Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Bolestné rozchody českých celebrit. Kdo zažil největší šok a ponížení? A kterou herečku podváděl manžel celých sedm let, aniž by měla sebemenší tušení?

29.12.2015
Bolestné rozchody českých celebrit. Kdo zažil největší šok a ponížení? A kterou herečku podváděl manžel celých sedm let, aniž by měla sebemenší tušení?

Foto: Facebook

Popisek: Zlata Adamovská (na snímku) - Radek John, to byl po čtvrt století pevný tandem. A pak se Zlata dozvěděla z médií, že má její manžel sedmiletou dceru s jinou ženou...

Partnerské rozchody celebrit představují odvrácenou tvář jejich slávy. Často totiž zaplatí za svůj úspěch tím, že je jejich partner krutě poníží. V tom okamžiku si zklamané a podvedené hvězdy skutečně sáhnou na dno. Nakonec pro většinu z nich ale platí, že všechno zlé je pro něco dobré. To, že je opustil záletný nebo frustrovaný muž, se časem ukázalo jako to nejlepší, co je mohlo v soukromém životě potkat. Nakonec si totiž našly někoho mnohem lepšího.

Otřesená Zlata: Bože, není mi vůbec dobře!

Jedním z největších překvapení českého showbyznysu byl krach dlouholetého spokojeného manželství herečky Zlaty Adamovské a známého novináře Radka Johna. Před pěti lety se krásná Zlata musela ze dne na den smířit s tím, že si Radek za jejími zády pořídil nemanželskou dceru. Byl to pro ni doslova šok, o to horší, že se o tom dozvěděla až z médií. „Není mi vůbec dobře. Bože...“ svěřila se iDnes.cz a otevřeně přiznala, že je otřesena. Nemohla uvěřit, že její muž žil sedm let dva životy. Nehodlala se s tím proto smířit a udělala radikální krok. Rozvedla se, bohužel již podruhé. Brzy nato si vzala někdejšího pohádkového prince a svého hereckého kolegu Petra Štěpánka a zdá se, že konečně našla ideálního partnera. Ti dva jako by byli pro sebe stvořeni a již na první pohled vyzařuje z této noblesní dvojice harmonie a spokojenost.

Zlata Adamovská na rozvodu nakonec vydělala. Namísto novináře v černém svetru, neustále plujícího ve svém světě, má nyní po boku noblesního, elegantního gentlemana. Petr Štěpánek prostě princem zůstal.

Zlata Adamovská na rozvodu nakonec vydělala. Namísto novináře v černém svetru, neustále plujícího ve svém
světě, má nyní po boku noblesního, elegantního gentlemana. Petr Štěpánek prostě princem zůstal.

Strašně zamilovaná Helena

Velmi bolestný byl také rozchod Heleny Vondráčkové s jejím prvním manželem, německým muzikantem Hellmutem Sickelem. Společně přitom zpočátku tvořili pár snů. Oba velmi přitažliví a úspěšní, dokonce nejen doma, ale i v zahraničí. Seznámili se na festivalu v Sopotech, kde Helena triumfovala s hitem Malovaný džbánku. Byla to láska na první pohled, on za ní jezdil po celé Evropě, a dokonce se po velkolepé svatbě ve Strážnici přestěhoval do Čech. „Byli jsme strašně zamilovaní, oba dva,“ svěřuje se Helena v knize „Každá trampota má svou mez“. A dodnes o svém prvním manželovi mluví velmi pěkně, i když časem přišlo velké vystřízlivění. Podle jejího okolí Hellmut zkrátka neunesl, že Helena byla výrazně slavnější a úspěšnější, obětoval kvůli ní kariéru v Německu i své přátele. Navíc se jim nepodařilo mít společně dítě. Jednoho dne se Helena vrátila domů a na klavíru našla místo manžela snubní prstýnek. Trvalo rok, než se k ní Hellmut z Německa vrátil, ale manželství se již stejně zachránit nepodařilo. V jejím životě se už totiž objevil další osudový muž, Martin Michal. A s ním, jak se mnohokrát nechala slyšet, je velmi šťastná.

Po boku Martina Michala září Helena štěstím. Jejich vztah má jenom jedinou vadu na kráse – její rodina ho nikdy nepřijala.

Po boku Martina Michala září Helena štěstím. Jejich vztah má jenom jedinou vadu – její rodina ho  nepřijala.

Jen třešnička na dortu

Stejný šok, jako rozvod Zlaty Adamovské, vyvolal i krach třicet let trvajícího manželství Veroniky Freimanové a režiséra Jaroslava Brabce. Také ona se musela vyrovnat s ponižující skutečností, že si její muž pořídil nemanželskou dceru, navíc s krásnou ženou režiséra Jiřího Menzela Olgou. Zaskočená Freimanová dlouho nechtěla své partnerské problémy komentovat, nakonec ale potvrdila, že se rozvádí. Důvodem prý ale nebyla dcera, ale něco mnohem drsnějšího. „To již byla jen taková třešnička na dortu,“ prozradila v rozhovoru pro Magazín Dnes. Ale způsob, jakým mlžila, byl poněkud nepřesvědčivý. Ve stejném rozhovoru totiž tvrdila, že ani neví, jak dlouho je rozvedená. Prý to vše řešila právnička. Vzápětí se navíc do svého bývalého manžela tvrdě navezla a přiznala, že bylo těžké žít s ctižádostivým člověkem, který se cítí zneuznaný a viní ze všech svých neúspěchů celé své okolí. „Je opravdu velmi vysilující žít s mužem, pro kterého jakákoliv událost v rodině není důvodem k tomu, aby slevil ze svého osobního programu,“ posteskla si Freimanová. Sama ovšem dlouho nezůstala, před třemi lety se provdala za architekta Vladimíra Boučka.

Zatímco nevěrný Jaroslav Brabec zůstal ve vzduchoprázdnu, protože režisér Menzel se s nevěrnou Olgou rozvádět nemíní, Veronika Freimanová je s novým manželem Vladimírem velmi šťastná

Zatímco nevěrný Jaroslav Brabec zůstal ve vzduchoprázdnu, protože režisér Menzel se s nevěrnou Olgou
rozvádět nemíní, Veronika Freimanová je s novým manželem Vladimírem velmi šťastná

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na

Vložil: Adéla Hofmanová