Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Děti v Olomouci mohou navštěvovat britskou zahraniční školu

13.03.2014
Děti v Olomouci mohou navštěvovat britskou zahraniční školu

Autor: klickevzdelani.cz

Popisek: škola, ilustrační foto

International School Olomouc, jediná mateřská školka a základní škola s výukou výhradně v anglickém jazyce na střední Moravě, byla oficiálně zapsána do rejstříku škol u britského ministerstva školství, čímž se fakticky stala britskou školou.

International School Olomouc je první mimopražskou školou, které se podařilo získat vládou uznaný status britské mezinárodní školy. Kritéria a standardy, které musí britská škola v zahraničí splňovat, jsou podobné těm, které platí pro tradiční soukromé školy působící v Anglii. Patří mezi ně vysoká úroveň plánování rozvoje školy, nabídka bohatého, vyváženého a podnětného vzdělávacího programu, nábor a odborný rozvoj kvalifikovaných učitelů a vedoucích pracovníků školy a dodržování pravidel a zásad, které zajistí bezpečné prostředí pro děti i dospělé.

„Uznání školy na britské vládní úrovni je důkazem našeho několikaletého úsilí poskytovat žákům školy kvalitní vzdělání pro 21. století a vzdělávací program dle britského mezinárodního modelu zaměřený především na rozvoj praktických dovedností a pochopitelně i anglického jazyka. Věřím, že tato situace pozitivně ovlivní plánovaný růst školy a přispěje k rozvoji britského mezinárodního vzdělávání v Olomouci,“ říká Petr Pospíšil, ředitel školy.

Kvalita vzdělání, programu a služeb rodičům poskytovaného ve školách, které jsou členy rady COBIS, je celosvětově na vysoké úrovni, což umožňuje studentům přípravu ke studiu kdekoli ve světě.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace