Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
MFF Karlovy Vary 2019

MFF Karlovy Vary 2019

Hvězdy, hvězdičky, róby, filmy i drsná kritika

Na vlastní kůži

Na vlastní kůži

Ivan Břešťák dělal krimi na Nově, má na kontě 1 200 reportáží. Nyní se vydává pro Krajské listy.cz tam, kam se bojí i benga

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Žádné miliony, zjistil bulvár. Šárce Grossové prý nezbylo nic, přesněji 170 korun na účtu. Kdo ho vybílil? Vypadá to, že sám Gross. Dal všechny peníze na charitu?

03.09.2015
Žádné miliony, zjistil bulvár. Šárce Grossové prý nezbylo nic, přesněji 170 korun na účtu. Kdo ho vybílil? Vypadá to, že sám Gross. Dal všechny peníze na charitu?

Autor: Hans Štembera

Popisek: Šárka Grossová má problémy.

Vdova po nedávno zesnulém expremiérovi Stanislavu Grossovi Šárka se potýká s existenčními problémy. Na společném účtu manželů Grossových, na kterém původně bylo 70 až 100 milionů korun, totiž prý zůstalo jen 170 Kč. Píše o tom úterní Blesk.

„Večer před smrtí Stanislava Grosse mi Šárka vyprávěla v úplně zoufalém stavu, že zjistila, že jejich společný účet je úplně vybílený,“ svěřil se prý bulvárnímu deníku rodinný přítel. „Standa to měl udělat prostřednictvím právníka, kterého tím pověřil, ještě když mohl mluvit,“ řekl prý listu rodinný přítel.

Grossová, která vychovává dvě dcery, dvanáctiletou a sedmnáctiletou, si tak musela půjčovat peníze, aby mohla dcerám dopřát stejný standard jako každý rok a letět na dovolenou na Floridu, kde se učí anglicky. Prý tam byly ale jen velmi krátce a zbytek dovolené procestovaly po Česku.

Nějaké problémy jsou…

„Ano, nějaké problémy s dědictvím jsou, ale nezlobte se, dokud to nebude ukončeno, tak se k ničemu nebudu vyjadřovat,“ řekla po telefonu Šárka Grossová. Podle informací Blesku začala pátrat, kam mohly peníze zmizet. Že by j Stanislav Gross v rámci svého pokání daroval charitě?

Deník nicméně naznačuje, že i když se Grossové nepodaří ke zmíněným penězům dostat, bída jí nehrozí. Patří jí například byt v luxusní čtvrti na Floridě, který si Grossová koupila v roce 2008 za 13 milionů korun. Spolu se svým manželem koupili byt o 90 čtverečních metrech v Praze-Smíchově, rodinný domek v Praze-Slivenci za 14 milionů a v roce 2010 koupili Grossovi luxusně zrekonstruovaný statek v Praze-Hlubočepích za 21 milionů korun, jehož součástí je restaurace Černý kohout.

Nové informace: Měla by jít na policii

Šárka Grossová prý nyní stojí před rozhodnutím, zda ztrátu finančních prostředků nechá nahlásit policii. Peníze byly z účtu Grossových odkloněny krátce před smrtí expremiéra, a to třetí osobou. Grossová si společně s dcerami Natálkou a Denisou samozřejmě činí na peníze nárok. 

Rodiče Grosse příjem peněz odmítají. „To jste mi vyrazil dech, pokud se něco takového stalo, rozhodně o tom nic nevím a přísahám, že jsme žádné peníze nedostali,“ řekla deníku Blesk Alena Grossová. Podle jiných zdrojů deníku Blesk skončily peníze u šarlatánů ve Švýcarsku. Gross měl totiž věřit, že jej uzdraví.

Pokud by se Grossová nyní chtěla domoci alespoň části z milionů, měla by podat trestní oznámení na policii, píše Blesk. Policisté by následně museli zjišťovat, na čí účet peníze odešly a kdo provedl transakci.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.          

Vložil: Anička Vančová

Tagy
Gross,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace