Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Knižní recenze

Knižní recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Lucka Vondráčková nečekaně promluvila o Plekancovi. To, co se zatím nikomu nepovedlo, z ní vytáhl Karel Šíp. A pak už to jelo…

28.10.2015
Lucka Vondráčková nečekaně promluvila o Plekancovi. To, co se zatím nikomu nepovedlo, z ní vytáhl Karel Šíp. A pak už to jelo…

Foto: ČT, repro

Popisek: Lucie Vondráčková ve Všechnopárty

Česká televize na svých stránkách, věnovaných oblíbenému a populárnímu pořadu Všechnopárty, píše: „Každý host je pro Karla Šípa inspirací. S lehkostí a profesionálním nadhledem hovoří s umělci, sportovci a dalšími osobnostmi kulturního a společenského života. Jejich historky pak se zájmem glosuje a k dobru přidává i své osobní zkušenosti. Na jevišti divadla Semafor tak vzniká otevřená a přátelská atmosféra, ve které se cítí dobře jak diváci v sále, tak i doma u obrazovek.“ A byť většinou jsou tyto sebeoslavné kecy dost nadsazené, zde výjimečně sedí jak…, však vy víte co.

Talk show Všechnopárty se začala natáčet a vysílat v roce 2005. „Potkal jsem se díky Všechnopárty s mnoha úžasnými lidmi, které bych jinak určitě nepotkal. Je těžké jmenovat, je jich hodně,“ říká Karel Šíp a dodává: „Vždycky mě těší a tak trochu i překvapí, když z naší čiré improvizace vznikne veselo. I když naopak otevřeně přiznávám, že ne s každým se mi podařilo navázat ten správný kontakt, vést debatu tím správným směrem. Nikdy však vinu nepřičítám hostům, ale sobě, protože jsem tam od toho, abych rozhovor vedl tak, aby se host cítil dobře a divák se nejen bavil, ale i něco dověděl.“ A lze mu dát s čistým svědomím za pravdu. Karel Šíp je výjimečný moderátor, který si, na rozdíl od příliš intelektuálního Marka Ebena, či sebestředného Jana Krause, jenž má hosty spíše jako rekvizity, rád povídá a rád se něco dozví. A to diváci oceňují.

Rozpovídal i tajnosnubnou Lucii

V pátek 23. října byla hostem u Karla Šípa i Lucie Vondráčková Plekancová. Ta je známá tím, že v rozhovorech zásadně své soukromí neodkrývá, tentokrát ale zpěvačka udělala výjimku. V pořadu Všechnopárty z ní Karel Šíp elegantně a bez nátlaku vytáhl, jak vypadalo seznámení s jejím manželem, hokejistou Tomášem Plekancem. „Když holky hledají muže a nemůžou nikoho najít, tak říkám, běžte tam, kam se vám nejmíň chce,“ dala radu zpěvačka Lucie Vondráčková všem ženám, které ještě stále nenašly svého životního partnera. A prozradila, jak probíhalo její seznámení s Tomášem Plekancem.

„Není to moc zajímavé,“ začala se smíchem Lucie. „Jela jsem na akci, na kterou se mi strašně nechtělo. Byla jsem unavená, ošklivá, a tak jsem tam zpívala. Pak jsem byla ještě ošklivější, make-up se mi roztékal, vapadala jsem jak Ronja, dcera loupežníka. Chtěla jsem jít spát, ale přišel za mnou pan Salava, že se se mnou chce seznámit nějaký kluk. A ten kluk je teď můj manžel,“ svěřila se.

Líbí se mi chlapi, co nemluví. A když lížou nanuka

A pokračovala…  I když bylo zřejmé, že mezi hokejistou a zpěvačkou hned něco bylo, jestli to byla osudová jiskra, není úplně jasné. „On toho moc nenamluví. Což se mi líbí. Tomáš přišel a mlčel, tak říkám: ´A ty děláš co?‘ A on: ´Hraju hokej.‘ A já: ´A kde?‘ On: ´V Kanadě.‘ A zase já: ´Umíš francouzsky?‘ On: ´Ne.‘ A já: ´Tak ahoj.‘ To bylo všechno,“ popsala Lucie jejich první společný rozhovor. „Ale přišel mi zajímavý,“ dodala rychle. No a dnes spolu totiž mají dva krásné syny a za sebou pohádkovou svatbu...

To ale není zdaleka vše, co Lucie řekla. Představila se jako velmi vtipná glosátorka, barvitě popsala svůj život v Kanadě, hokej, děti, manžela i mývaly. To se Karlu Šípovi dařívá, své hosty nestresuje, naopak, a tak z nich dostane věci, které by jinému neřekli. Pokud se chcete podívat na záznam, najdete ho ZDE.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

 

Vložil: Anička Vančová