Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Jak na Talent bez talentů? Škodolibě se vysmát těm zkrachovalcům a bizarním postavičkám. Měli tak mizernou sledovanost, že to Prima chtěla stáhnout, pak ale vymyslela trik

06.11.2015
Jak na Talent bez talentů? Škodolibě se vysmát těm zkrachovalcům a bizarním postavičkám. Měli tak mizernou sledovanost, že to Prima chtěla stáhnout, pak ale vymyslela trik

Autor: TV Prima

Popisek: Česko Slovensko Má Talent, model 2015

FOTOGALERIE Tedy, ne že by snad byla současná sledovanost tak hvězdná, ale zásah na komoru české škodolibosti a zlomyslnosti přeci jen nějaké diváky přinesl. A televize Prima se svou „strategií“ ani nijak netají, rovnou ji píše ve svých propagačních materiálech, které zvou na sobotní pokračování. Člověk si jen klade otázku, jak se při vystoupení takových ztroskotanců cítí porota, která je, zjevně na příkaz vedení, posílá dál do soutěže. Minimálně Lucie Bílá toto přeci nemá zapotřebí…

Tak například, abyste si udělali představu. Finále Česko Slovensko Má Talent  v roce 2012 sledoval 1 287 000 diváků… Uplynuly tři roky a na první díl dalšího Talentu 2015 se dívalo jen 400 000 diváků, jednalo se tak o nejnižší výsledek v historii soutěže. Pak sledovanost trochu poporostla a Prima, která tuto sérii už odepisovala, se radovala jak dítě v McDonaldu. Podívejte se na tabulku.  

„Pátrovič se vrací a poslední castingový díl“, tak nazvalo PR oddělení Primy svou pozvánku na sobotu 7. listopadu. A dále píší: „Dnes konečně zavítá na casting obdivovaný i nenáviděný „pan zpěvák“ Jozef Pátrovič, který si ale na slávu moc nepotrpí. Jakou zlomyslnost si na něj připraví porota? V tomto dílu vás také čekají nejošklivější travestité, žena, co bude zpívat píseň svému mrtvému muži, a pohled na umění v roce 2015. Česko Slovensko má talent v sobotu 7. 11. ve 20.15 na Primě!“

Na vysvětlenou pro ty, kdo se nedívají: Jozef Pátrovič je už tradičním účastníkem této talentové show bez talentů. K jeho výkonu Blesk.cz napsal: „Ano, to je ten muž, ze kterého má Lucie Bílá vyrážku i na vlasech, sotva ho vidí. Jozef přišel i tentokrát a lidé se nestačili divit. Na Pátroviče totiž čekalo v sále překvapení. Nejdřív si ho sice porotci fotili a dělali si selfie, když ale začal zpívat, byla místa porotců prázdná. Bílá, Slávik a spol. se zkrátka sebrali a šli pryč, protože se na něj nechtěli dívat, ani ho poslouchat. Ale to slovenského důchodce nerozhodilo. Svou píseň odzpíval, byť to bylo ještě příšernější než v předchozích řadách Talentu.“ Takže tento „pěvecký výkon“ i „adekvátní reakci“ poroty si můžete vychutnat už v sobotu. A na pana Pátroviče i další exoty se podívejte do fotogalerie.

Největší šílenci z Talentu

Blesk už hraje s sebou a rovnou publikuje článek s názvem „Pět největších šílenců z Talentu: Prudič Pátrovič nebo Profesor Žbluňk?“ Na otázku čtenáře, který na Facebooku Talentu píše „nechápu, proč ho ještě nezavřeli na psychiatrii, senilní magor...“ odpovíme snadno. Právě naopak, Jozef Pátrovič je pro Primu darem z nebes. Když už nemá talent, není pohledný ani sympatický, alespoň se mu lze vysmívat. I to přitáhne pár desítek tisíc diváků.

A pokud snad dorazí nějaký soutěžící bez talentu a hlavně rozumné míry autocenzury, ale není od pohledu tak děsně protivný jako chudák pan Pátrovič, tak z jeho vystoupení tu srandu vyrobíme, kdyby na sůl nebylo. „Důchodkyně Danka Veverková chtěla zpívat Edith Piaf, ale nakonec zatančí kankán a Diana Mórová se přidá,“ píše v pozvánce PR oddělení Primy a my na fotkách vidíme rozpačitou starší paní a vedle ní rozjuchanou porotkyni, kterak tančí kankán. Že je to dost laciné a jde spíše o smutný než třeskutě legrační pohled? O tom žádná.

Zemřel jí muž. Postoupí?

Také ovšem uvidíme nejošklivější travestity v historii, jak je označila Prima, Travesty Scandalladies Brno, i Lívii Kondrotovou. Té je teprve 25 let, ale zemřel jí muž, se kterým byla sedm let. Zazpívá pro něj píseň Aleluja. „Postoupí kvůli zpěvu, nebo smutnému příběhu?“ ptá se Prima a my radši ani nechceme znát odpověď.

Ad porota, která, slovy TV Prima, „nás pobaví“:  Lucie Bílá, herečka Diana Mórová, herec Jakub Prachař a producent Jaro Slávik. Snad za tuhle… jak to říci noblesněji než prostituci? Za tohle „angažmá“ dostali doufejme alespoň velmi dobře zaplaceno.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace