Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Na Nově jí vyrazili, na Primě jí zařízla osobní msta jednoho přeběhlíka, jak prozradil Ondřej Sokol. Ale… Partička bude! Co ještě práskl sex symbol mezi komiky?

29.09.2015
Na Nově jí vyrazili, na Primě jí zařízla osobní msta jednoho přeběhlíka, jak prozradil Ondřej Sokol. Ale… Partička bude!  Co ještě práskl sex symbol mezi komiky?

Autor: Facebook

Popisek: Ondřej Sokol

Herec, režisér a bavič Ondřej Sokol (43) dal otevřený rozhovor Blesk.cz, kde se vrací ke kauze Partička, kterou na přelomu roku televize stáhla, a svému sporu s televizí Prima. A zatímco jen tak lehce naznačuje, kam se kroky populárních komiků budou ubírat, mediální server Digizone včera přinesl nečekané rozuzlení.

„Mrzí nás to pořád, protože si myslíme, že je to pořad, který mohl ještě nějakou dobu růst a zlepšovat se. Podle mě to byl takový fenomén, že nebyl dobrý nápad přestat ho vysílat. My jsme Partičku úplně původně připravovali na Nově. A tam byl tehdy šéfem programu Miloš Zahradník, který tvrdil, že je to blbost, co se nikdy nechytne. Takže jsme odešli na Primu, dvakrát jsme s tím vyhráli TýTý, no a Miloš Zahradník přišel na Primu,“ vrací v rozhovoru Ondřej Sokol ke stažení Partičky na Primě. A dodává ostře: „Bohužel to bylo osobní a nikdo tam tomu neuměl zabránit. Chápu, že někoho asi naštve, když se ukáže, že se svým hodnocením neměl až tak úplně pravdu.“

Řeč přišla i na finance: „My jezdíme dodnes s Partičkou na zájezdy po republice. Lidi to pořád baví a nás taky. A když si to vezmete, my jsme měli za sezonu asi dvacet natáčení. A teď uděláme třeba padesát šedesát zájezdů. Takže se to téměř neprojevilo, nijak nás to nezasáhlo. Opravdu jen tím, že nám to bylo líto,“ okomentoval peněžní stránku věci Sokol. „Jasně, peníze jsou příjemné, dávají ohromnou svobodu. Ale popularita je v téhle práci hodně důležitá, protože díky ní dostáváte práci, kterou člověk, co populární není, prostě nedostane. Takže je to v podstatě nutnost. Ale my jsme to opravdu vždycky dělali a děláme především proto, že nás to neskutečně baví. A řekl bych, že to byl i důvod, proč to bylo, jaké to bylo. My jsme se fakt nescházeli pro prachy,“ dodal ještě s tím, že ani  odliv fanynek dosud nepozoroval.

Spousta idiotů v šoubyznysu…

Vysvětlil také, proč přestal pít a opět je zatím Prima… „Přestal jsem kalit. A začal jsem jezdit na kole. Ale to hlavně proto, že mě to baví a chci mít pocit, že se sebou něco dělám. Taky už mi není málo, že. Ale zas nějakej ultra vyznavač zdravýho životního stylu se ze mě nestal. Kouřím třeba pořád. Člověk musí mít aspoň něco... To přišlo v době těch čachrů na Primě. Mě hrozně štvalo, jak s náma zacházejí, tak jsem se rozhodl, že chci být naprosto při síle. Abych s tou spoustou idiotů v tomhle byznyse mohl bojovat. Došlo mi, že prostě nemůžu mít kocovinu, když mám s těmahle lidma jednat, že musím být ve formě.“

Prohlášení Ondřeje Sokola o zrušení oblíbeného pořadu Partička pobouřilo vedení TV Prima. Programový ředitel Roman Mrázek vydal dokonce prohlášení:. „Odmítáme tvrzení, že by za pozastavením vysílání show Partička stály osobní důvody.  Televize je týmovou záležitostí a na rozhodnutích tohoto typu se podílí celá řada jejích složek. Jedním z určujících faktorů je poměr cena - sledovanost. Partička byla jistým fenoménem a vytvořila si skupinu stálých  příznivců, která pořad sledovala. Skupina ale  nenarůstala, naopak, sledovanost klesala. Proto vedení televize rozhodlo Partičku pozastavit."

Na jiné televizi bude La Parta

„Já myslím, že v tom budeme pokračovat, ale na jiné televizi. Už to tak téměř stoprocentně vypadá,“ prozradil ještě Blesk.cz Ondřej Sokol, k čemuž vzápětí podal vysvětlení odborný, mediální web Digizone svým včerejším článkem s titulkem ´Partička na Primě definitivně skončila, divákům ji nabídne od října TV Barrandov.´

„Pořad si získal v době své největší slávy obrovskou oblibu zejména u mladšího publika. V roce 2012 dokonce získal cenu TýTý jako absolutní vítěz ankety televizní popularity. Překvapivé rozuzlení má budoucnost situační zábavné show Partička. Pořad se přesouvá po čtyřech letech z televize Prima na plnoformátovou TV Barrandov. Formát, který se na komerční dvojce objevil poprvé v roce 2011, na Slovensku o dva roky dříve, se bude na druhém zmiňovaném programu vysílat poprvé 12. října pod názvem La Parta. Televize už za tímto účelem rozjela ve vysílání i propagační kampaň,“ píše Digizone.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Anička Vančová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace