Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Kunětické vinobraní pouze pro dospělé? Kdepak

03.09.2013
Kunětické vinobraní pouze pro dospělé? Kdepak

Autor: archiv

Popisek: Kunětické vinobraní

Vzhledem k tomu, že milovníkem vína se dle platné legislativy může stát člověk až po 18. roce svého života, může 1. historické Kunětické vinobraní působit jako akce pouze pro dospělé.

Opak je pravdou. Pro děti je přichystán program, který zaplní celý den. Pro nejmenší budou k dispozici atrakce jako skákací hrad, trampolína apod. Zároveň jsou připraveny hry s historickou tematikou, které si vezmou na starosti hradní rytíři.

Pamlsky formou staročeských osvědčených receptů, jako je například trdelník, či jiné dobroty budou k dispozici nejen dětem, ale také dospělým s mlsnými jazýčky.

Rodinný výlet

Celá akce je koncipovaná jako rodinný výlet a organizátoři spoléhají na to, že celá rodina si přijde na své. Program je připraven pro náročné i nenáročné. Vystoupení kapel, jako je Děda Mládek Illegal Band, nebo i divadelní představení Prase v kufru od souboru Ďyvadlo Neklid z Trutnova nenechá návštěvníky bloumat po hradu bez cíle a náplně.

„Spíše se bojíme, aby návštěvníci stíhali přebíhat mezi jevišti. Program je skutečně našlapaný od začátku do konce…“ zubí se jeden z hlavních organizátorů Honza Bergman.

Doprava zdarma

Aby byl komfort dokonalý, je na hrad Kunětická hora k dispozici doprava zdarma jak z Pardubic, tak z Hradce Králové. „Tím chceme dodat pocit komfortu a důležitosti našim návštěvníkům.“ říká Lukáš Vacek.

Pravidelné aktualizace probíhají na webu Kunětického vinobraní wwww.kunetickevinobrani.cz. Facebookové stránky praskají ve švech. Pokud nám babí léto dopřeje posledních pár teplých paprsků slunce, půjde o naprosto unikátní akci.

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace