Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Autobusu Student Agency upadlo kolo. Za jízdy!

12.06.2013
Autobusu Student Agency upadlo kolo. Za jízdy!

Autor: Student Agency

Popisek: Autobus Student Agency

Jaký je asi technický stav autobusů Student Agency? Ptají se cestující, kteří nevěřili svým očím. Za jízdy u Olomouce autokaru upadlo kolo.

To nebyla groteska, to byla skutečnost. Autobus Student Agency frčel po R35 a za jízdy vozu upadlo kolo. To se odkutálelo mimo silnici. Autokar bez nehody zastavil a cestující, kteří tomu nechtěli věřit, si museli počkat na náhradní autobus.

Lukáš Horký, který cestoval autobusem, novinářům popsal absurdní situaci. "Nebylo to nijak dramatické, ale zvláštní. Z ničehonic se odkutálelo kolo po pravé straně pryč ze silnice. Asi technická závada." Student Agency se zatím v tiskové zprávě k události nevyjádřila, ale potvrdila ji.

Mluvčí: Může se to stát každému

Podle mluvčího dopravní společnosti Pavla Hally došlo na autobusu, který mířil z Ostravy do Brna k defektu. Následovala technická závada na podvozku.

Zatímco cestující si dvě hodiny museli počkat na náhradní autobus, technici firmy vyjeli prověřit, co se vlastně stalo. Mluvčí Student Agency Pavel Halla stačil ještě přispěchat s vyjádřením, že firma zkontroluje, zda nedošlo k porušení technických pravidel. Zároveň ale neopomněl zdůraznit, že se kutálející kolo může stát i jiným dopravcům.

Zaujal Vás tento článek? Posílejte nám svoje názory i podněty na ! Těšíme se na ně.Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace