Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Sexy strategie: Noci bez muže… A co masturbace? Romantiku ale nečekejte, žádný Johnny Depp se nekoná

14.11.2015
Sexy strategie: Noci bez muže… A co masturbace? Romantiku ale nečekejte, žádný Johnny Depp se nekoná

Autor: Mladá fronta

Popisek: Sylva Lauerová se svou Sexy strategií

UKÁZKA Po třech letech odmlky přichází Sylva Lauerová se svou Sexy strategií. Kontroverzní spisovatelka, autorka řady románů bořících tabu, vnáší na českou literární scénu opět něco zcela nového. Svěží a vtipné čtení nahlížející do zákoutí ženské duše a nabízející řadu originálních rad je současně chytrou knihou pro moderní ženu. Lauerová trefně střílí do vlastních řad, bere si na mušku nejen slabosti ženské psychiky, ale i současného muže (Experimentální atlas mužů), opět se nevyhýbá ani těm nejintimnějším tématům a přímočaře míří vždy do černého. Sexy strategie je kniha pro ženy se smyslem pro humor. A my pro vás máme další ukázku.

Přišel mi dotaz od čtenářky: „Sexuální abstinence? Jak to řeší muž, mě zajímá jen okrajově, pokud vůbec. Hlavně mě zajímá, jestli mi můžete pomoci s mým vlastním problémem: jsem momentálně sama, chodit lovit do barů mě nebaví, na internetu sex sice najdu, ale není to moc bezpečné. Rozhodla jsem se, než tohle, radši budu nějakou dobu sama. Jak to přežít?“ 

Máte pravdu, nechoďte samy do barů – tam nic kloudného stejně neulovíte. Osamocení muži vysedávající po barech a čekající na osamocené ženy nehledají obvykle partnerku k životu, i když vaši sexuální abstinenci vám jistě a rádi pomohou vyřešit. Ale pozor – kdoví co všechno si z tohoto setkání můžete odnést – na zásnubní prsten bych to netipovala. 

Do kolonky účel přátelství nebo jen a pouze vážné seznámení

Co se týče internetu, nebyla bych až tak skeptická. Jen bych nesázela na muže, kteří mají v kolonce „účel“ zatrženo vše. Tedy sex, flirt i vážné seznámení. To jsou obvykle ti, kteří se rozhodli pod rouškou hledání pravé partnerky vyzkoušet co nejvíce žen, a mnozí z nich si o tom vedou i jakési pochybné statistiky. Fuj! Je to ta nejhorší sorta. A šokující je, že značné procento z nich je ženaté a dokáže to po dobu lovu docela úspěšně tajit.

Kdo na internetu inzeruje, že chce sex – chce jenom sex, navíc se často jedná o nešťastníky napravující si svá zlomená ega extrémně vybujelou virtuální realitou. Ti vás budou dlouho tahat za nos, vzrušovat online všemi nejnepředstavitelnějšími způsoby a na to konečně domluvené rande nikdy nepřijdou. Takže moje rada: Dejte šanci těm, kteří si do kolonky účel napsali přátelství nebo jen a pouze vážné seznámení. Buďte obezřetná, ale věřte, že i takto vznikají krásné nové vztahy. Můj dobrý kamarád, architekt, skvělý muž a milý člověk, se tímto způsobem seznámil s mladou a půvabnou ženou. Jsou spolu několik let a zatím jim to skvěle klape. Myslím si, že se vezmou.

Tři druhy sexuální abstinence 

Obecně řečeno se přístupy k tomu, jak řešit svou sexuální abstinenci, liší podle toho, zda se jedná o abstinenci nucenou, abstinenci dobrovolnou, či abstinenci přirozenou.

Při nucené sexuální abstinenci po nějakém tom muži toužíme, potěšení ze sexu jsme se vzdát nechtěly, ale osud tomu chtěl, že jsme samy.

Abstinence dobrovolná je naopak ta, kdy jsme se dobrovolně rozhodly, že žádné muže ve svém životě nepotřebujeme, protože už máme plné zuby praní ponožek, poslouchání duchaplných rozborů současné politické situace a hlasitého chrápání vzdáleného asi tak 15 centimetrů od našeho ucha.

U abstinence přirozené se naše hormony již postaraly o to, že muže vnímáme jako více či méně příjemnou součást našeho života, ale náš zájem se zcela soustředí na naše pravnuky či kytičky na záhoně před naším rodinným domkem.

Tato jemná nuance je velmi důležitá, neboť ten, kdo nemá potřebu sexu, nebude toužebně po nocích zírat do stropu a přemýšlet nad tím, že si zítra zajde do sexshopu a koupí si nějakého malého plastikového přítele.

Zní jako percepce a deklarace, adjunkce a hibernace

Mezi mými přítelkyněmi žádná taková přirozeně abstinující není, asi ještě nedospěly k věku, kdy k podobným pocitům – tedy „ne-pocitům“ – dochází. Jsou naopak mladé, a tak do sexshopu zamíří, aby zjistily, které sladké novinky se jim k jejich sebeuspokojení nabízí. Moderní erotický průmysl skutečně láká nepřeberným množstvím roztodivných erotických hraček, takže si jistě vyberete tu, jež vám bude vyhovovat. A pokud se do tohoto obchůdku sama stydíte, vezměte s sebou kamarádku. Nakoupíte, a ještě se u toho dobře pobavíte. Zásilkové obchody bych moc nedoporučovala, vždy je lepší si tento typ zboží ohmatat. Bude to přece váš intimní přítel. 

Já mám v těchhle věcech jasno, když vedle sebe nemám muže, mám své ruce anebo erotické hračky. Je to ta nejsnazší a zaručeně úspěšná forma řešení sexuální abstinence. Někdo ji nazval masturbace. Uf! Je to ale ošklivé slovo! Vsadila bych pár svých nejkrásnějších bot, že jej vymyslel muž. Zní jako percepce a deklarace, adjunkce a hibernace. Žena by jistě použila poetičtější výraz.

Žádný Johnny Depp se nekoná

Při masturbaci samotné jsou však ženy překvapivě mnohem méně poetické než muži. Věděly jste to? Provedla jsem si malou soukromou studii a výsledky jsou jednoznačné. Zatímco muži si při masturbaci často pomáhají představami svých či cizích partnerek nebo ženských idolů, a to ve všech možných i nemožných polohách se všemi možnými i nemožnými detaily, a to až k okamžiku samotného vyvrcholení, u žen tomu bývá naopak. Ženy se sice vzruší představami, ale v okamžiku, kdy sáhnou po svém plastikovém miláčkovi nebo se dotknou samy sebe, vnímají v naprosté většině už jen vlastní tělo a své pocity tak, aby se co nejúspěšněji dovedly ke krásnému orgasmu. Nebylo mnoho žen, které by mi řekly, že si až do konce představují Johnnyho Deppa či Stanislava Majera v rozličných erotických polohách. Při naší masturbaci se tedy romantika nekoná. Proč? My k ní zkrátka potřebujeme reálně dosažitelný protějšek a něžné doteky. 

Takže nejlepší recept k tomu, jak přežít sexuální abstinenci, zní: Ukončit ji! Vylézt ze své ulity, přerušit na pár týdnů pravidelné sedánky se stejně osamělými kamarádkami, kde si znovu a znovu vzájemně pláčete na rameni, a pro změnu vyrazit s vdanou přítelkyní a jejím mužem na velký nohejbalový turnaj chlapského spolku spojený s opékáním selete. Nebo se sbalit a vydat se na první vernisáž fotografií doplněnou odpoledním koktejlem, kam stoprocentně přijde i nějaký sympatický fotograf.

Že na fotografy nejste? A nohejbal nesnášíte? Tak pak už nevím, co s vámi. Ledaže... ledaže byste byly „na magii“... 

 

 

Sexy strategie je kniha napsaná ženou pro ženy. Je humornou výzvou, zábavným čtením a přátelským dialogem. Mohlo by se zdát, že je pouhým manuálem ke zvýšení sexuální přitažlivosti. Omyl! Sexy strategie s nadsázkou a humorem odkrývá i ta nejtajnější zákoutí ženského světa. Seznamuje s názory a přáními současné moderní ženy, představuje pilíře novodobých namlouvacích taktik a doporučuje hned celou řádku rafinovaných triků, které vedou k srdci „toho pravého“, nebo pomohou pečovat o kvalitní dlouhodobý vztah. 

Sexy strategie je určena všem věkovým kategoriím, najdete v ní atraktivní témata od problémů současné „Singl ženy“, přes sexuální idoly náctiletých, až po zpochybnění mýtu asexuálního stáří. V experimentálním atlasu mužů si vyhledáte, zda náhodou nežijete se svalovcem tupým, nebo spořičem drastickým, budete přesně vědět, co očekávat od ženy-predátorky, odhalíte starosti zlatokopek, a zjistíte, jestli třeba netrpíte nemocí Popelky či syndromem příliš krásných žen. 

Sexy strategie vám poutavou formou nabídne cestu nejenom k dokonalému  sexappealu, ale i k vám samým, vaší vnitřní kráse a k nalezení vlastní hodnoty.

Vložil: Redaktor KL

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace