Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

V Pardubicích se telefonovalo z mýdlové bubliny. Za hodinu účastníci show uskutečnili rekordních 426 telefonátů

16.11.2013
V Pardubicích se telefonovalo z mýdlové bubliny. Za hodinu účastníci show uskutečnili rekordních 426 telefonátů

Autor: Profimedia.cz

Popisek: ČEZ, ilustrační foto

V Pardubicích byl včera překonán světový rekord v počtu lidí telefonujících v mýdlové bublině. Během jedné hodiny se podařilo bublinářskému rekordmanovi Matěji Kodešovi pomocí speciálního bublifuku uzavřít do bubliny celkem 426 telefonujících lidí.

Akce se uskutečnila v rámci regionální roadshow nového operátora Mobil od ČEZ. Pardubický výsledek překonal o 85 lidí pražský rekord z 5. listopadu a překonal i dosavadní rekord z Liberce – 410 telefonujících lidí.  Roadshow se v průběhu listopadu koná ve dvanácti okresních a krajských městech celé ČR. V každém z nich přitom dojde k pokusu o překonání stávajícího rekordu. Jeho předmětem je uzavřít do obří bubliny za jednu hodinu co nejvíce lidí, kteří telefonují z mobilního telefonu. Autorem je několikanásobný světový rekordman a profesionální bublinář Matěj Kodeš.

První světový rekord byl vytvořen 5. listopadu v Praze a byl zapsán do České knihy rekordů. „Bude velmi zajímavé sledovat, jak se k naší výzvě postaví ostatní města a jestli jejich obyvatelé najdou dostatek soutěživosti k tomu, aby rekord překonali,“ komentuje akci Alan Svoboda, ředitel divize obchod ČEZ.

Během vystoupení měli návštěvníci možnost vidět celou řadu kuriozit, jako například hranaté bubliny nebo bubliny naplněné kouřem. Účastníci si mohli na workshopu vyzkoušet, jak se s profesionálními bublinářskými nástroji pracuje. Akci dokumentoval profesionální fotograf. Návštěvníci si mohou kompletní fotogalerii prohlédnout na facebookovém profilu ČEZ lidem, odkud lze fotografie stahovat a sdílet je.

O Mobilu od ČEZ

Mobil od ČEZ nabízí jeden základní tarif „Platím, jak volám“ zcela bez poplatků s cenou 2,20Kč za minutu, 1,20Kč za SMS a 20Kč za 50MB dat. K němu je možné aktivovat další hlasové a datové balíčky. Za 200 Kč měsíčně hlasový balíček „Volám občas“ se sto volnými minutami. Hlasový balíček „Volám rád“ za 340 Kč obsahuje dvě stě volných minut do všech sítí. Aktivace jakéhokoliv hlasového či datového balíčku automaticky znamená telefonování v síti ČEZ zcela zdarma. Datové balíčky buď „Často online“ s 300 MB dat za 200 Kč měsíčně nebo „Žiju online“ za 300 Kč měsíčně s 1 GB dat.

Stávající zákazníci ČEZ Prodej mají s Mobilem od ČEZ esemeskování v síti ČEZ zdarma. Mohou jím obdarovat i své tři rodinné příslušníky nebo přátele, kteří také využívají služby Mobilu od ČEZ. Samozřejmostí jsou MMS, roaming či převedení původního čísla. Zdarma je k dispozici Hlasová samoobsluha s operátory, která je dovolatelná z Mobilu od ČEZ na čísle 84. Obsluhovat Mobil od ČEZ lze též na Zákaznické lince 840 840 840, na Zákaznických centrech Skupiny ČEZ či přes internetovou samoobsluhu na www.cez.cz. Na všech těchto místech je možné si také Mobil od ČEZ zřídit.

Deset důvodů, proč si pořídit Mobil od ČEZ:

1)       Nabídka je pro všechny, nejen pro zákazníky ČEZ.

2)       Služby Mobilu od ČEZ jsou bez časových a finančních závazků.

3)       Mobil od ČEZ je bez skrytých poplatků.

4)       Neprovolané minuty z balíčků vám převedeme do dalšího období.

5)       Aktivace kteréhokoliv balíčku přináší volání v síti ČEZ zdarma.

6)       Zákazníci ČEZ Prodej automaticky získávají SMS v síti ČEZ zdarma i pro tři další jejich příbuzné, kamarády a známé v síti ČEZ.

7)       Služba Infolimit, která hlídá výdaje za mobilní služby, je zcela zdarma.

8)       Změny v nastavení služeb lze svobodně provádět každý měsíc zdarma.

9)       Hlasová samoobsluha Mobilu od ČEZ 84 je zdarma, včetně spojení
s operátorem.

10)   Široká síť kontaktních míst.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace