Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

VIP skandály a aférky

VIP skandály a aférky

Vážně nevážně o událostech, které hýbou českým šoubyznysem

Přečetli jsme

Přečetli jsme

Noviny, časopisy, weby, nic zajímavého nám neunikne. S naším komentářem pak ani vám

Vaše dopisy

Vaše dopisy

V koši nekončí, ani v tom virtuálním na obrazovce

Premiéry Pavla Přeučila

Premiéry Pavla Přeučila

Filmové hity. A kdy jindy než ve čtvrtek

Sobota Pavla Přeučila

Sobota Pavla Přeučila

O víkendu jen lehčí čtení od našeho komentátora

Vycházející české hvězdy

Vycházející české hvězdy

Je jim sotva přes dvacet, přesto již nastartovaly raketovou kariéru

Zápisníček A.V.

Zápisníček A.V.

Uplynulý týden očima šéfredaktorky. A zvířátko nakonec

Český poutník

Český poutník

René Flášar a jeho dobrodružné putování Českem na našich stránkách

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě slavní herci, herečky i zpěváci dobrovolně neřekli či neřeknou?

Olomouc to o víkendu roztočí. Koncerty, divadla, sport, farmářské trhy. Všude se něco bude dít

25.05.2018
Olomouc to o víkendu roztočí. Koncerty, divadla, sport, farmářské trhy. Všude se něco bude dít

Autor: kraj Olomoucký

Popisek: Emma Smetana dnes vystoupí na Beerfestu

Další víkend je před námi! Co nás čeká tentokrát? Na Korunní pevnůstce probíhá další ročník oblíbeného Beerfestu Olomouc, u Galerie Šantovka vás čeká Šantovka Run, zajímavý program chystá hrad Sovinec i zámek v Čechách pod Kosířem a na své si přijdou také milovníci fotbalu. A samozřejmě nebudou chybět ani koncerty, divadla a akce pro děti. Stačí si jen vybrat...

Včera v podvečer odstartovala asi nejočekávanější akce tohoto víkendu Beerfest. Pokud jste zahájení promeškali, nezoufejte, událost totiž pokračuje i dnes a zítra! Zahrají známí interpreti jako Emma Smetana, Mig 21 nebo Mandrage, na které se můžete těšit právě dnes. Pokud na Beerfest vyrazíte zítra, užijete si třeba Olympic nebo Walda Gang. Chybět samozřejmě nebude výborné pivo a chutné občerstvení a letos jsme si pro vás ve spolupráci s pořadateli připravili novinku - po koncertě kapel bude možné ve stánku s označením Olomouc.cz stage nejen zakoupit trika a cédéčka, ale také si sem zajít pro autogram zpěváků. :) V našem Beerfest magazínu najdete veškeré informace o festivalu.

Půlmaraton v Olomouci

Pokud máte rádi sport a běh vám není cizí, tak si dnes odpoledne můžete přijít vyzkoušet, zda jste ve formě nebo připravit svoje síly na olomoucký Mattoni ½ Maraton a podpořit dobrou věc! Ve 14:30 startuje na dřevěném mole u Šantovky Šantovka RUN. Nečekají vás žádné extrémní vzdálenosti, ale příjemná krátká trasa podél Mlýnského potoka. Startovné je 100 Kč za osobu a celý výtěžek se věnuje Společnosti pro ranou péči. Pokud vás nelákají večerní koncerty, tak si můžete vybrat hned ze tří divadelních představení, které startují v 19:00. Moravské divadlo uvede komedii Zvonokosy, v Tramtarii na vás čeká Velký Gatsby a Divadlo na cucky odehraje příběh, který si téměř každý z nás zažil - Jsem do tebe.

Hanácký farmářský trh

V sobotu vás hned od rána čeká na Horním náměstí Hanácký farmářský trh, kam si můžete přijít nakoupit kvalitní potraviny a výrobky od českých farmářů a prodejců. Na hradě Sovinec vás od 9:10 čeká Kolotoč prima pohádek, nebudou chybět sokolnické přílety a prohlídky hradu. Pestrý program nabídne i zámek Čechy pod Kosířem, kde od 10:00 můžete vyrazit na prohlídku zámku v doprovodu princezny, a od 14:00 vás čeká cesta pohádkovým parkem. Pokud patříte mezi fanoušky olomouckého fotbalu, pak si určitě nenechte ujít sobotní zápas Sigmy proti Mladé Boleslavi, který startuje v 16:00.

Neděle pro děti

Neděle bude tentokrát patřit především nejmenším. Moravské divadlo uvede v 10:00 a ve 14:00 pohádku O kocouru Mikešovi. Divadelní pohádku o oblíbeném kocourovi přiváží Divadlo Scéna ze Zlína. Také Divadlo na Šantovce dnes zahraje dětem. V 16:00 se můžete těšit na oblíbenou pohádku O Pračlovíčkovi. Čeká vás báječný výlet do světa dinosaurů, dinosauřic, ptakoještěrů a ptakoještěrek. Pohádka trvá necelou hodinu a následuje po ní krátká dílnička. A na nedělní večer máme tip i pro milovníky jazzu. Od 20:00 vystoupí v Jazz Tibet Clubu americká skupina The Cookers, kterou tvoří skutečné legendy a pamětníci zlaté éry hard bopu.

Zdroj: TZ

Vložil: Štěpán Cháb

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace