Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Která celebrita na sebe práskla, že byla závislá na, ehm, projímadlech? Pro bulvár je to požehnání, normální člověk si ale ťuká na čelo. Koukněte na vychrtlou babi v mini

06.01.2016
Která celebrita na sebe práskla, že byla závislá na, ehm, projímadlech? Pro bulvár je to požehnání, normální člověk si ale ťuká na čelo. Koukněte na vychrtlou babi v mini

Autor: TV Prima

Popisek: Zuzana Bubílková v době své slavné tříměsíční kariéry na Primě

Ne že by závislost na drogách, alkoholu nebo gamblerství bylo méně devastující. Přesto je přece jen o něco méně směšné… Jedna známá novinářka, dáma „vyššího středního věku“ si zjevně za A) nechce přiznat, že je jí již třiašedesát, za B) špatně snáší, že na ni aktuálně pravidelně nemrká rudé oko kamery. A tak si pustila pusu na špacír.

Od puberty byla Zuzana Bubílková, kterou proslavila spolupráce s Miloslavem Šimkem (S politiky netančím na ČT1 a později Politické harašení na TV Nova), terčem posměchu spolužáků kvůli nadváze. V talk show Markéta dráždí celebrity na Blesk.cz prozradila, že ji to dohnalo až k závislosti na projímadlech. 

Přestože si už léta udržuje váhu okolo 55 kil, což jí mimochodem musí dát v jejím věku značnou práci, do svých šestnácti let vypadala prý jako hrdinka filmu Metráček. A taky jí to okolí dávalo pořádně najevo. „Na to, jak jsem vysoká, jsem byla i dost široká. Vážila jsem okolo osmdesáti kil a spolužáci se mi posmívali, že jsem tlustá. Hodně mě to trápilo, protože ostatní holky byly štíhlé a hlavně vyspělé, takže se kolem nich točili kluci,“ přiznala Zuzana, která v šestnácti objevila takzvanou bodovou dietu. 

Čtěte také:

 

Magda Vášáryová opět moralizovala a burcovala. Tentokrát intelektuály, aby promluvili. A tak se i stalo, odpověděli tři vynikající čeští lékaři

„Můžete jíst všechno, ale každá potravina má jiný počet bodů a na každý den máte přidělený limit, který nesmíte překročit. Zhubla jsem dost rychle, čehož si spolužáci začali všímat. Ale taky jsem si uhnala zánět ledvin, protože jsem vůbec nepila vodu,“ netají se slovenská moderátorka, která si váhu začala udržovat nadměrným užíváním projímadel. „Asi rok jsem na nich byla závislá, ale včas jsem si uvědomila, že mi to ničí střeva,“ dodala Bubílková. 

Bubílková odešla z Primy, měla pořad na Šlágr TV 

Novinářka Zuzana Bubílková po zhruba třech měsících opustila televizi Prima, kam s velkou slávou nastoupila a kde pracovala jako dramaturgyně diskusního pořadu Partie. O ukončení spolupráce požádala sama, potvrdila ČTK televize s tím, že odchod souvisí s jejím působením v hudební televizi Šlágr. 

„Pravý důvod jejího odchodu nás mrzí tím spíš, že jsme Zuzaně dali příležitost věnovat se dramaturgii Partie teprve v květnu, když marně hledala práci,“ sdělil ČTK šéfproducent zpravodajství a publicistiky Jan Punčochář. Bubílková podle něj nejprve jako důvod k odchodu uváděla závažné rodinné problémy. „Později přiznala, že si vymýšlela,“ uvedl Punčochář pro Media Guru.cz. Ani na Šlágr TV ale nevydržela, v současnosti je ke slyšení na Rádiu Impuls.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.                         

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace