Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton(ky) Jiřího Macků

Fejeton(ky) Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Týden v kultuře

Týden v kultuře

Nejen knížky, i ´živá´ kultura nás zajímá. Aneb Pavel Přeučil každé pondělí

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturního redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

S poutníkem za Bílou paní

S poutníkem za Bílou paní

Strašidla pro víkendy i všední den. Kde? No přeci na hradech a zámcích

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Jiří ´Langoš´ Langmajer něco velkého propálil a udělal tak z celého bulváru totální blbečky. Kdypak si toho všimne i Blesk a Aha!?

17.12.2015
Jiří ´Langoš´ Langmajer něco velkého propálil a udělal tak z celého bulváru totální blbečky. Kdypak si toho všimne i Blesk a Aha!?

Autor: Facebook Adély Gondíkové / Pavel Hejný

Popisek: Už jsou manželé!

Jiří Langmajer sdělil v článku pro iDnes.cz v rubrice kultura (!), že prožívá sezonu, kterou si sám pro sebe nazval Padesát. Trvá od letošního 4. června do 3. června 2016, kdy mu bude to zmíněné půlstoletí. I dále článek pokračuje celkem nenápadně, nášlapná mina se ale objevuje hned v prvním odstavci…

„Všechno, co v té sezoně budu dělat, budou dárky, které dostanu,“ vysvětlil herec iDnes. cz. „Jedním z nich se stane vánoční rozhlasové uvedení dramatizace Cyrana. Druhým představení pro dva Ani za milion! v Divadle v Rytířské, kde hraji se svou manželkou Adélou. Třetí cenný dárek? V Divadle pod Palmovkou můžu pracovat s Petrem Zelenkou. Čtvrtým dárkem pak bude 1. března premiéra ve Viole, kde přímo pro mne píše hru Tomáš Vondrovic. A takhle to pokračuje až do třetího června,“ vypočítává Langmajer jako by nic. 

Ještě 8. října 2015 v Blesku: 

Pod křiklavým titulkem stojí: „Ani po více než čtyřech letech společného soužití nehodlají Jiří Langmajer (49) s Adélou Gondíkovou (42) posunout svůj vztah dál. Podle herečky milenci svatbu rozhodně neplánují. Jednou už svatební šaty oblékla, podruhé se v nich ale nejspíš neukáže. Adéla Gondíková s Jiřím Langmajerem budou i nadále žít na „psí knížku“. Na otázku, zda chystají s partnerem svatbu, Adéla se smíchem odpověděla: „Ne, to určitě ne!“

Adéla zřejmě nelhala 

Adéla Gondíková řekla, že svatbu nechystá. Jiří Langmajer zase, že bude hrát se svou ženou Adélou. Co z toho plyne? Svatba už dávno byla, páru, který spolu žije již čtyři roky, se jí podařilo dokonale utajit a teď se královsky baví spekulacemi bulváru.

 

Snímek není z domu Adély Gondíkové v Pyšelích u Prahy, kde spolu herecký pár nyní bydlí, ale z divadla. I když pokud by ho použil bulvár, napsal by něco jako ´zhádali se jak psi´.

Například: „Spekuluje se, že jejich vztah prochází krizí. Nesblížilo je ani společné účinkování v muzikálu Mamma Mia. Adéla se na svou roli připravovovala velmi poctivě a doufala, že jí s tím Langmajer pomůže. „Jirka neměl moc času, tak jsem to nazkoušela s dcerou,“ vysvětlila deníku Aha!. Langmajer se nezdržel ani na poprázdninové premiéře muzikálu Mamma Mia, při níž se Adéla musela dívat, jak její partner líbá na jevišti Danielu Šinkorovou. Po představení utekl jako malý kluk. Gondíková se musela spokojit jen s přítomností svého bratra Dalibora. Mluví se dokonce o tom, že Langmajer se chce vrátit ke své rodině.“ Tolik říjnový Blesk.

Jsem nezvykle klidný 

„Momentálně se nacházím v nezvyklém stavu. Jsem docela klidný. Což jsem čtyřicet osm let nebyl. Žádnou krizi tedy neprožívám,“ prozradil dále Langmajer iDnes.cz. Ten se dříve nijak zvláště netajil se svými depkami:  „On i doktor potvrdil, že mám tendence propadat se do sebe, někdy mít deprese... Ale hlavně - že jsem nepříjemný, zlý, anebo arogantní, to vychází z toho, že se stydím. Vylezu z divadelní šatny a nejradši bych s lidmi nekomunikoval, protože vlastně nevím jak. Nedokážu nasadit úsměv a být na ně milý,“ řekl před pár lety a dodal: „Byl jsem u doktorky, která se tím zabývá, a vyplňoval tam speciální test osobnosti. Zjistilo se, že jsem mimo jiné ve velkém deficitu se serotoninem, hormonem štěstí. To jen tak na okraj, abyste věděl, že pocity štěstí se u mě dostavují málokdy, i když mi vlastně nic nechybí.“

 

Na Facebooku mají spoustu společných fotek, ale vždy to nějak souvisí s prací, tedy s divadlem.

Herec s pověstí workoholika, který vedle účinkování na několika divadelních scénách stíhá i filmové a seriálové role, také přiznal: „Pracuju, jsem pilný. Na to, abych seděl doma, kouřil a čuměl do blba, mám ještě dost času,“ popisuje. Zdá se tedy, že konečně našel klid a tu správnou ženu. Jen to chvíli trvalo…

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace