Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Tři chlapi minimálně. No a pak máme ještě různé externisty, jak říká naše máma... Aňa a Lela Geislerovy o mužích, alkoholu a psaní

27.01.2016
Tři chlapi minimálně. No a pak máme ještě různé externisty, jak říká naše máma... Aňa a Lela Geislerovy o mužích, alkoholu a psaní

Foto: TV Prima

Popisek: Aňa a Lela Geislerovy u Krause

FOTOGALERIE V dalším dílu Show Jana Krause dnes večer na Primě se představí dvě sestry - herečka Aňa Geislerová a výtvarnice Lela Geislerová. Posléze se ukáže, že ta třetí sestra, Ester, zvaná doma Eti, sedí v publiku… Co dámy Janu Krausovi řeknou a co mu určitě neřeknou? Čtěte.

Prvními, kdo poctí svou návštěvu talkshow, jsou hned dvě krásné dámy, sestry Aňa a Lela Geislerovy, jež koncem minulého roku společně vydaly knížku, kterou také přinesly Janu Krausovi darem. Její obsah je poskládán ze sloupků, které psala po dobu pěti let herečka Anna pro jeden prestižní časopis, a ilustrovala ji její starší sestra, výtvarnice Lenka. „V průběhu těch let, co to Lela ilustrovala, jsem ji párkrát požádala, ať mi všude nedělá skleničku do ruky. Ale myslím, že když jsem ji o to žádala, tak jsem ji taky měla v ruce,“ vysvětluje herečka domnělou nespokojenost s některými kresbami. „Chtěla jsem, aby byla knížka vyšperkovaná, tak jsem se vrhla do toho, dělat takové detaily, které se tam objevují, a v tom zápalu a zároveň únavě jsem vytvořila nějaký jehelníček, u kterého nikdo nemohl poznat, co to je. A ten se pak vyhodili,“ doplňuje Lela, která vzápětí obdrží od svého hostitele papír, tužku a úkol, aby výtvarně zpracovala probíhající rozhovor.

Tak to je pak velký... 

Když Jan Kraus zjistí, že v publiku sedí i třetí, nejmladší ze sester, Ester neboli Eti Geislerová, která pracuje jako produkční a která byla kmotrou jejich knížky, přepadne ho zvědavost, jak jejich rodiny fungují, když se všichni sejdou. „Tak to je pak velký. A stává se to často. Víceméně všichni se snášíme dobře. Naše rodina je opravdu obrovská, ale myslím, že je funkční,“ přibližuje atmosféru v rodině Aňa a dodává, o mužích, kteří do rodiny vstoupí: „Tři chlapi minimálně. My máme ještě různé externisty, jak říká naše máma. To jsou třeba různí muži z minulosti, kteří stále rádi chodí a mají rádi naši mámu.“ Do výběru partnerů si ovšem navzájem nemluví a respektují svoji volbu.

Aňa vaří ráda 

S rodinou také souvisí téma vaření, které se prolíná celou knihou a samotnou Aňu při přípravě knížky zaskočilo, kolik prostoru mu věnovala. Vaří moc ráda a vařením si také vyvolává vzpomínky na svého zesnulého otce. „Náš táta měl rád svou babičku, a když už nežila, tak si ji přivolával tím, že si vařil jídla, která vařila ona jemu.“

Aňa, Lela a Eti. Co ti muži, o kterých dámy nikdy nemluví? 

Anna Aňa Geislerová otěhotněla potřetí v době soužití s milionářem Martinem Shenarem, ale než se miminko, syn Max, narodil, byla zpátky u manžela, režiséra Zdeňka Janáčka, se kterým má už syna Bruna Fidelia a dceru Stellu Ginger. „Já jsem vlastně pořád mezi muži. Celý život. Kdybych je tu měla všechny vyjmenovat, tak se to sem ani nevejde. Pak je otec, bratr... A pak jsou ti muži, kteří smáznou všechny ostatní, ti, se kterými máme děti. Ale o těch mám stejně zakázáno mluvit,“ prozradila herečka v rozhovoru pro časopis Elle dvaroky nazpátek. A právě fakt, že použila množné číslo, leccos naznačuje. Hned se ale vrátila do role strážkyně svého soukromí. „Nepopírám je, nezatajuju, ale zároveň nechci sdílet s veřejností... Jsou to prostě osudoví muži, kteří mi nějakým způsobem zůstanou na celý život,“ dodala. 

Lenka Lela Geislerová, byť je uznávaná kreslířka komixů a zpěvačka, je ze tří sester nejstarší a také veřejnosti nejméně známá. Ví se o ní jen, že ze vztahu s rapperem a DJ Abdulem52 má syna Ference a dceru Marii. 

Ester Eti Geislerová je nejmladší, bývalá herečka a velmi uznávaná modelka. Tuto kariéru pověsila na hřebíka začala se věnovat rodině, nyní je i produkční. S manželem má desetiletá dvojčata Etiena a Miu Rosu. Ve stejný rok, co se děti narodily, se Ester za Jana Kadlece provdala. Filmového architekta Geislerová poznala při práci na filmu Krev zmizelého, půl roku nato otěhotněla… Poslední zprávy, zhruba rok staré, hovoří o tom, že s manželstvím Ester a filmového architekta Jana Kadlece je už dávno konec. Jeden z ředitelů reklamní agentury Petr Václavek byl totiž na Facebooku s Ester ve vztahu. Ale kdo ví, jak to dopadne / dopadlo, třeba už je Eti zpět u manžela. Děti jsou totiž pro tyhle tři krásné dámy velmi důležité, byť ani o nich, ani o svých láskách zásadně nemluví.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Anička Vančová

Galerie

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace