Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Z 9 statečných, ucházejících se o Pražský hrad, zbyli 2; čeká nás druhé kolo

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Opuštěná štěňátka skončila v útulku pro psy

08.10.2013
Opuštěná štěňátka skončila v útulku pro psy

Autor: SL

Popisek: Město Plzeň

Tříměsíční štěňátka křížence německého ovčáka se objevila v sobotu odpoledne v prostoru halových garáží v Čermákově ulici. Všiml si jich dvaasedmdesátiletý Plzeňan a obrátil se na městskou policii.

Protože se nepodařilo na místě zjistit strážníkům jejich majitele, převezli je do Útulku pro opuštěné, ztracené a týrané psy v Daimlerově ulici.

Na rychlou jízdu doplatil v pátek večer muž z Plzně. Krátce po půl desáté večer ho zastavila hlídka městské policie na Karlovarské. Nejvyšší dovolenou  rychlost překročil o dvanáct kilometrů. Strážníci muže za volantem vyzvali k prokázání totožnosti, předložení řidičského průkazu a dokladů od vozidla. Třiadvacetiletý Plzeňan se během kontroly doznal, že řidičský průkaz prozatím nevlastní, jelikož zatím chodí jen do autoškoly. Přivolaní státní policisté mu zakázali další jízdu. Jeho případem se teď bude zabývat správní orgán.

Pro opakované porušování vyhlášky města, kterou se vymezují některá prostranství, na nichž se zakazuje prostituce, stanou před Komisí pro projednání přestupků Úřadu městského obvodu Plzeň 3 dvě ženy. Osmnáctiletou dívku přistihli strážníci při nabízení prostituce v pátek v noci. Sama dívka se jim k tomu doznala. Osmatřicetiletou ženu pak strážníci přistihli během včerejší noci při nabízení prostituce hned dvakrát, jednou i se zákazníkem. Ten odešel z místa s blokovou pokutou.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace