Kraj / sekce:
Okres:
obnovit
Komentář Štěpána Chába

Komentář Štěpána Chába

Každý den o tom, co hýbe (anebo pohne) Českem

Volba prezidenta

Volba prezidenta

Volili jsme. Zvítězil staronový prezident Zeman.

Sex, pivo a rokenrol

Sex, pivo a rokenrol

Rockové příběhy; ve spolupráci s časopisem Rock´n ´all

Kultura

Kultura

Knížky rádi čteme, rádi o nich píšeme. Nechybí exkluzivní recenze

Kauza uprchlíci

Kauza uprchlíci

Legální i nelegálni migranti je problém, který hýbe Českem

Tajnosti slavných

Tajnosti slavných

Chcete vědět, co o sobě celebrity dobrovolně neřeknou?

Pekařství Hello! se rozšiřuje na Moravu

30.04.2014
Pekařství Hello! se rozšiřuje na Moravu

Autor: Pekařství Hello!

Popisek: Pekařství Hello!

Síť prodejen s čerstvým pečivem a občerstvením Hello!, která se dosud zaměřovala převážně na Prahu, expanduje na Moravu. První moravská pobočka se aktuálně otevřela na Hlavním nádraží v Ostravě.

Síť pekařství s názvem Hello! v České republice rozvíjí společnost HDS Retail, prostřednictvím svého dalšího projektu Pekařství Mr.Baker, které má v současné době již více než 30 provozoven po celé republice. „Hello! je o nový koncept podle francouzského vzoru,“ vysvětluje Stanislav Malík, Business unit manager Mr. Baker. Aktuálně jsou v provozu ještě další čtyři prodejny Hello!, všechny na stanicích metra v hlavním městě.

„Protože si tento zajímavý koncept získává rychle přízeň zákazníků, rozhodli jsme se naše aktivity rozšířit i mimo Prahu. Volba padla na Ostravu, kde nově nabídneme cestujícím možnost zakoupit si pohodlně přímo na nádraží nejen slané i sladké pečivo, ale také například obložené bagety z kvalitních surovin, čerstvé jogurty nebo saláty,“ doplňuje pan Malík. Téměř tři čtvrtiny sortimentu se vyrábějí přímo na prodejně, zbytek dodávají prověření regionální výrobci.

Zákazníky chce koncept Hello! oslovit vedle kvality svých výrobků také řadou zajímavých akcí a sezonních produktů v limitovaných edicích.

Válcuje vás život, úřady, politici? Pošlete nám svůj příběh  na .

Vložil: redaktor KL1

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.Další informace