Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Prý je v blázinci, v Bohnicích... Už jste si taky všimli? Jedna z hlavních hvězd televize Barrandov zmizela. Stal se Aleš Cibulka další obětí personálního zemětřesení?

24.02.2016
Prý je v blázinci, v Bohnicích... Už jste si taky všimli? Jedna z hlavních hvězd televize Barrandov zmizela. Stal se Aleš Cibulka další obětí personálního zemětřesení?

Foto: TV Barrandov

Popisek: Už víme, co se děje, populární moderátor Aleš Cibulka se opravdu nezbláznil

Na obrazovce byl téměř denně a najednou jako by se po něm slehla zem. Vzápětí se v médiích objevila zpráva, že skončil na psychiatrii v pražských Bohnicích. Jak je to s populárním moderátorem doopravdy?

Po obrovském personálním zemětřesení, které zacloumalo televizí Barrandov na přelomu roku, vyvolalo náhlé zmizení jedné v hlavních hvězd stanice naprosto logickou otázku. Rozhodlo se snad vedení, že se do budoucna obejde i bez jednoho z hlavních tahounů své programové skladby, populárního moderátora Aleše Cibulky? Téměř současně ale Cibulka zmizel i ze studia Českého rozhlasu, kde moderuje svůj pravidelný pořad Tobogan, a tak se média začala obratem pídit, cože se to stalo. „Mělo to s ním seknout a musel vyhledat pomoc psychiatra! Přehnal to s prací...,“ zveřejnil deník Blesk výpověď svého rozhlasového zdroje s tím, že prý se po chodbách mluví dokonce o převozu do psychiatrické léčebny v pražských Bohnicích. Všechno je ale naštěstí přece jen jinak.

Naložil si toho moc

V posledním roce opravdu Aleš jel v práci raketovým tempem. Jenom pro televizi Barrandov natočil čtyřicet pět dílů pořadu Sejdeme se na Cibulce, megashow k 100. dílu Sejdeme se na Cibulce, třináct dílů pořadu Vše nejlepší, 130 dílů Cibulkovy zábavné tajenky, Barrandovský Silvestr a objevil se také v jednom dílu seriálu Stopy života. K tomu je třeba přičíst pětačtyřicet přímých přenosů populárního Toboganu, z toho jeden speciál z vyprodané pražské Lucerny a druhý z Národního divadla. A aby toho nebylo málo, připravil ještě pro rok 2016 dva tradiční Cibulkovy kalendáře a napsal knihu Černobílé idoly 3. Nikoho by tedy nepřekvapilo, kdyby se pod takovou pracovní náloží opravdu zhroutil.

Se životním partnerem Michalem Jagelkou

Se životním partnerem Michalem Jagelkou

Kolegové mlžili

Od počátku roku ale jakoby Cibulka zmizel z povrchu zemského, dobré dva týdny nebral telefony, nereagoval na esemsky ani na zaslané e-maily. Jeho Tobogán začali od počátku ledna moderovat střídavě Jan Rosák a Martin Hrdinka, oba ale na dotazy novinářů jenom mlžili, navíc se na své legendě ani nedohodli. Zatímco Rosák počátkem roku omlouval Cibulku tím, že prý ulehl s těžkou angínou, Hrdinka zase tvrdil před pár dny, že si prostě potřebuje odpočinout. A právě na této odpovědi je obrovský kus pravdy. „Aleš je prostě jen doma, v klidu. Potřeboval pár týdnů vypnout,“ prozradil podle serveru VIPstory.cz jeho kamarádům Alešův partner, herec a dabér Michal Jagelka. A vzápětí se konečně rozhodl uklidnit své fanoušky i sám Cibulka. „Posledních několik let jsem absolvoval ve velkém zápřahu. Loňský rok byl vrchol všeho, práce bylo moc, a tak jsem si řekl, že si dám krátkou pauzu. Že musím zabrzdit,“ řekl před pár dny Blesku, čímž konečně smetl ze stolu vlnu dohadů.

Bude zase všude?

Podle Jagelky je jeho životní druh opravdu povětšinou doma. V klidu. Občas si zajednou na chalupu, kterou si před lety společně pořídili, a ani na práci nedokázal rezignovat úplně. I když odpočívá, už zase píše scénáře, vymýšlí nové aktivity a o minulém víkendu dokonce moderoval ples v Klatovech. Na obrazovky i do rozhlasového éteru se vrátí na jaře. „Mám v hlavě spoustu nápadů. Diváci se nemusí bát, že se vrátím až o Vánocích. Jsem moc rád, že mi vedení Českého rozhlasu a televize Barrandov vyšlo vstříc a vše jsme doladili,“dodal.

Čtěte také:

Kateřina Brožová se má, má svoji televizi i pohledného magnáta. Bude herečka na prahu padesátky konečně šťastná? Zlatokopka, nejdražší eskort… Skončí to teď už definitivně?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

 

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace