Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Volby 2017

Volby 2017

Žhavá část kampaně se blíží

Letošní Karlovy Vary

Letošní Karlovy Vary

Co se dělo na festivalu

Kultura

Kultura

Pojďme se bavit: Je tu hudba, film, knihy, výstavy, nechybí exkluzivní recenze

Životní knockouty

Životní knockouty

Dal vám život ránu na solar? Nejste v tom sami, čtěte skutečné příběhy

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Rozhovory

Rozhovory

Politici, umělci, zkrátka každý, kdo má co říci

Možnost bezplatného a anonymního HIV testování s výsledkem na počkání; sanitka České společnosti AIDS pomoc dorazila na Moravu

20.07.2017
Možnost bezplatného a anonymního HIV testování s výsledkem na počkání; sanitka České společnosti AIDS pomoc dorazila na Moravu

Autor: Facebook

Popisek: Sanitka České společnosti AIDS pomoc

Po dvou měsících testování v terénu zaměřeného na Prahu vychází Česká společnost AIDS pomoc vstříc zájemcům na Moravě a vyjíždí do Kroměříže, Přerova, Šumperku a Olomouce. Lidé tak mohou využít možnosti a nechat se v odpoledních hodinách otestovat v jednom z moravských měst.

Sanitka České společnosti AIDS pomoc, provozovatele pražského Domu světla, nabízí možnost bezplatného a anonymního HIV testování s výsledkem na počkání.

Jak test celý test probíhá?

Celý proces se skládá z předtestového poradenství, ve kterém se zjišťuje důvod testu a vyhodnocují se rizika, odběru krve z prstu a potestového poradenství, při kterém je klient motivován k používání kondomu a vyhýbání se rizikovému chování.

Sanitka bude přistavena 21. 7. v Přerově od 14 do 18 hodin na náměstí Přerovského povstání za kinem Hvězda, 25. 7. v Šumperku od 14 do 18 hodin na Hlavní třídě a na závěr v Olomouci, 28. 7. před hlavním nádražím, ulice Jeremenkova od 13 do 19 hodin.

Testování na Colours of Ostrava

Ve spolupráci se Zdravotním ústavem se sídlem v Ostravě se chystá také testování v sanitce u příležitosti hudebních festivalů v Ostravě. V rámci Beats for Love již testování proběhlo, v rámci Colours of Ostrava bude sanitka v terénu 20. 7. od 16 do 21 hodin. Sanitku zde naleznete v blízkosti areálu festivalu.

Pravidelně aktualizovaný rozpis výjezdů sanitky naleznete ZDE. Další informace jsou také na Facebooku, nebo na bezplatné telefonní lince 800 800 980.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh na .

Vložil: Lenka Sloupová

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace