Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
TV glosy, recenze, reflexe

TV glosy, recenze, reflexe

Ať se díváte na bednu, anebo přes počítač, naši autoři jsou s vámi

Rozhovory na okraji

Rozhovory na okraji

Mimo metropoli, mimo mainstream, mimo pěnu dní

Svět Tomáše Koloce

Svět Tomáše Koloce

Obtížně zařaditelné články autora, který moc nectí obvyklé žánry, zato je nebezpečně návykový

Krajské listy mají rády vlaky

Krajské listy mají rády vlaky

Někdo cestuje po hopsastrasse (pardon, dálnicích), jiný létá v oblacích, namačkaný jak sardinka...

Škola, základ života

Škola, základ života

Milovický učitel je sice praktik, o školství ale uvažuje velmi obecně. A 'nekorektně'

Na Ukrajině se válčí

Na Ukrajině se válčí

Komentáře a vše kolem toho

Praha 2 novýma očima

Praha 2 novýma očima

Vše o pražské Dvojce

Album Ondřeje Suchého

Album Ondřeje Suchého

Bratr slavného Jiřího, sám legenda. Probírá pro KL svůj bohatý archiv

Chvilka poezie

Chvilka poezie

Každý den jedna báseň v našem Literárním klubu

Naše ekologie

Naše ekologie

Co si KL myslí a co mohou v této oblasti s čistým svědomím doporučit

Literatura o šoa

Literatura o šoa

Náš recenzent se holocaustu věnuje systematicky

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Občasník šéfredaktorky, když má něco naléhavého na srdci. A zvířátko nakonec

Společnost očima KL

Společnost očima KL

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zatáhl mě do lesa, dal mi na krk obojek… V šestnácti vypadla v SuperStar, tou dobou už ale měla leccos za sebou. XXL česká zpěvačka nejen o svých bizardních sexuálních zážitcích

25.06.2016
Zatáhl mě do lesa, dal mi na krk obojek… V šestnácti vypadla v SuperStar, tou dobou už ale měla leccos za sebou. XXL česká zpěvačka nejen o svých bizardních sexuálních zážitcích

Foto: Facebook

Popisek: Leona Šenková v roli mámy

FOTO Leona Šenková zazářila před lety v SuperStar, kde těsně nevyhrála. Tehdy to byla roztomile oplácaná puberťačka s úžasným hlasem, které všichni fandili. Od té doby jí ale zbyl jen ten hlas, kila přibývají a hvězdná kariéra se nekoná. Leona ale nic neřeší, je prostě svá. Taková pivní rebelka pro chudé. No, posuďte…

Je z ní máma dvouletého Karla, kterého má s o šestnáct let starším přítelem. Taky hubne a přihlásila se do soutěže Miss Křivky. „Chtěla jsem si zvednout sebevědomí, český bulvár mi na něm moc nepřidal,“ říká v magazínu Rockmag.cz Leona, často kritizovaná nejen kvůli tloušťce, ale také pro šílený vkus v oblékání. I ten prý mění. „Dnes už jsem máma. Nejspíš jsem víc i vyspěla a zjistila, že mohu chodit elegantněji rockově oblečená a láska k této muzice se nevyjadřuje ani tak oblečením, jako srdcem. Zároveň i tím, že mám teď celkem kolotoč kolem malého, už si nemohu tak vyspávat jako dřív, chodím více na procházky, tak jsem asi něco zhubla. Chodíme každý týden na hodiny piloxingu a celý ten životní režim se mi poměrně změnil,“ perlí Leona.

Mateřství je úděl

A jak bere mateřství, změnilo ji hodně? „V podstatě mám skoro vše stejné. Mateřství jsem ani nevzala jako takovou změnu. Je to takový ´úděl´ žen a buď se s tím, žena smíří nebo ne. Já to beru tak, že to tak má být, měla jsem tu možnost zvládnout 9 měsíců, porod a mít vlastně zdravé dítě. Je to vlastně jen o tom, že teď už nerozhoduji sama za sebe, musím se podřídit malému, jeho potřebám, nejsem prostě už sama za sebe, ale mám tu teď za někoho zodpovědnost,“ vykládá mladá matka.

Rodeo je pořád

„Nezměnily se rockové názory, rebelka budu pořád, ale už jen kvůli malému se musím snažit o svoji pověst, chování a být mu příkladem nebo vzorem. Je to pochopitelně i jiné, když mám jet zpívat, dřív jsem si vyletěla jako pták z hnízda, dnes musím mít zařízené hlídání, a pak mohu teprve vylítnout na koncert. Ale když mě člověk vypustí, pak rodeo umím být pořád,“ směje se.

Drogy jsem měla pod kontrolou, rychlovky jsou fajn

O tom, jak to rodeo vypadá, mluvila nedávno pro Blesk. A nebála se podrobností.  V minulosti prý brala drogy. „Nějaký drogy taky proběhly, ale vždycky jsem to měla pod kontrolou,“ tvrdí. Co moc pod kontrolou nemá, je ale sex. „Sex, ten musí být na denním pořádku, nemusí to být jen tvrdý, ale spíš romantický a zamilovaný. Ale rychlovky taky nejsou špatný,“ říká Leona.

Začala brzy, třese se na trojku

A začala už hodně brzy. „Tak někdy ve dvanácti třinácti letech, spaní všude možně, alkohol, kamarádi, dělo se leccos, znáte to. Dneska mám malé dítě, to je dar. Chci být dobrou mámou, rebelkou budu vždycky, ale teď jsem máma,“ říká polepšená rockerka. Že by ji zklidnil starší partner? „Já vždycky tíhla ke starším mužům, líp nám to spolu klape.“ Přesto by si prý ráda vyzkoušela i trojku, ale překvapivě ne s partnerem. „Do trojky bych šla ráda, ale spíš se dvěma muži, kteří by byli mí kamarádi, ne partner a kamarád. Nebo se dvěma ženami,“ zasní se Leona. Ale také by to prý musely být kamarádky.

Nejšílenější zážitek? Obojek a vodítko!

Neváhá svěřit se i s bizarním zážitkem. „Nemůžu říct, kolik mi bylo, byla jsem ještě pod zákonem,“ uvozuje historku. „S někým jsem se seznámila, on mě zatáhl do lesa, dal mi obojek na krk a chtěl mě vodit jako psa,“ vypráví bez zábran maminka dvouletého chlapečka. Prostě těžkotonážní rebelka. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Dáša Vrchotová