Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Kdysi zbožňovanou princeznu, kterou tajně miloval i Čenský, nikdo nechce. Proč herečka Ivana Andrlová nezavadí o slušnou práci? Prý si zavařila sama...

08.10.2015
Kdysi zbožňovanou princeznu, kterou tajně miloval i Čenský, nikdo nechce. Proč herečka Ivana Andrlová nezavadí o slušnou práci? Prý si zavařila sama...

Foto: FTV Prima

Popisek: Po revoluci se Ivana Andrlová vrhla na podnikání, protože jí prý připadalo pohodlnější než herectví. Jenže neuspěla a v branži jí mezitím takzvaně ujel vlak.

Na Ivanu Andrlovou tvrdě dolehlo prokletí hereček středního věku. Filmy se netočí, v podnikání pohořela… Bývalá princezna, kterou zbožňoval i idol žen Jan Čenský, má velké existenční starosti.

Zatímco před lety se bez půvabné rodačky z Vysokého Mýta neobešla téměř žádná pohádka či televizní inscenace, dnes si sotva vzpomeneme, kdy jsme vlastně viděli Ivanu Andrlovou na obrazovce naposledy. Pravda, bylo to v seriálu televize Barrandov Stopy života. Jenže autoři projektu, režisér Tomáš Magnusek a známý psychiatr Jan Cimický, se k ní zachovali více než macešsky – po sedmi dílech nechali její doktorku Kateřinu Vernerovou zemřít při tragické autonehodě. A měli k tomu zatraceně pádné důvody.

V pokračování legendárního seriálu Sanitka

V pokračování legendárního seriálu Sanitka

Minula se povoláním?

Podle zpráv z barrandovského kopce si Andrlová vysloužila ‘předčasnou smrt‘ svým chováním podobně jako před lety Daniela Šinkorová v Ordinaci v růžové zahradě. Dramatický konec své postavy nezažila poprvé, i v pokračování legendární Sanitky ji jako slepou Alžbětu Janderovou nechali zemřít po úrazu. Barrandovští si ji ‘vychutnali‘ ještě zlomyslněji, když ji nechali převálcovat náklaďákem. Neustále se jí totiž něco nelíbilo, měla připomínky ke scénáři…

Jako Kateřina Vernerová v seriálu televize Barrandov Stopy života

Jako doktorka Kateřina Vernerová v seriálu televize Barrandov Stopy života

S Brožovou se neshodla

Magnusek byl zpočátku nadšen, postupně mu ale začala docházet trpělivost. „Okouzlila mě něčím, co mě později začalo strašně štvát. Měla spoustu režijních poznámek, ale byly realistické, později už pesimistické,“ prohlásil v pořadu Sejdeme se na Cibulce. „Říkal jsem si, že je to úžasně věcná ženská, a možná proto nehraje. Tak jsem ji chtěl v seriálu mít. A je fakt, že mě tím remcáním později taky začala rozčilovat.“ Navíc prý její averze k seriálové nadřízené, kterou hraje Kateřina Brožová, prý není ani trochu hraná. Proslýchá se, že si tyhle dvě dámy moc ‘nesedly‘, a protože je sexy plavovláska partnerkou majitele televize Barrandov Jaromíra Soukupa, finále jejich neshod bylo předem jasné.

Ivaniny vztahy s Kateřinou Brožovou prý nejsou ani v reálu právě ideální

Ivaniny vztahy s Kateřinou Brožovou prý nejsou ani v reálu právě ideální

Podnikatelka z ní už nebude

Z hereckého světa zmizela Ivana Andrlová krátce po roce 1989 dobrovolně. Zavonělo jí totiž nově vznikající podnikatelské prostředí a nechtěla zůstat pozadu. A tak si půjčila peníze, dala se dohromady s kamarádkou a manželkou Michala Davida, stejně starou Marcelou Skuherskou, a vrhly se do vlastního byznysu. Ivana přiznává, že jí to připadalo jednodušší a pohodlnější než hraní v divadle. Zpočátku se jejich podnikání překvapivě úspěšně rozjelo, klientela se rozrůstala a herectví jí opravdu nechybělo. Jenže v branži nezůstala zdaleka jediná, množství podobných provozoven narůstalo jako houby po dešti a s přibývající konkurencí klesal i zájem o Ivanino studio.

S Vlastou Žehrovou v komedii divadelního spolku Háta Na správné adrese

S Vlastou Žehrovou v komedii divadelního spolku Háta Na správné adrese

Jezdí s Hátou po republice

„V konkurenci zahraničních řetězců nemělo naše relaxační studio šanci,“ přiznala Anderlová v jednom rozhovoru. Nakonec si řekla stop, naštěstí ještě včas, takže ji neúspěšné podnikání finančně nezruinovalo. Jenže vyvstal nový problém. Na herečku, která se blížila mílovými kroky k padesátce, rozhodně nečekali producenti ani ředitelé divadel právě s otevřenou náručí. A tak jí nezbývá než brát každou ‘čudlu‘, jezdit po vlastech českých s divadelním spolkem Háta a hlavně trochu přibrzdit své ego a doufat, že ji kolegové znovu vezmou alespoň občas na milost.

Čtěte také:

Další vychrtlý hubeňour děsí své bližní i fanoušky. Zhlédl se známý reportér v Gondíkovi, nebo bojuje se zákeřnou nemocí?

Dřív se o ni režiséři prali, dnes je vděčná za každou stovku. Jaký bič si na sebe upletla skvělá herečka, sex symbol 80. let?

Syn iráckého Kurda byl od dětství vyvrhel. Kdo ho zachránil a proč se nyní známý kamarád do deště živí tím, co dříve z duše nenáviděl? Tajnosti slavných

Manažerka, kterou by jiní vyvažovali zlatem. Neuvěříte, jaký excelentní kousek se povedl legendární komičce Jiřině Bohdalové. A honoráře se sypou

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Adina Janovská

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace