Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Co se to děje? Skandální zjištění z kabiny fotbalistů Viktorky Plzeň

09.08.2014
Co se to děje? Skandální zjištění z kabiny fotbalistů Viktorky Plzeň

Autor: turisimo.cz

Popisek: Fotbal, ilustrační foto

Údajné pitky, neshody, špatná komunikace, smutek, to jsou údajně problémy, které až donedávna trápily jeden z nejlepších týmů v naší republice, plzeňskou Viktorku. KrajkýmListům.cz se podařilo získat exkluzivní informace přímo od jednoho z hráčů. Tomu byla samozřejmě přislíbena podmínky úplné anonymity.

Podle našich zjištění je největším problémem, že současný plzeňský trenér fotbalistů Áčka Dušan Uhrin mladší je „zvyklý se s případnými problémy vyrovnat sám a nepodléhá tlaku a názorům okolí," uvedl náš zdroj přímo z kabiny. A dodal: "Po příchodu trenér nastavil svá pravidla, která jsou v některých ohledech tvrdší a přísnější, než byli hráči zvyklí za trenéra Vrby."

Co přesně to znamená? Podle všeho se Uhrin odlišil do stylu někdejšího kouče a do západočeské metropole přinesl vlastní pravidla. To se zřejmě některých hráčům nelíbilo. „Prostě si mysleli, že jsou hvězdy a budou to oni, kdo bude určovat pravidla," prozradil naší redakci jeden z těch, který obouvá prvoligové kopačky.

KrajkéListy.cz se zároveň dozvěděly o údajných a dnes už legendárních oslavách hráčů. Při nich měl téct alkohol proudem, ne-li turbínou. O tom však plzeňský hráč odmítl hovořit. „Nechám bez komentáře. Můžu jenom říct, že Uhrin si v tom udělal jednoznačný pořádek." Co je tedy pravdy na tom, že spolu hráči v kabině nekomunikují a výsledky jsou odrazem právě těchto neshod? Podle našeho zdroje byla velmi těžká atmosféra především po příchodu nového kouče. Nyní už má být vše v pořádku.

„Nevím o tom, že by ho někdo oficiálně z hráčů například slovně napadl. Vulgární slova padají, ale to je běžné. Byly tady problémy, které jsme si vyříkali, a těch problémů bylo dost. Musíme se zamyslet nad tím, aby se jakási vzpoura, nebo jak to označit, možná že hvězdné manýry, už nikdy neopakovaly, protože to má neblahý dopad na naše výsledky," doplnil s tím, že nic dalšího už komentovat nechce. „Musím jít běhat," uzavřel.

Fotbalová Viktorka, která v loňské sezóně skončila na druhém místě, se i letos potýká s doposud neporaženou Spartou, když má po dvou kolem čtyři body a jen díky horšímu skóre je až třetí - za druhou z pražských S, tedy vršovickou Slávií.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace