Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Tenhle politik si s alkoholem pěkně naběhl! Chtěl být za hvězdu a zapomněl na americkou propagandu. Nebo to bylo naschvál?

06.11.2014
Tenhle politik si s alkoholem pěkně naběhl! Chtěl být za hvězdu a zapomněl na americkou propagandu. Nebo to bylo naschvál?

Autor: Hans Štembera

Popisek: Marian Jurečka, ministr zemědělěství, zastupitel Olomouce

Zapíjet jídlo chmelovým mokem, to se moc nevyplatilo olomouckému zastupiteli a ministru zemědělství Marianu Jurečkovi. Ministr se rozplýval nad českým řízkem. Zapomněl dodat, že ho zapíjí americkým pivem. Někoho tím nakrknul.

Vrcholný politik KDU-ČSL z Olomouckého kraje dělá pro své zviditelnění hodně. Na svém profilu na sociální síti se například čas od času snaží ukázat, že i on sám propaguje české výrobky a plody. Teď se ale dopustil pěkného trapasu!

Když se farmář sekne

„Marian, který se tak rád pyšní tím, jak farmaří, a přitom na polích maká jeho tchán, udělal velmi vtipnou chybu. Jen se podívejte na jeho Facebook a odvoďte si závěr sami," sdělil naší redakce člen vedení KDU-ČSL, který si nepřál být jmenován. „On se tam chvástá, jak podporuje české potraviny a přitom to dělá ve jménu USA," doplnil s úsměvem.

Jurečka na svém profilu k přiložené fotografii napsal: „Po debatě v Partii k podpoře vlastní potravinové soběstačnosti, růstu našeho zemědělství a potravinářství si dávám k obědu vepřové rízečky z tuzemského chovu." Zapomněl však dodat, že pivo, kterým vydatný oběd zapíjí, tedy Staropramen, je v držení americké společnosti Molson Coors Brewing Company. Ta mimochodem patří mezi největší pivovarnické společnosti světa. Zpráva na osobním profilu Mariana Jurečky.

Zpráva Mariana Jurečky na jeho osobním profilu na sociální síti.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: Lucie Bartoš

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace