Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Festivalové Vary 2018

Festivalové Vary 2018

Jako každý rok sledujeme dění na festivalu jako ostříž

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Dovolená

Dovolená

Série článků s informacemi, které je dobré vědět

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Zmizelí Češi

Zmizelí Češi

René Flášar pátrá po osudech zmizelých, kteří se již dávno ztratili i z policejních svodek

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Zatáhl mě do lesa, dal mi na krk obojek… V šestnácti vypadla v SuperStar, tou dobou už ale měla leccos za sebou. XXL česká zpěvačka nejen o svých bizardních sexuálních zážitcích

25.06.2016
Zatáhl mě do lesa, dal mi na krk obojek… V šestnácti vypadla v SuperStar, tou dobou už ale měla leccos za sebou. XXL česká zpěvačka nejen o svých bizardních sexuálních zážitcích

Autor: Facebook

Popisek: Leona Šenková v roli mámy

FOTO Leona Šenková zazářila před lety v SuperStar, kde těsně nevyhrála. Tehdy to byla roztomile oplácaná puberťačka s úžasným hlasem, které všichni fandili. Od té doby jí ale zbyl jen ten hlas, kila přibývají a hvězdná kariéra se nekoná. Leona ale nic neřeší, je prostě svá. Taková pivní rebelka pro chudé. No, posuďte…

Je z ní máma dvouletého Karla, kterého má s o šestnáct let starším přítelem. Taky hubne a přihlásila se do soutěže Miss Křivky. „Chtěla jsem si zvednout sebevědomí, český bulvár mi na něm moc nepřidal,“ říká v magazínu Rockmag.cz Leona, často kritizovaná nejen kvůli tloušťce, ale také pro šílený vkus v oblékání. I ten prý mění. „Dnes už jsem máma. Nejspíš jsem víc i vyspěla a zjistila, že mohu chodit elegantněji rockově oblečená a láska k této muzice se nevyjadřuje ani tak oblečením, jako srdcem. Zároveň i tím, že mám teď celkem kolotoč kolem malého, už si nemohu tak vyspávat jako dřív, chodím více na procházky, tak jsem asi něco zhubla. Chodíme každý týden na hodiny piloxingu a celý ten životní režim se mi poměrně změnil,“ perlí Leona.

Mateřství je úděl

A jak bere mateřství, změnilo ji hodně? „V podstatě mám skoro vše stejné. Mateřství jsem ani nevzala jako takovou změnu. Je to takový ´úděl´ žen a buď se s tím, žena smíří nebo ne. Já to beru tak, že to tak má být, měla jsem tu možnost zvládnout 9 měsíců, porod a mít vlastně zdravé dítě. Je to vlastně jen o tom, že teď už nerozhoduji sama za sebe, musím se podřídit malému, jeho potřebám, nejsem prostě už sama za sebe, ale mám tu teď za někoho zodpovědnost,“ vykládá mladá matka.

Rodeo je pořád

„Nezměnily se rockové názory, rebelka budu pořád, ale už jen kvůli malému se musím snažit o svoji pověst, chování a být mu příkladem nebo vzorem. Je to pochopitelně i jiné, když mám jet zpívat, dřív jsem si vyletěla jako pták z hnízda, dnes musím mít zařízené hlídání, a pak mohu teprve vylítnout na koncert. Ale když mě člověk vypustí, pak rodeo umím být pořád,“ směje se.

Drogy jsem měla pod kontrolou, rychlovky jsou fajn

O tom, jak to rodeo vypadá, mluvila nedávno pro Blesk. A nebála se podrobností.  V minulosti prý brala drogy. „Nějaký drogy taky proběhly, ale vždycky jsem to měla pod kontrolou,“ tvrdí. Co moc pod kontrolou nemá, je ale sex. „Sex, ten musí být na denním pořádku, nemusí to být jen tvrdý, ale spíš romantický a zamilovaný. Ale rychlovky taky nejsou špatný,“ říká Leona.

Začala brzy, třese se na trojku

A začala už hodně brzy. „Tak někdy ve dvanácti třinácti letech, spaní všude možně, alkohol, kamarádi, dělo se leccos, znáte to. Dneska mám malé dítě, to je dar. Chci být dobrou mámou, rebelkou budu vždycky, ale teď jsem máma,“ říká polepšená rockerka. Že by ji zklidnil starší partner? „Já vždycky tíhla ke starším mužům, líp nám to spolu klape.“ Přesto by si prý ráda vyzkoušela i trojku, ale překvapivě ne s partnerem. „Do trojky bych šla ráda, ale spíš se dvěma muži, kteří by byli mí kamarádi, ne partner a kamarád. Nebo se dvěma ženami,“ zasní se Leona. Ale také by to prý musely být kamarádky.

Nejšílenější zážitek? Obojek a vodítko!

Neváhá svěřit se i s bizarním zážitkem. „Nemůžu říct, kolik mi bylo, byla jsem ještě pod zákonem,“ uvozuje historku. „S někým jsem se seznámila, on mě zatáhl do lesa, dal mi obojek na krk a chtěl mě vodit jako psa,“ vypráví bez zábran maminka dvouletého chlapečka. Prostě těžkotonážní rebelka. 

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.           

Vložil: Dáša Vrchotová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace