Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

S kým se Jiří Pospíšil vyfotil 1. května pod stromem? Jde o mocného muže

03.05.2014
S kým se Jiří Pospíšil vyfotil 1. května pod stromem? Jde o mocného muže

Autor: Facebook

Popisek: Jiří Pospíšil

FOTO Oslavy prvního máje patřily jako obvykle politikům a protestujícím. Nás zajímala zejména první skupina. ČSSD řečnila, ODS rozdávala frisbee, Okamura se toulal v parku Stromovka a na svém Facebooku se líbal s přítelkyní Monikou. To exministr a kdysi člen ODS Jiří Pospíšil překvapil svou střídmostí.

Vzhledem k legendě, která praví, že každý muž musí pod rozkvetlou třešní políbit svou milou, aby do roka neuschnula, navštívily KrajskéListy.cz mnoho profilů politiků. Většina z nich se na tento čin vzmohla zřejmě mimo záběry kamer a fotoaparátů. Výjimkou byl, jak jsme uvedli shora, Tomio Okamura. Ten za ohlasného zájmu fanoušků uveřejnil fotografii, kterak se líbá s přítelkyní. Jazyk vidět nebyl, což mnohé diskutující uklidnilo.

Narazili jsme rovněž na profil profesionálního politika Jiřího Pospíšila. Alespoň podle Facebooku to vypadá, že veškeré soukromí tráví před publikem, na besedách nebo výjezdních zasedáních partaje: dříve ODS, nyní TOPky.

S mužem svého života

A právě Pospíšil, jak vidno, se pod rozkvetlým stromem nevyfotil s ženou svého života, ale s mužem svého života. Tím se prozatím stal Karel Schwarzenberg, díky němuž Pospíšil už na konci května zmizí na pět let z dohledu všech Čechů. Tak dlouho totiž bude trvat jeho působení v Evropském parlamentu, kam se dostane právě za TOP 09.

Doplňme, že převlečení dresů má za následek skupinu, která s odchodem od občanských demokratů nesouhlasí. Doposud si ji však přidalo jen několik desítek lidí. Pospíšil, o němž v ODS mluví jako o tom, „který se nikdy nechoval normálně a spíš je to ženská“, na negace doposud nereagoval.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

 

Vložil: Zdeněk Svoboda

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace