Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Filmové stopy

Filmové stopy

Zajímá vás, jak teď vypadá fabrika z filmu Marečku, podejte mi pero? Každý druhý víkend nový film

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

(P)alba Thomase Landerse

(P)alba Thomase Landerse

Hodně tvrdý rock, metal, občas i o krapet měkčí rock... Příběhy, koncerty, desky

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Pohár hejtmana Plzeňského kraje vybojoval tým SPŠ dopravní

23.10.2013
Pohár hejtmana Plzeňského kraje vybojoval tým SPŠ dopravní

Autor: Archiv

Popisek: Milan Chovanec, ČSSD

O pohár hejtmana Plzeňského kraje se na hřišti TJ Senco v Plzni - Doubravce utkalo šest týmů, které postoupily až do finále stejnojmenného fotbalového klání středních škol z plzeňského regionu.

Minulý týden mezi sebou poměřily síly celky patnácti středních škol, rozdělené do tří základních skupin. Dva nejlepší týmy z každé skupiny postoupily do finálového utkání. Vítěznému týmu SPŠ dopravní předal pohár hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec, poblahopřát přišel i Martin Kolář ze společnosti NET4Gas, která turnaj finančně podpořila, a také kapitán FC Viktoria Plzeň Pavel Horváth a útočník Stanislav Tecl. Turnaj je jednou z akcí, jejichž prostřednictvím Plzeňský kraj podporuje sportování mládeže.

S prázdnou však neodešly ani další finálová mužstva

Za účasti hejtmana Milana Chovance, jeho náměstka pro oblast školství, sportu, kultury a cestovního ruchu Jiřího Stručka, náměstka pro regionální rozvoj, fondy EU a informatiku Ivo Grünera, zástupce společnosti NET4GAS Martina Koláře a hráčů FC Viktoria Plzeň Pavla Horvátha a Stanislava Tecla byly dnes vyhlášeny výsledky fotbalového turnaje středních škol Plzeňského kraje. Vítězem soutěže O pohár hejtmana Plzeňského kraje se stal tým Střední průmyslové školy dopravní Plzeň. Hráči získali sportovní oblečení, fotbalové míče a z rukou hejtmana převzali také pohár pro vítěze. Druhou příčku obsadil celek Sportovního gymnázia a třetí místo patří studentům Střední školy informatiky a finančních služeb Plzeň.

S prázdnou však neodešly ani další finálová mužstva – studenti Gymnázia Domažlice, kteří skončili těsně pod stupni vítězů, SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara na páté příčce a SOŠ a SOU Sušice na místě šestém. Firma NET4GAS jim věnovala fotbalové míče. „Jsem rád, že můžeme podpořit tento turnaj a přispět dobré věci,“ uvedl její zástupce Martin Kolář.

Cílem je propagovat sportování dětí a mládeže

„Sportování mládeže podporujeme dlouhodobě a různými způsoby, ať je to formou přímé finanční podpory hokejových nebo fotbalových mládežnických týmů, nebo dotačními programy zaměřenými na činnost tělovýchovných jednot a spolků. Uspořádat fotbalový turnaj pro středoškoláky je jen jedna z možností, jak připomenout, že sport patří ke zdravému životnímu stylu,“ říká hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec, pod jehož záštitou se fotbalový zápas středoškoláků konal. „Přeji vám hlavně hodně zdraví a ať vás fotbal baví,“ popřál mladým fotbalistům Milan Chovanec.    

Fotbalový turnaj pro střední školy v regionu připravil Plzeňský kraj za finanční podpory firmy Net4Gas. Cílem je propagovat sportování dětí a mládeže. Letošní soutěž navázala na loňský projekt Výchovou k fotbalu pro zdraví.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace