Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

S tím, že Míša žije, už nepočítá asi ani policie. Otakar S. nechal dva dopisy na rozloučenou. A les, v němž chtěl spáchat sebevraždu...

13.02.2017
S tím, že Míša žije, už nepočítá asi ani policie. Otakar S. nechal dva dopisy na rozloučenou. A les, v němž chtěl spáchat sebevraždu...

Autor: FTV Prima

Popisek: Policisté při pátrání na Kralovicku

V místech, kde chtěl Otakar S., bývalý přítel matky ztracené Míši Muzikářové, spáchat poprvé sebevraždu, pátrali policisté. Informovala o tom televize Prima, která byla s policisty exkluzivně na místě. Co hledali? Podle neoficiálního zdroje, který je s vyšetřováním případu obeznámen, měl po sobě Otakar S. zanechat dopis na rozloučenou. Respektive dopisy dva.

Kriminalisté z Ústí nad Labem se vypravili koncem minulého týdne do Plzeňského kraje pátrat po ztracené Míše Muzikářové poprvé. A vybrali si k tomu místo, které se asi nejvíc nabízí – v lesích na Kralovicku. Právě tam se totiž podle informací televize Prima Otakar S., bývalý přítel dívčiny matky, pokusil o sebevraždu pouhých pět dní poté, co se Míša ztratila. Reportéři televize se do míst, kde policie lokalizovala Otakarův mobilní telefon, rovněž vypravili, všude ale bylo velké m,opství sběhu. Nejspíš právě proto čekala i policie na částečnou oblevu.

Pátrání po Míše Muzikářové

Hledali tělo, nebo jenom stopy?

Podle informací Primy se pátrání se zúčastnily zhruba dvě desítky policistů a zpočátku nechali dokonce štáb natáčet. Po chvíli ale místo obehnali páskou a celé odpoledne prohledávali zhruba kilometr čtvereční velmi rozsáhlého lesa ve velmi husté rojnici. To, že přijeli právě sem, by mohlo napovídat, že našli stopy, které by vedly právě k Otakarovi S., který spáchal sebevraždu. Mluvit o podrobnostech pátrání ale nechtěli, takže je otázkou, zda pátrali po těle ztracené dívky, nebo jenom po stopách, které by k ní mohly vést.

Pátrání po Míše Muzikářové

Pátralo se i na nádraží

Reportérům se podařilo zjistit, že policie prověřovala i informaci, že Otakar S. pracoval na hlavním vlakovém nádraží v Plzni, na němž v současné době probíhají rozsáhlé stavební práce. A právě tam měl přítel dívčiny matky pracovat s malým bagrem. „Kriminalisté se nebudou v souvislosti s pátráním po Míše vyjadřovat k dílčím úkonům,“ řekla televizi Prima Veronika Hyšplerová, mluvčí Policie ČR v Ústeckém kraji.

Pátrání po Míše Muzikářové

Přiznal se Otakar k vraždě?

Podle neoficiálního zdroje, který je ale s vyšetřováním případu ztracené Michaely Muzikářové obeznámen, měl po sobě Otakar S. zanechat dopis na rozloučenou. Respektive dva. Jeden nedopsaný a přeškrtaný a druhý, který už dopsal do konce. Podle informací televize Prima ho policisté našli po Otakarově druhé, již dokonané sebevraždě. Pokud policie začala v lesích na Kralovicku pátrat na základě jeho dopisu, lze předpokládat, že se v něm Otakar S. ke svému činu přiznal a možná policisty navedl i na stopu k místu, kde mají dívku hledat. Reportér televize Prima k tomu ale důrazně dodal, že jsou tyto informace neoficiální a policisté se nechtějí k ničemu vyjadřovat.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

Vložil: Adina Janovská

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace