Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Host ubránil barmanku. Při přepadení baru v Olomouci létaly vzduchem i stoličky

22.02.2014
Host ubránil barmanku. Při přepadení baru v Olomouci létaly vzduchem i stoličky

Autor: NEXT

Popisek: Zloděj, ilustrační foto

KRIMI Ve středu 19. února kolem půl třetí ráno došlo k loupežnému přepadení v baru na ulici Nedvědova v Olomouci. Přepadení provedl lupič maskovaný přes hlavu tmavou kapucí mikiny, černou šálou přes obličej a na rukou černými pletenými rukavicemi.

Informovala o tom policejní mluvčí Marie Štrbáková. Pachatel vstoupil do baru a u barového pultu pak přistoupil k barmance. S kuchyňským nožem s délkou čepele kolem 20 centimetrů v ruce a slovy „dej sem peníze nebo Tě zabiju!" po ní požadoval vydání finanční hotovosti.

Co se staráš, jsou to tvoje peníze?

Jeho výzvu však uslyšel zákazník, který se v uvedené době nacházel v prostorách herny, a kterého si neznámý pachatel při vstupu s největší pravděpodobností nevšiml. Muž přišel k barovému pultu, popadl barovou židli a se slovy "co tady děláš, co tady chceš, vypadni!" se postavil pachateli na odpor.

Překvapený pachatel odpověděl: "Co se staráš, jsou to tvoje peníze?", uchopil stoličku nacházející se za barem a hodil jí směrem k muži. Ten útok bez problémů odrazil stoličkou, kterou držel v ruce. Pachatel se však nechtěl jen tak vzdát a hodil po muži odpadkový plastový koš, který měl při ruce. Také v tomto případě neuspěl a z místa hned na to utekl vchodem na ulici Nedvědova.

Během přepadení nedošlo ke zranění ani k majetkové škodě. V případě dopadení a odsouzení hrozí lupiči trest odnětí svobody v rozmezí od dvou do desíti let.

"Hledáme svědky, kteří by nám pomohli objasnit okolnosti loupeže a zjistit totožnost neznámého pachatele. Se svými informacemi se můžete přihlásit na telefon 974 766 310 nebo na linku 158," dodala Marie Štrbáková.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh, v koši určitě neskončí! Na vaše unikátní zážitky čekáme na , do předmětu napište Příběh

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace