Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Modelka Verešová okouzlila Hřebejka. Půvaby milionářovy ženy ho ale přijdou draho, z toho, co o ní víme, aby nachystal bambiliony. Zato se ale možná i svlékne

29.04.2015
Modelka Verešová okouzlila Hřebejka. Půvaby milionářovy ženy ho ale přijdou draho, z toho, co o ní víme, aby nachystal bambiliony. Zato se ale možná i svlékne

Foto: ČT

Popisek: Na natáčení to tentokrát nemá Andrea Verešová daleko. Do Plzně je to z luxusní vily v Přešticích, v níž rodina milionáře Volopicha žije, coby kamenem dohodil.

Zatímco české krásky bojují o role jako o život, v novém seriálu režiséra Hřebejka dostala namísto nich příležitost manželka milionáře Daniela Volopicha. Čím nad nimi vítězí bývalá královna krásy, která o herecké profesi nic neví, a za kolik?

V televizních projektech se objevuje jedna Slovenka za druhou, jako bychom v Čechách neměli dost krásných hereček. Produkce si je údajně vybírají, protože chtějí nabídnout neokoukané tváře. Druhým důvodem je prý skutečnost, že u našich východních sousedů je nedostatek hereckých příležitostí, a tak herci ochotně pracují za podstatně nižší honoráře než Češi. V případě Miss Slovensko 1999 Andrey Verešové však ani jeden z těchto argumentů neobstojí.

Hodinová sazba devadesát tisíc

O manželce milionáře Daniela Volopicha je známo, že si sama sebe cení velmi vysoko a rozhodně nemíní prodávat své půvaby ‘za hubičku‘. Již před deseti lety požadovala za pouhých deset minut před kamerou slovenské televize JOJ v ranním zpravodajsko-zábavném pořadu Raňajojky, který je obdobou Snídaně s Novou, neuvěřitelných patnáct tisíc, tedy 90 000 slovenských korun za hodinu. A to zdaleka ještě nebylo všechno. Na rozhovor na Slovensku si zelenooká kráska ještě k tomu přála být dopravena z Prahy letecky, rezervovala si proto letenku za dalších patnáct tisíc korun, kterou podle jejího přání měla rovněž ‘zacvakat‘ televize.

S bývalým přítelem Jaromírem Jágrem

S bývalým přítelem Jaromírem Jágrem

Na pomoc přivolala Jágra

Kvůli tak přemrštěným požadavkům Verešové, která odmítla cestovat do Bratislavy televizním vozem, nakonec z interview sešlo, přestože se do vyjednávání honoráře pro Andreu ve finále zapojil dokonce i její tehdejší přítel, hokejista Jaromír Jágr. „Dala mi ho k telefonu a on mi začal vysvětlovat, že Andrea není jen tak někdo. Že se potřebuje nalíčit, upravit, prostě že je to celebrita,“ popsal médiím rozhovor s Jágrem zaměstnanec televize. I když smlouvání kolem honoráře trvalo asi tři dny, nakonec skončilo fiaskem. „Na honorář už jsme byli připraveni přistoupit, na zaplacení letenky ne. Nakonec zavolala, že nemá čas,“ dodal člen týmu pořadu.

Zvykla si na statisíce

Vzápětí se Andrea objevila nahá v reklamě na produkty přední české kosmetické firmy, a tak média pátrala, za kolik je ochotná ukázat před kamerou všechny své ‘přednosti‘. Přesnou sumu sice prozradit odmítla, její agentka Lucie Luksová z agentury Connect Model Management k tomu prohlásila: „Konečná suma je v jednání. Není totiž jasné, kde všude se bude reklama vysílat.“ Za běžnou televizní reklamu zahraniční produkce, vysílanou ve více státech, může totiž modelka dostat i půl milionu korun.

V přímém přenosu vyhlašování Cen Óčko

V přímém přenosu vyhlašování Cen Óčko

Na svatbu jí přispěla média

Krásné rodačce ze Žiliny nelze upřít, že svou známou tvář uměla vždy dobře prodat. Výnosným obchodem se dokonce stala i její svatba s Volopichem, která se uskutečnila v březnu 2007 na zámku Kynžvart. Na svůj velký den uzavřela exkluzivní smlouvu s bulvárním deníkem Aha!, který svým čtenářům poté nabídl podrobnou reportáž „minutu po minutě“, vyjmenováním opozdilců počínaje a vzájemným laškováním jednotlivých hostů konče. Kolik za to modelka inkasovala, zůstalo obchodním tajemstvím, jisté však je, že taková smlouva nebyla ‘za hubičku‘.

Udělala ze sebe blbku

Velmi krušnou zkušenost s ní učinila o tři roky později i první česká hudební televize při vyhlašování Cen Óčko. Během své jediné minuty totiž v přímém přenosu udělala reklamu firmě, která jí darovala zlaté vázání na lyže, přestože to měla zakázané, a dokonce ji stihla jmenovat několikrát. „Děkujeme paní Verešové, že budeme muset honorář věnovat na pokutu,“ komentoval její počínání naštvaný moderátor večera Andrej Polák. „Ani jsem si to neuvědomila, rozhodně jsem to neměla připravené, jen jsem chtěla vysvětlit, jak to bylo,“ nasadila poté Verešová výraz naivky, která údajně vůbec netuší, co je skrytá reklama a jak to v médiích chodí. A na otázku novinářů, zda alespoň přispěje na nápravu škody, kterou televizi napáchala, čerstvá manželka milionáře Volopicha prohlásila: „Jestli jim něco přidám na pokutu? Proč? Nenapadlo mě, že by mohl být problém.“

V seriálu Svatby v Benátkách

V seriálu Svatby v Benátkách

Znovu před kamerou

Loni se Andrea stala jedním z ‘taháků‘ nově uváděného seriálu televize Prima Svatby v Benátkách – v první epizodě lákala na svou sexy postavičku v luxusním spodním prádle jako představitelka nevěsty, na níž shoří svatební šaty. A nyní na ní spočinul zrak režiséra Jana Hřebejka, který ji angažoval do nového seriálu České televize z kriminalistického prostředí. Po minisérii Případy pro exorcistu, která vznikla v Olomouci, se tentokrát štáb přestěhoval do Plzně. Podrobnosti o roli bývalé královny krásy zatím nejsou známy, prý ale bude netradiční stejně jako výše honoráře. Proslýchá se, že známá modelka dostane za další prezentaci svých půvabů před kamerou víc než hlavní seriálové hvězdy. Scénář se prý začala učit již v letadle, během návratu z dovolené v Dubaji.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

QRcode

Vložil: Adina Janovská