Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pánové, to je pokoukáníčko, že? Jenže tahle modelka vážně nezůstává pověsti své profese nic dlužná. Sice se honosí titulem z plzeňských práv, občas z ní ale padají opravdové perly. A ta čeština…

29.08.2016
Pánové, to je pokoukáníčko, že? Jenže tahle modelka vážně nezůstává pověsti své profese nic dlužná. Sice se honosí titulem z plzeňských práv, občas z ní ale padají opravdové perly. A ta čeština…

Foto: FTV Prima

Popisek: Modelka Andrea Verešová na Plese v Opeře

FOTOGALERIE „Já mám Platóna a Sókrata velmi ráda stejně jako všechny filozofy minulého století,“ prohlásila vystudovaná právnička a manželka renomovaného advokáta Andrea Verešová. Známá modelka je sice i po dvou porodech stále stejně krásná, možná by ale měla občas víc přemýšlet, než vypustí některou ze svých 'objevných ideí' do světa.

Zelenýma očima připomíná divokou šelmu, její bujnou hřívu jí může leckterá žena závidět, postava se zdá přímo dokonalá. Díky tomu se rodačka ze Žiliny drží již léta na špici českého modelingu. Šestatřicetiletá Slovenka vybojovala v roce 1999 titul Miss Slovensko, do povědomí veřejnosti se ale dostala především svým vztahem s hokejistou Jaromírem Jágrem. Začala studovat na pražské právnické fakultě, po několikaletém prodlužování pak ale studia konečně zakončila na plzeňské právnické fakultě. Kolem titulů z této vysoké školy ale následně vypukl v roce 2009 pořádný skandál, proslýchalo se, že si je někteří absolventi ‘koupili‘, aniž je někdy někdo vůbec kdy viděl v posluchárně či u zkoušky. A při přetřásání, kdo všechno se k těmto hříšníkům řadí, došlo i na Verešovou. Nakonec jí ale titul zůstal.

Tím to všechno začalo

Tím to všechno začalo

Osudový rok

Bylo jí osmnáct, když ještě jako studentka francouzského lycea získala coby nejmenší z kandidátek titul slovenské Miss. Vzápětí ji přijali na pražskou právnickou fakultu a ještě k tomu potkala Jaromíra Jágra. Byl prý její velkou láskou a jako památka na šestiletý vztah jí zůstal mimo jiné briliantový náramek. Znovu a znovu ale prohlašuje, že jí vždy šlo o vztah, takže se dárky příliš nezabývala. Každopádně jich ale bylo dost včetně černého mercedesu, který v roce 2005 totálně zrušila při autonehodě na dálnici D1. Hlavně ale díky lásce s hokejovou hvězdou plnily její fotografie pravidelně stránky magazínů a upevnila si svou pozici v povědomí veřejnosti. Jejím životem pak prošlo několik dalších mužů, hledala totiž svého ‘pana Božského‘, od nějž podle vlastního vyjádření očekávala, že bude opravdovou osobností, které si bude moci vážit.

S Jaromírem Jágrem

S Jaromírem Jágrem

Láska s vůní luxusu

S právníkem Danielem Volopichem se prý seznámila úplnou náhodou na parkovišti jednoho obchodního centra, jejich vztah začal právnickou spoluprací, a až pak přerostl v něco víc. „Ve Špindlerově Mlýně jsem si uvědomila, že on je muž mého srdce. Musím ale kápnout božskou, jak se říká, manžel mě opil,“ prozradila až po letech v pořadu televize JOJ Sladký život modelka, která se s Volopichem zasnoubila již půl roku od seznámení. „Na ten okamžik nikdy nezapomenu. Od té doby už nikdy nebudu chtít hruškovici. Ale zase si myslím, že manžela už nikdy neopustím.“ O ruku ji samozřejmě požádal stylově – před zraky veřejnosti během přehlídky jedné z prestižních módních značek.

Svatba s Danielem Volopichem

Svatba s Danielem Volopichem

Bylo načase – na zámku Kynžvart se Andrea vdávala v březnu 2007 těhotná. Svatební šaty si nechala dovézt ze Španělska od návrháře Manuela Mottu, na hostině v mariánskolázeňském hotelu Esplanade oblékla extravagantní model od Natali Ruden. O čtyři měsíce později, 8. července 2007, pak Volopichovi porodila dceru Vanessu a v únoru 2009 k ní přidala syna Daniela Tobiáše. Po obou porodech se navzdory dvacetikilovému 'přírůstku' obdivuhodně rychle vrátila k původní siluetě, jen s rozdílem většího horního objemu. Její proslulé míry 88 - 59 - 88 jsou prý ale stále stejné.

„Život je o zážitcích, ne o hromadění věcí a peněz!“ napsala modelka k rodinné fotografii na Instagramu

„Život je o zážitcích, ne o hromadění věcí a peněz!“ napsala modelka k rodinné fotografii na Instagramu

Tohle asi nikdy nedá

Krásná ‘východňárka‘ žije v Čechách polovinu života, takže je poněkud zvláštní, jak obtížně dodnes bojuje s češtinou. Ještě před dvěma lety se na veřejnosti raději držela své mateřštiny, pak se ale rozhodla, že se sebou musí konečně něco udělat. Moc se jí ale nedaří. Čeština jí prý dokonce působí mnohem větší problémy než další čtyři jazyky, jimiž mluví, a tak dokonce začala chodit na hodiny k uznávané odbornici a jazykové lektorce Janě Postlerové. Hlavní motivací byla možnost moderovat VIP zprávy televize Prima, nakonec to ale nevyšlo. Přesto se Andrea již dostala i před českou kameru a mihla se také v seriálech. „Prý tady žiju dost dlouho na to, abych češtinu ovládala... Chce to jen trénink a mluvit, samo to nepřijde. Nikdo mě do toho zatím nenutil, doma s dětmi taky mluvím slovensky a teď si z toho všeho připadám trochu jako schizofrenik,” posteskla si v jednom rozhovoru.

S manželem Danielem Volopichem v restauraci L ´Opera v St. Stropez

S manželem Danielem Volopichem v restauraci L ´Opera v St. Stropez

Dvojnásobná matka? Fakt kus!

Svých dokonalých křivek si je Andrea dobře vědoma a vystavuje je na odiv prakticky na každém kroku. A nezapomíná ani na své fanoušky, které vydatně zásobuje sexy fotografiemi, pocházejícími ze všech koutů světa. Dovolená je zkrátka dovolená a modelka prý kromě vzdělání svých dětí považuje za nejlepší investici zážitky. Podle ní přece život není o hromadění věcí a peněz. Také vás takové prohlášení manželky milionáře přímo dojímá? Každopádně snímky, jimiž bohatě a systematicky zásobuje své stránky na Instagramu, jistě dojmou nejednoho pána a při pohledu na ně mu možná ukápne slza (možná nejen...).

Čtěte také:

Mají vlastenecké řeči, ale daně platí Petra Kvitová a spol v monackém daňovém ráji! Jsou ‘naši‘ olympijští tenisté vážně takoví pokrytci?

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na

QRcode

Vložil: Adina Janovská