Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Úspěšný český start-up LidskáSíla.cz expanduje. Po Praze a Brně jsou na řadě západní Čechy, dámy uklízí nově i v Plzni

12.07.2016
Úspěšný český start-up LidskáSíla.cz expanduje. Po Praze a Brně jsou na řadě západní Čechy, dámy uklízí nově i v Plzni

Autor: Archiv

Popisek: Český start-up LidskáSíla.cz, ilustrační foto

Český start-up LidskáSíla.cz nabízející úklid domácností, rozšiřuje své služby mimo Prahu a Brno. Třetí provoz v pořadí spouští 30. Června v Plzni. V červenci se chystá do dalších měst v severních a středních Čechách.

Od vstupu na český trh v létě loňského roku si společnost LidskáSíla.cz zajistila jedinečnou pozici. V Praze a Brně uklízí více než 2000 lidem zhruba 200 dam na úklid. Kromě expandování do dalších měst v zemi má v plánu i rozšíření nabídky služeb pro domácnost.

Po Praze a Brně i Plzeň

„Potvrdilo se, že po Praze a Brně je zájem o naše služby, tím jsme investovali do rozvoje a rozšiřujeme se také do Plzně. Během července plánujeme další destinace,“ uvádí Robert Vojáček, ředitel a zakladatel LidskáSíla.cz. Připraveno nabídnout profesionální úklid domácností bude ode dneška 10 zkušených profesionálních dam na úklid.   

Ceny zůstanou stejné

„Změny oproti Praze či Brnu neplánujeme. Stejné zůstanou i ceny, které jsou férové vůči dámám. Dámy na úklid přes nás získají 110 korun na hodinu, což je nadprůměrné ohodnocení v tomto odvětví,“ dodává zakladatelka a provozní ředitelka LidskáSíla.cz Michaela Somolová pouze s tím, že v Praze se dámy přiřazují podle PSČ a tak jsou profesionálové skutečně ze sousedství. 

Stejně jako v hlavním městě a Brně bude v Plzni objednávání probíhat přes webovou či mobilní aplikaci pro iOS a Android. Její výhodou je uživatelsky přívětivé ovládání, možnost výběru doplňkových služeb v podobě mytí oken či žehlení prádla i snadná komunikace se zákaznickou linkou.

„AHOJPLZEN“ ušetří 400 Kč 

„Pro Plzeňáky je připraveno i překvapení v podobě promokódu „AHOJPLZEN“, při kterém ušetří při zadání objednávky na úklid 400 korun,“ prozrazuje Vojáček. 

Kdo má o službu zájem?

Obrátit se na LidskáSíla.cz spíše než na jednotlivce je výhodné jak pro lidi, tak pro ty, kdo chtějí úklid poskytovat, tedy dámy na úklid (nevylučují se ani pánové). Lidem nabídne férovou cenu, pojištění pro případ škody i nabídku záskoku pro případ, že pravidelná dáma na úklid odjede na dovolenou nebo onemocní. Pro zájemce o zprostředkování úklidu je pak hlavní výhodou, že za něj společnost sežene zákazníky a naplánuje harmonogram úklidů, navíc dávají zakladatelé důraz na nadprůměrné ohodnocení v oboru i týmové aktivity. 

zdroj: PR článek

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace