Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Takhle vypadá jeden z ´gangu smrti´... Kopali cizince, dokud nezemřel. Teď je jeden z nich na útěku a policie žádá o pomoc

18.09.2017
Takhle vypadá jeden z ´gangu smrti´... Kopali cizince, dokud nezemřel. Teď je jeden z nich na útěku a policie žádá o pomoc

Autor: PČR

Popisek: Patrik Danko

KRIMI, FOTO V Dobřanech na Plzeňsku byl nalezený mrtvý cizinec. Stalo se tak 11. září. Tělo nalezl muž v blízkostí dobřanské mateřské školy. Rychlou akcí a dokonalou znalostí terénu i prostředí již ve středu obvinili kriminalisté dva mladé muže ve věku 17 let. Ti skončili ve vazbě. Spekulovalo se ovšem o skutečnosti, že se na vraždě cizince podíleli ještě dva další muži. Jeden mladistvý, druhý již zletilý, přesněji devatenáctiletý.

 

Podle krajské policejní mluvčí Markéty Fialové pachatelé vylákali oběť do míst poblíž mateřské školy 10. září ve večerních hodinách, kde ji chtěli okrást. Oběť se bránila, pachatelé ji tedy fyzicky napadli. Oběť zraněním podlehla. Kamerové záznamy ukázaly kriminalistům, že se na loupežné vraždě podíleli čtyři muži.

Kamerové záznamy odhalily, že šlo o práci gangu

Nyní Policie České republiky vyhlásila pátrání do zletilém pachateli. Je jím Patrik Danko, podle snímku zřejmě Rom, atletické postavy, s hnědýma očima, černými vlasy po stranách vystříhanými. Na obou stranách krku má viditelné tetování. V době vraždy měl bradku a piercing na obličeji. Je pravděpodobné, že bradku ani piercing již nyní mít nebude. Pokud hledaného Patrika Danka spatříte, neprodleně kontaktujte linku 158, žádá policie.  

Tuto fotografii zveřejnila Policie ČR minulý týden  

Ubitého muže našli poblíž mateřinky

Zohavené tělo oběti bylo objeveno v pondělí poblíž místní mateřské školky. Děti si proto nesměly hrát venku… Ve středu policisté v Dobřanech provedli razii, při které podle slov dalších obyvatel prohledaného domu zadrželi dva lidi. Později zadrželi třetího člověka. Podle informací TV Nova policisté v souvislosti s nálezem mrtvoly hledali celkem čtyři lidi, posledním z nich by měl být právě Danko.

Patrik Danko se narodil 12.3.1998, trvalé bydliště má na území Plzeň-sever.  Na Facebooku Týdeník Policie je dnes další upozornění, že se po Patriku Dankovi stále pátrá. Policie zveřejnila i dvě nové fotografie.

A zde je Patrik Danko na nové fotografii, patrně jde o kamerový záznam

Podle místních obyvatel nyní mrtvý muž v neděli obcházel v Dobřanech bary a házel peníze do výherních automatů. Je tedy možné, že ho hledaná čtveřice chtěla připravit o výhru a zabila ho. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Zažili jste, nebo byli jste při něčem, co by měli ostatní vědět? Pište, foťte, posílejte na .      

Vložil: Štěpán Cháb

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace