Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Pavel Horváth: Na obecní zastupitelstvo nemám čas, bojuju o titul

15.05.2013
Pavel Horváth: Na obecní zastupitelstvo nemám čas, bojuju o titul

Autor: Profimedia.cz

Popisek: Fotbalista a zastupitel? Pavel Horváth obojí nestíhá.

Pavel Horváth. Fotbalový kanón a neodmyslitelný člen plzeňské fotbalové Viktorky. Málokdo ale ví, že známý fotbalista je i regionálním politikem. Je členem zastupitelstva v městské části Praha - Dubeč. V posledních měsících ale jednání navštěvuje hodně sporadicky. A to kvůli tomu, že Viktorka bojuje o zisk dalšího titulu.

„Na posledních dvou zastupitelstvech jsem opravdu nebyl. Mluvil jsem o tom s panem starostou, když bylo u nás setkání s důchodci, kde mimo jiné vystupoval v rámci kulturního programu i můj syn. Se starostou jsme probírali moji neúčast," řekl v internetovém diskuzním foru Pavel Horváth s tím, že všichni ostatní zastupitelé jeho neúčast chápou. „Věřím, že dokáží rozhodovat i bez mé účasti," doplňuje Horváth.

Nemám politické ambice, tvrdí Horváth

I když Pavel Horváth nikdy neměl politické ambice, na nabídky kandidovat do místního zastupitelstva nakonec kývl. „Chtěl jsem podpořit pana starostu a vlastně jsem se nechal ukecat," řekl viktoriánský kapitán. V komunálních volbách kandidoval dle webu volby.cz Horváth jako nestraník na kandidátce ODS. „V parlamentních volbách jsem ale volil TOP 09," doplnil v diskuzi „Horvy". Před volbami Horváth kandidující na sedmém místě nevěřil podle svých slov ve volební úspěch. Do zastupitelstva se nakonec dostal jako sedmý zastupitel za ODS.

Třítisícová Dubeč má v současné době patnáctičlenné zastupiltelstvo. Sedm křesel patří právě ODS, za které se do zastupitelstva dostal Horváth. „Nejčastěji se u nás řeší záležitosti kolem pozemků," doplňuje Pavel Horváth s tím, že neví jak to budou do budoucna s jeho „zastupitelováním". „S tím časem to není vůbec dobré," říká a s nadsázkou dodává, že tam ještě minimálně do voleb bude. Do vysoké politiky se nechystá, na to prý není. „Přehled mám z médií a to mi bohatě stačí," doplňuje na závěr. 

 

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ');! Těšíme se na ně.

 

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace