Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Strážníci zadrželi řidiče bez potřebných dokladů

06.09.2013
Strážníci zadrželi řidiče bez potřebných dokladů

Autor: profimedia.cz

Popisek: Ilustrační foto

KRIMI V sítích plzeňských strážníků uvízl v tomto týdnu další z řady nezodpovědných řidičů. Řídil, ačkoliv nesměl. Pozornost strážníků upoutalo nedaleko centra města zaparkované vozidlo v rozporu s pravidly silničního provozu, proto se ho rozhodli zkontrolovat.

Muž, který dorazil záhy k autu, zpočátku tvrdil, že auto zaparkoval jeho kamarád, který šel údajně vyřídit jeho odtah, jelikož má auto poruchu na motoru.  Muž dokonce předstíral telefonní hovor s oním kamarádem. Z průběhu telefonátu však bylo ale zřejmé, že osoba, se kterou mluví, nemá s uvedenou situací nic společného. Po ztotožnění vyšlo ještě najevo, že po jednatřicetiletém muži pátrají policisté. Poté muž už dlouho nezapíral. Doznal se, že s autem přijel on, navíc má ještě vysloven zákaz řízení. Případem se zabývají dál státní policisté.

Řidič byl bez dokladů

V noci z úterka na středu zastavila hlídka městské policie v Křimicích motorové vozidlo Škoda Felicie, u kterého nesvítilo přední světlo. Řidič při kontrole nepředložil žádné doklady od vozu, ani doklad totožnosti.  Na místo proto musela dorazit PČR, aby jeho identitu ověřila. Policisté lustrací ve svých evidencích zjistili, že po jednadvacetiletém Plzeňanovi pátrají. K dalšímu šetření si jej proto převzali. Plzenskenovinky.cz informovala Jana Pužmanová, tisková mluvčí MP Plzeň.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace