Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Sestřih cyklomaratonu horských kol Author Král Šumavy a mnoho dalšího… FILMpro uvádí svůj program na tento týden

02.06.2014
Sestřih cyklomaratonu horských kol Author Král Šumavy a mnoho dalšího… FILMpro uvádí svůj program na tento týden

Autor: FILMpro

Popisek: FILMpro, imidžový obrázek

Klatovská regionální televize vysílá na kabelových TV a na internetu. Jedná se o regionální televizi pro oblast Klatovska, což obnáší Plzeň-jih, Kdyni, Přeštice, Horažďovice, Sušici, Železnou Rudu, Šumavu. FILMpro vzniklo v roce 1998. V roce 2003 začali vysílat informační program na kabelové TV ve Vrhavči. Poté i v Klatovech. Od konce roku 2012 mají jako 5. soukromá televize v celé ČR licenci na „živé“ internetové vysílání. Na vlastním televizním programu FILMpro, který je šířen na kabelových TV na Klatovsku a v internetovém vysílání, zprostředkovávají divákům to nejzajímavější, co se v regionu událo. Vyrábějí i několik vlastních pořadů. Jejich sledovanost dosáhla úctyhodných 32 tisíc diváků…

Kabelové televize a vysílání na internetu

2. - 8. 6. 2014

PONDĚLÍ - NEDĚLE 5.00-24.00 Zprávy z regionu: Oprava silnice v Srbicích, MČR veteránů v basketbalu, Školní akademie Masarykovy základní školy Klatovy, Author Král Šumavy, ZuškaFest, Volňásek DDM Klatovy, Sean Chen v Klatovech. ÚTERÝ - NEDĚLE 9.00, 13.00, 17.30 a 21.30 Film týdne: Author Král Šumavy – sestřih cyklomaratonu horských kol. STŘEDA - NEDĚLE (po zprávách z regionu) ZUŠ Klatovy a Jaroslav Uhlíř – ohlédnutí za vystoupením v divadle. ČTVRTEK - NEDĚLE 11.30, 20.00 a 24.00 Film z archivu: Jízda Klatovskem rok 2003 – první závod historických vozidel. 11.15, 17.15 a 21.15 Limuzína s Mírou Hejdou: host Tereza Chlebovská. 17.30 Solasido.

Tip: Tento týden je věnován jednomu z největších cyklomaratonů horských kol v ČR – Author Král Šumavy – MTB 2014. V reportáži a sestřihu se vydáme na tři tratě, které se poslední květnovou sobotu pokoušelo zdolat přes 2.000 závodníků na horských kolech.

 

Regionální televize FILMpro shání kameramana

Ve volné chvíli se věnujete práci s videem a natáčení? Pokud jste z Klatov nebo z nejbližšího okolí a chtěli byste se tomuto oboru věnovat naplno, máte nyní příležitost. Regionální televize FILMpro rozšiřuje své řady. Jedná se o práci kameramana / střihače, který se bude podílet na tvorbě zpravodajství a vytváření dokumentárních filmů. Zájemci se mohou dozvědět podrobnosti na www.filmpro.cz.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Tagy
FILMpro,
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace