dceři a blízkým. Život jde dál a tohle se dospělým stává. Zůstáváme milujícími rodiči. Na to se může naše malá spolehnout. Zbytek je zoufale nepodstatný. Více k tomu nemám a mít nebudu. Děkuju za pochopení...“

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace