Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
S cestovatelem Milošem Beranem

S cestovatelem Milošem Beranem

... do Číny a dál, za exotikou. Trocha povídání a nádherné fotky

Fejeton Jiřího Macků

Fejeton Jiřího Macků

Každou neděli něco trošinku hlubšího k zamyšlení od doyena redakce

Koronavirus ´2020

Koronavirus ´2020

Vše o pandemii, která pokračuje i v roce 2021

Glosy Iva Fencla

Glosy Iva Fencla

Ze Starého Plzence až na kraj světa

TV glosář Ely Novákové

TV glosář Ely Novákové

Co budou dávat v bedně? Víme

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Pražská doprava

Pražská doprava

Zajímavosti i aktuality

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho kulturně politického redaktora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A nově i ty televizní

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Recenze

Recenze

Exkluzivní recenze o literatuře vážné, stejně tak i o detektivkách a jiných lehčích žánrech

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Proč má Leoš Mareš vlastní talkshow? Protože je nejdražší. Kraus má další konkurenci, ale mizernou. A stejně jako u něj jsou i zde hosté jen zbytečná stafáž

18.09.2015
Proč má Leoš Mareš vlastní talkshow? Protože je nejdražší. Kraus má další konkurenci, ale mizernou. A stejně jako u něj jsou i zde hosté jen zbytečná stafáž

Autor: TV Prima

Popisek: Leoš Mareš si pozval také herečku Annu Linhartovou.

RECENZE Nejdražší český moderátor si splnil svůj profesní sen, když se dočkal své vlastní talk show. Poněkud nepochopitelné ale je, že ji vysílá TV Prima, která už uvádí pořad podle stejného formátu s Janem Krausem. S ohledem na první, většinou velmi negativní reakce, nelze očekávat, že by trhala rekordy sledovanosti a že by tu Krausovou zásadně ohrozila. Naopak Marešovi hrozí konkurence od jeho kolegy Patrika Hezuckého, který s ním účinkuje a leckdy ho zastíní.

Hned v úvodu první „pravé“ noční show u nás, která  opět  vychází ze zahraničního mustru (proboha, proč zase?),  se Mareš zamyslel nad  tím, jak je možné, že zrovna on dostal šanci mít show v televizi. Podle jeho producenta prý proto,  že je  nejlepší. „Ale není to pravda, je to proto, že jsem nejdražší,“ vtipkoval  Mareš v  pohřebně působícím obleku. Čekal  na ni prý tak dlouho jako jeho syn, který si chce založit Facebook, což je možné až od třinácti. Podle něj se také ředitelé  shodují, že dostat Mareše na Primu je  prima. Už se jim to jednou podařilo, ale moc prima to zrovna nebylo.

Zahrabaný Hrabal i  Vejdělek

Prvním Marešovým hostem se stal režisér Jiří Vejdělek. Vést s ním rozhovor mu pomáhal jeho rozhlasový kolega Patrik Hezucký. A  činili tak dosti drsně. Když například promítali ukázky z Vejdělkových filmů, v případě  hitu Muži v naději se objevil záběr na uprchlíky, plavící se k břehům Evropské unie. Hezucký se pak Vejdělka zeptal, zda pozve na premiéru Bohumila Hrabala, podle jehož předlohy chystá film. A režisér  odpověděl: „On je hodně zahrabanej.“  Následovalo rádoby vtipné povídání o ženách.  Celková bilance byla  rozpačitá,  o  hostovi se publikum vlastně  téměř nic nedozvědělo.

Ovace pro Patrika

Nakonec byl nejpřijatelnější rozhovor s herečkou Annou Linhartovou, která  alespoň vyprávěla o  účinkování v zahraničním filmu i o své nové divadelní roli.  Ale i v tomto případě byla podstatná část promarněna na různé vylomeniny a skrytou reklamu pořadů Primy, včetně přítomnosti její pomačkané kuchařské hvězdy Zdeňka Pohlreicha. Navíc Marešovi často konkuroval Hezucký, například v německé parodii na hit Michala Davida  Je to blízko. Ta mimochodem  vyvolala největší ovace publika i samotného Mareše.

Show, nebo besídka?

Podobný byl i druhý díl,  jehož hosty tentokrát byli herec Marek Taclík a zpěvačka Lenka Nová. Opět došlo na slaboduché vtípky, stupidní scénky a narážky, připomínající více amatérskou besídku než noční show nejdražšího českého moderátora.

Zatímco někteří diváci s napětím očekávali souboj Mareš - Kraus, došlo spíše k nechtěné konfrontaci  mezi Marešem a Hezuckým.   Dokázal  pobavit  především  jako imitátor, ale  i    zajímavou informací o tom, že psal zamilované dopisy monacké princezně Stefanii. To je ostatně cílem prestižních talk show, donutit hosty, aby na sebe něco prozradili a ne aby hloupě a zbůhdarma tlachali a šaškovali. Místy se to dařilo s  Lenkou Novou, ale ani atraktivní zpěvačka celkový dojem   z první „pravé české late night show“ nezachránila.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Adéla Hofmanová

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace