Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Lázně Slatinice, zdroj síly a energie pro vaše tělo: Nejen wellness, fitness a krása hanácké přírody, ale i léčebné účinky minerální vody s obsahem sirovodíku

06.11.2014
Lázně Slatinice, zdroj síly a energie pro vaše tělo: Nejen wellness, fitness a krása hanácké přírody, ale i léčebné účinky minerální vody s obsahem sirovodíku

Autor: Lázně Slatinice

Popisek: Lázně Slatinice

Také cítíte na podzim a v zimě nepřekonatelnou touhu a zároveň potřebu zregenerovat vaše každodenním shonem znavené tělo a na chvíli vypnout a relaxovat? V sirnatých Lázních Slatinice u Olomouce vám nabídnou nejen wellness zážitky, fitness a krásu okolní hanácké přírody, ale také jedinečný zážitek pocítit na vlastní kůži léčebné účinky minerální vody s obsahem sirovodíku v speciálním minerálním bazénu.

Lázně Slatinice byly založeny už v 16. století. Tehdy byl objeven přírodní pramen středně mineralizované vody s obsahem sirovodíku, díky kterému si lázně postupně získaly svůj věhlas po celé Moravě. Slatinické přírodní léčivé prameny blahodárně působí na každé tělo.

A jaké aktuální pobyty lázně připravili na podzim a zimu? Dopřát si můžete třeba sirné perličkové koupele, nejrůznější rehabilitační cvičení, léčebná cvičení v bazénu, rašelinové obklady, podvodní masáže, parafínové zábaly horních končetin, speciální léčebné masáže včetně té lávovými kameny, lymfodrenáže, ájurvédské, indické, thajské, čínské nebo zeštíhlující skořicové, zvolit můžete také třeba vířivou lázeň, elektroléčbu nebo magnetoterapii a další. Nabízíme také speciální léčebné pobyty pro muže, kteří se potřebují a chtějí vrátit po operaci prostaty k normálnímu aktivnímu životu jaký vedli před operací.

Silvestrovské pobyty s nabitým společenským programem

Pro milovníky zábavy a silvestrovských zážitků nabízejí v Lázních Slatinice silvestrovské pobyty s nabitým společenským programem zahrnujícím vystoupení hudební skupiny, speciální silvestrovské menu, tombolu, ohňostroj a pro vytrvalce i organizovaný novoroční výstup na nejvyšší hanácké kopec Velký Kosíř. Pobyt je situovaný do nově otevřeného lázeňského domu Balnea, který splňuje veškerá současná náročná kritéria na ubytování hotelového typu.

Dům Balnea nabízí všechny služby včetně bazénu pod jednou střechou a přitom si uchovává atmosféru rodinných lázní s osobním přístupem ke každému návštěvníkovi. Z Lázní Slatinice odjedete plni nové síly a energie, tolik potřebné pro každodenní život. Více informací o nabídce Lázní Slatinice najdete na webových stránkách.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na ');.

Vložil: Anička Vančová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace