Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Piráti zakotví v Plzni. Vystaví na počkání volební průkazy, předvedou svůj pirátský autobus a dají prostor i pro diskusi s Ivanem Bartošem

05.10.2017
Piráti zakotví v Plzni. Vystaví na počkání volební průkazy, předvedou svůj pirátský autobus a dají prostor i pro diskusi s Ivanem Bartošem

Autor: Facebook

Popisek: Šéf Pirátů Ivan Bartoš

Piráti zakotví dnes v Plzni. Budete si moci projít pirátským autobusem s vyobrazenými politiky, jejichž minulost naplňují potrestané či nepotrestané kauzy. Zároveň u toho si můžete u Pirátů vyřídit volební průkaz, hezky postaru, papírově, za asistence notáře. A samozřejmě zdarma. A nakonec se objeví i předseda Pirátů Ivan Bartoš.

Piráti považují tyto volby za stěžejní. Lidé a strany, které teď nastoupí do Parlamentu, budou zásadním způsobem ovlivňovat směrování naší republiky na dlouhá desetiletí dopředu. Jsme na přelomu. A je na nás, kudy se vydáme. Kam nás naše hlasy dovedou.

Volební průkazy zdarma

Proto připravili Piráti na svých předvolebních mítincích možnost vyřídit si zdarma s asistencí notáře volební průkaz. Ne každý v den voleb bude doma a jeho hlas by tedy propadl. Víte o tom, že budete mimo trvalé bydliště v době voleb? Vyřiďte si volební průkaz a volte tam, kde budete. Zároveň s tím se Piráti zavazují, že příští volby již budou moci proběhnout přes Internet online. Však to mají ve svém volebním programu jako stěžejní bod. Vyřídit si u Pirátů volební průkaz není samozřejmě vázáno tím, že budete volit Piráty. Volba je na vás, Piráti jen nechtějí, aby hlasy padaly na podlahu tím, že nepůjdete k volbám. 

Beseda s Ivanem Bartošem

Předseda Pirátů Ivan Bartoš zakrouží nad Plzní v pátek 6. 10. a přistane v Řemeslnické besedě (Jagelonská 8) v 19:00. Nejdříve Ivan Bartoš promluví jménem strany, a pak se oddá odpovědím na otázky, které vás napadnou. Například co je OSA a proč proti ní bojovat, proč jsou Piráti Piráti, zeptat se můžete na podrobnosti pirátského programu, s Ivanem si potykat a připít na vítězství ve volbách 2017. Ivan Bartoš už teď procvičuje své řečnické dovednosti, aby byl na plzeňskou besedu v kondici. K besedě si dáte pivo a guláš. 

Prohlídka pirátského autobusu

Nakonec čeká Plzeň pirátský autobus. Ten zakotví v ulici U zvonu v sobotu 7. 10. K dostižení bude odpoledne. Autobus se tím stane součástí plzeňského Pilsnerfestu. K oťukání otázkami bude pardubický lídr Lukáš Bartoň. A s čím se seznámíte? S tím, co vás bude na Pirátech zajímat. Kdo nepřijde, nezažije autenticitu pirátského autobusu, která se neopakovatelná.

 

 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo jste viděli něco, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .

Vložil: Štěpán Cháb

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace