Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Odvolili jsme, teď se rokuje o vládě

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Pivní festival v Olomouci přinese punk, rock i metal

29.05.2014
Pivní festival v Olomouci přinese punk, rock i metal

Autor: Archív

Popisek: Pivo, ilustrační foto

Letošní Pivní festival v Olomouci, který se koná od čtvrtka 29. do soboty 31. května, přinese řadu změn. Třídenní festival a dvě hudební scény zaplní program sestavený napříč hudebnímí žánry tak aby si každý návštěvník vybral svou oblíbenou kapelu.

Informoval o tom mluvčí Olomouce Martin Hála. V programu naleznete Ska, punk, rock, tvrdý rock i metal. "Víme, že festival navštěvuje široký okruh návštěvníků od rockerů, mladých lidí a studentů. Proto považujeme za důležité, aby se i programovou skladbou festival co nejvíce přiblížil těmto návštěvníkům," uvedl Martin Hála.

Nabídka pivovarů je letos opět rozmanitá

"Vyslyšeli jsme také připomínky milovníků piva, kteří hudbě příliš neholdují a snížili jsme cenu vstupného na 95,- Kč v předprodeji. Do prodeje je za tuto cenu uvolněno 1000 lístků na každý den až do vyprodání. Předprodeje probíhají v IC Olomouc, CK Bavi Litovel, IC Přerov a IC Ostrava," podotl dále Martin Hála.

Nabídka pivovarů je letos opět rozmanitá a dává milovníkům piva možnost širokého výběru od velkých gigantů až po malé minipivovary. Zúčastní se např. Pivovar Radegast Nošovice, Pivovar Plzeňský Prazdroj, Pivovar Plzeňský Prazdroj, Rodinný minipivovar Pacov, Rodinný pivovar Bravůr, Pivovar U krále Ječmínka, Pivovar Holba Hanušovice, Pivovar Zubr, Pivovar Litovel, Pivovar Opat Broumov, Pivovar Krakonoš, Pivovar Zlínský Švec, Minivovar Parník Přerov, Minipivovar Padochov, Pivovar Klášter, Pivovar Ježek Jihlava, Pivovar Vysoký Chlumec, Pivovar Černá Hora, Pivovar Budějovický Budvar, Pivovar Černý Orel Kroměříž, Měšťanský pivovar Strakonice, Minipivovar Čechmánek Zlín, Pivovar Svijany, Rodinný pivovar Bernard, Pivovar Nová Paka.

Brány Beerfestu se otevírají ve čtvrtek 29. května ve 14 hodin a festival bude tradičně zahájen slavnostním naražením soudku pivovaru Radegast primátorem města Olomouce v 15:00 hodin.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: Redaktor KL

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace