Tísňová linka seniorů pomohla zraněné jednadevadesátileté paní
14.03.2014
Foto: Adra
Popisek: Ilustrační foto
Tísňová linka seniorů ve středu několik minut po půlnoci pomohla jednadevadesátileté paní. Během pěti minut po oznámení tísňového hlásiče byla hlídka městské policie na místě. Když ji hlídka našla, seděla seniorka v obývacím pokoji vedle postele.
Kdy a jak upadla a po jaké době zmáčkla tlačítko tísňové linky, si vůbec nepamatovala. Strážníci ji proto pomohli vstát a usadit na postel. Přitom si všimli, že je zraněná. Pravděpodobně důsledkem pádu si způsobila drobnou tržnou ránu na hlavě a natrhla ušní boltec.
S ohledem na krvácející zranění a ke skutečnosti, že oproti jiným setkáním seniorka špatně artikulovala, přivolali strážníci na místo záchranáře. Ti jí po nezbytném ošetření převezli do nemocnice na Borech a chirurgickou ambulanci.
Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh
Vložil: Redaktor KL