Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Závod historických vozidel a mnoho dalšího… FILMpro uvádí svůj program na tento týden

09.12.2014
Závod historických vozidel a mnoho dalšího… FILMpro uvádí svůj program na tento týden

Autor: FilmPRO

Popisek: FilmPRO, imidžový obrázek

Klatovská regionální televize vysílá na kabelových TV a na internetu. Jedná se o regionální televizi pro oblast Klatovska, což obnáší Plzeň-jih, Kdyni, Přeštice, Horažďovice, Sušici, Železnou Rudu, Šumavu. FILMpro vzniklo v roce 1998. V roce 2003 začali vysílat informační program na kabelové TV ve Vrhavči. Poté i v Klatovech. Od konce roku 2012 mají jako 5. soukromá televize v celé ČR licenci na „živé“ internetové vysílání. Na vlastním televizním programu FILMpro, který je šířen na kabelových TV na Klatovsku a v internetovém vysílání, zprostředkovávají divákům to nejzajímavější, co se v regionu událo. Vyrábějí i několik vlastních pořadů. Jejich sledovanost dosáhla úctyhodných 32 tisíc diváků…Zlín čeká historicky první referendum. Bude se týkat hazardu.

Kabelové televize a vysílání na internetu

8. - 14. 12. 2014

PONDĚLÍ-NEDĚLE 5.00 - 24.00 Zprávy z regionu: Vánoční koncert ZUŠ Klatovy v divadle, Voňavá adventní neděle, Čerti ve školičce U parku, Čertovská show na náměstí, Čerti v Neznašovech, Čerti v hotelu Rozvoj, Rozsvícení vánočního stromu ve Vrhavči, Rozsvícení vánočního stromu v Malé Vísce. ÚTERÝ - NEDĚLE 9.00, 13.00, 17.30 a 21.30 Film týdne: Historic Vltava rallye 2014 – závod historických vozidel. STŘEDA - NEDĚLE (po zprávách z regionu) Klatovský hobby magazín – opakování předvánočního dílu. ČTVRTEK - NEDĚLE 11.30, 20.00 a 24.00 Film z archivu – rok 2003: Kramolínské pivnosti - festival dechovek. 11.15, 17.15 a 21.15 Limuzína s Mírou Hejdou: host Jan Antonín Duchoslav.17.30 Solasido – Vrhaveč z roku 2005(opakování).

Tip: V několika reportážích se věnujeme řádění čertů v našem regionu. Samozřejmě jsme nezapomněli ani na dobré skutky andělů a Mikuláše. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: Lucie Bartoš

Tagy
FILMpro,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace