Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Pohár hejtmana Plzeňského kraje vybojoval tým SPŠ dopravní

23.10.2013
Pohár hejtmana Plzeňského kraje vybojoval tým SPŠ dopravní

Autor: Archiv

Popisek: Milan Chovanec, ČSSD

O pohár hejtmana Plzeňského kraje se na hřišti TJ Senco v Plzni - Doubravce utkalo šest týmů, které postoupily až do finále stejnojmenného fotbalového klání středních škol z plzeňského regionu.

Minulý týden mezi sebou poměřily síly celky patnácti středních škol, rozdělené do tří základních skupin. Dva nejlepší týmy z každé skupiny postoupily do finálového utkání. Vítěznému týmu SPŠ dopravní předal pohár hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec, poblahopřát přišel i Martin Kolář ze společnosti NET4Gas, která turnaj finančně podpořila, a také kapitán FC Viktoria Plzeň Pavel Horváth a útočník Stanislav Tecl. Turnaj je jednou z akcí, jejichž prostřednictvím Plzeňský kraj podporuje sportování mládeže.

S prázdnou však neodešly ani další finálová mužstva

Za účasti hejtmana Milana Chovance, jeho náměstka pro oblast školství, sportu, kultury a cestovního ruchu Jiřího Stručka, náměstka pro regionální rozvoj, fondy EU a informatiku Ivo Grünera, zástupce společnosti NET4GAS Martina Koláře a hráčů FC Viktoria Plzeň Pavla Horvátha a Stanislava Tecla byly dnes vyhlášeny výsledky fotbalového turnaje středních škol Plzeňského kraje. Vítězem soutěže O pohár hejtmana Plzeňského kraje se stal tým Střední průmyslové školy dopravní Plzeň. Hráči získali sportovní oblečení, fotbalové míče a z rukou hejtmana převzali také pohár pro vítěze. Druhou příčku obsadil celek Sportovního gymnázia a třetí místo patří studentům Střední školy informatiky a finančních služeb Plzeň.

S prázdnou však neodešly ani další finálová mužstva – studenti Gymnázia Domažlice, kteří skončili těsně pod stupni vítězů, SPŠ strojnická a SOŠ profesora Švejcara na páté příčce a SOŠ a SOU Sušice na místě šestém. Firma NET4GAS jim věnovala fotbalové míče. „Jsem rád, že můžeme podpořit tento turnaj a přispět dobré věci,“ uvedl její zástupce Martin Kolář.

Cílem je propagovat sportování dětí a mládeže

„Sportování mládeže podporujeme dlouhodobě a různými způsoby, ať je to formou přímé finanční podpory hokejových nebo fotbalových mládežnických týmů, nebo dotačními programy zaměřenými na činnost tělovýchovných jednot a spolků. Uspořádat fotbalový turnaj pro středoškoláky je jen jedna z možností, jak připomenout, že sport patří ke zdravému životnímu stylu,“ říká hejtman Plzeňského kraje Milan Chovanec, pod jehož záštitou se fotbalový zápas středoškoláků konal. „Přeji vám hlavně hodně zdraví a ať vás fotbal baví,“ popřál mladým fotbalistům Milan Chovanec.    

Fotbalový turnaj pro střední školy v regionu připravil Plzeňský kraj za finanční podpory firmy Net4Gas. Cílem je propagovat sportování dětí a mládeže. Letošní soutěž navázala na loňský projekt Výchovou k fotbalu pro zdraví.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Komentáře

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace